Aktivist süüdistas Kissingeri massimõrvas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2013 kell 22:04Hiljuti autasustati USA endist välisministrit Heny Kissingeri New Yorgis medaliga vabaduse ja demokraatia edendamise eest. Pidulikul õhtusöögil oli kohal ka noorteliikumise We Are Change (Me oleme muutus) juhtfiguur Luke Rudowski, kes süüdistas Kissingeri massimõrvades. Kuna Rudowski käitumine on julge ja riivab paljude sündsustunnet, soovitame hellahingelistel mitte edasi lugeda.

 

Rudowski kandis prille, mis salvestasid kogu vestluse, ning küsis esimese küsimusena, mida mõtles Kissinger, kui ütles, et illegaalset teeme me kohe, kuid millegi põhiseaduse-vastase tegemine võtab natuke kauem aega. Selline tsitaat pärineb hiljuti avaldatud Wikileaksi andmete hulgast.

Pärast segast vastust küsis Kissinger: “Miks sa seda teed?”. Rudowski küsis aga edasi: “Me tahame teada, millised on Bilderbergi grupi kohtumise teemad,” millele Kissinger vastas väsinult: “Oh, palun, kaduge ära! Ma ütlesin, kaduge ära!” Rudowski aga ei jätnud ning küsis edasi: “Mis tunne on võita vabaduse auhind, kui oled massimõrva eest tagaotsitav ja seda mitmes riigis ja hukkasid miljoneid inimesi?” Selle peale sai Kissinger juba äga pahaseks ja ütles: “Sa arpüks! Sa isekas argpüks, kao ära!” Rudowski jõudis talle veel enne Kissingeri saatjaskonna sekkumist hüüda: “Te teate väga hästi, et see vabaduse auhind on vale ja et te olete erinevates riikides massimõrva eest tagaotsitav! Tea teate, et see on vale!”.

Kissingeri seotusest sõjakuritegudega on kirjutanud Christopher Hitchens oma 2001. aastal ilmunud raamatus “The Trial of Henry Kissinger” (Henry Kissingeri kohtuprotsess). Pärast tõendite uurimist Kissingeri seotuse kohta veresaunade korraldamises Vietnamis, Bangladeshis ja Timoris, aga ka atentaatide korraldamises Tšiilis, Küprosel ja Washingtonis järeldab Hitchens, et Kissinger tuleks kohtu alla anda sõjakuritegude, inimsusevastasete kuritegude, seaduserikkumiste (seal hulgas mõrvade sepitsemise, inimröövi ja piinamise) eest.

See oli juba kolmas kord, kui rühmitus We Are Chance Kissingerile ebamugavaid küsimusi esitab. Vaata ka eelmist korda:

 

 

Allikas: Infowars

Foto: vosizneias.com

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt