Mida bilderberglased täpsemalt taotlevad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. juuni 2013 kell 10:308. juunil andsid raadiosaatele “Coast to Coast AM”, mida juhib John B. Wells, intervjuu Alex Jones ja Daniel Estulin, kes arutlesid selle üle, kuidas kujundab Bilgerbergi grupp inimkonna tulevikku.

 

 

Alex Jones on auhinnatud dokumentaalfilmide tegija ja poliitiline aktivist. Tema uudistelehed infowars.com ja prisonplanet.com on alternatiivse meedia esirinnas. Jones on tunnustatud 9/11 tõeliikumise algataja, kes ühe esimesena pani kahtluse alla valitsuse ametliku versiooni.

 

Daniel Estulin on üks säravamaid tähti – kartmatu ja hulljulge – uuriva ajakirjanduse areenil. Ta on ainus inimene maailmas, kes on tunginud ülisalajasele Bilderbergi aastakoosolekule ja kuuldu põhjal täpselt prognoosinud tulevasi sündmusi. Estulin on tuntuks saanud oma silmapaistva raamatu “The True Story of Bilderberg Group“ (Tegelik Bilderbergi grupi lugu) autorina, samuti korraldanud seminare üle maailma. Teda on palju kordi tsiteeritud: “Bilderbergi grupi põhieesmärk on luua eliidi maailmavalitsus, mis kontrollib inimesi ja planeedi loodusvarasid.“

 

Vastab Alex Jones 

Kas Uus Maailmakord oli natside plaan?

Jah, Gerard Batten, Euroopa Parlamendi liige rääkis kaamerate ees, et 1942. aastal tahtis Saksa keskpanga juht Walther Funk koos juhtivate töösturitega käivitada pärast sõja lõppu Euroopas ühise majanduse. Hitler tahtis luua maailmavalitsuse. Tal olid plaanid geenmuundatud organismideks, et inimesi viljatuks muuta ja vähiviirused vaktsiinis – kõik see oli teemaks ja need ideed adopteeriti teadlaste poolt Inglismaal ja USA-s. Adolf Hitler on võitmas Teist maailmasõda aastal 2013 ja see sõda on salastatud ametnike poolt ja täis valesid; ei ole Bilderbergi, jälgimist, FEMA-laagreid, kahte miljardit padrunit, kontrollpunkte, türanniat, kaameraid, NSA-d, pankurite päästmist, dollari devalveerimist – mitte midagi ei toimu, minge tagasi magama!

 

Kõige ohutum on neil lihtsalt kõigega nõustuda?

Kõik tuleb vaikselt päevavalgele. Selle asemel, et eitada, tunnistavad nad oma plaane. Meid jälitatakse ning iga aparaat on disainitud nii, et see oleks võimalik. Google, mis on tegelikult DARPA loodud ja CIA rahastatud, sõitis oma autodega ringi, rääkides, et kaardistavad tänavaid, aga nende teine eesmärk oli salasõnade ja logide saamine. Nad kaevati Euroopas selle eest kohtusse, kuid pidid maksma ainult väikse trahvi. Samas Bilderbergi kohtumise majas uhkustasid nad, et Araabia kevad on nende planeeritud ja rahastatud, et moslemist radikaalid destabiliseeriks Araabia riike.

 

Uus WiFi-süsteem WiSee, arendatud Washingtoni ülikooli teadlaste poolt, tuvastab liikumisi kodus ja teisendab need käskudeks, et kontrollida sellega ühenduses olevaid seadmeid – televiisorit, arvutit, kliimaseadmeid ja isegi nõudepesumasinat. Teadlased kinnitavad, et meie kehad moonutavad WiFi signaale ja tänu sellele saab teha kindlaks, mis liigutusi me teeme, kus me seisame ning mis toas me oleme. Mis sa sellest arvad?

Mul on hea meel, et sa selle teema tõstatasid. See tehnoloogia on kümneid aastaid vana ja töötab nagu radar. Me näeme väga väikest osa valgusspektrist ja me ei kujuta ette, et sellised seadmed skaneerivad meie nägu ja kuulavad meid pealt. Google patenteeris selle 9 aastat tagasi. Bill Gates, kes on Bilderbergi kohtumisest osa võtnud ja samas Microsofti looja, nõuab arvutisse logimist ning selle kaudu jälgivad nad sind läbi arvutikaamerate ning kuulavad läbi mikrofoni. Piisab vaid Microsofti nimest, et sa selle endale koju paigaldaks. Tänavale lisatakse WiFi seadmeid kaameratele, et need loeks sinu biomeetrilisi andmeid nagu kõnnakut, nägu, õlgu ja see on hetkel juba hästi toimiv süsteem. Lisaks USA-s paigaldatud elektrimõõdik Smart Meter tungib igasse kodutehnikasse, et jälgida, mida sa teed ja vajadusel lülitab terves kodus elektri välja.

 

Intervjuu annab Daniel Estulin

Kas Bilderbergi kohtumises osalevad inimesed tõmbavad niite või teeb seda keegi teine?

Väga hea küsimus. Nad ei tõmba niite. Bilderberg on pankuritest ja suurettevõtjatest koosnev allianss, mille liikmed kuuluvad NATO-sse (Euroopa, USA ja Kanada) ja on vaid vahend Uue Maailmakorra loomises. Bilderbergi grupp on inimkonna suurim silmaga nähtav vaenlane.

 

Mida Bilgerbergi kohtumisel sel aastal arutleti?

Kuidas vältida majandusbuumi; Inglismaa lahkumist Euroopa Liidust; Iraani tuumaküsimusi; India, Hiina ja Brasiilia suhteid; kuidas püüda majanduslikku lõksu Venemaa ja Hiina; kuidas reformida ülemaailmset majandust; sotsiaalse heaolumudeli muutmist – võtta inimestelt kõik tulud, mis teenitakse; toidu piiramist suure populatsiooni tõttu; tulevikutehnoloogiaid, mis kontrolliks inimkonda. Nad tahavad kehtestada korporatsioonide valitsuse, millel on rohkem võimu, kui mis tahes valitsusel meie planeedil.

 

Kas kedagi on välja heidetud Bilderbergi grupist?

Ei, me räägime ikkagi inimestest, kes tahavad tippu jõuda ja nad teevad selleks kõik. Need inimesed, kes on kohtumisel käinud ja keda ei ole tagasi kutsutud, võtavad edasi osa Bilderbergi vennaskonnast ning saavad aruandeid teemadest, mis olid arutlusel.

 

Kui tähtis on populatsiooni kontrollimine tehnoloogia abil (tehnokraatia)?

Inimesi on seitse miljardit, aga planeedil on piiratud ressursid, mida tarbida. Neil on vaja seda numbrit vähendada, et tsivilisatsioon kestaks sadu ja tuhandeid aastaid. Miljard inimest nälgib, kaks miljardit inimest kulutavad suurema osa oma sissetulekust toidule, et elus püsida. 2007. aastal pärast majanduslangust lisandus 250 miljonit inimest ja see number ainult suureneb. Nad hävitavad maailmamajandust, pidurdades tehnoloogilist progressi ja piirates inimõigusi tahtlikult.

 

Kas Bilderbergi grupil on tegevuste ajakava?

2005. aastal kohtus Bilderberg Saksamaal Münchenis, et arutada tulevikuplaane. Nad rääkisid oma aruannetes kõrgtehnoloogilisest diktatuurist, massimeedia jälgimisest ja politseiriigistamisest. Pärast kohtumist anti Briti kaitseministrile dokument – inimkonna tulevik ja strateegilised arengusuunad 2007-2036. Seal viidatakse kõrgtehnoloogiliselt jälgitavatele mega-linnadele ja mahukatele arenenud andmebaasidele. Kas see kõlab kuidagi tuttavalt tänases päevas? Tere tulemast reaalsusesse.

 

Kas Bilderbergide vennaskond tunneb end ohustatult ja mida nad oma tegevuse jätkamiseks teevad?

Loomulikult nad tunnevad end ohustatult, sest tavainimesi on rohkem kui neid. Pöördudes tagasi 2005. aasta raporti juurde, siis ütlevad nad, et tõenäoliselt nende tulevased vastased on lihtsad inimesed, mitte terroristid. Nad tegutsevad salaja, et vältida jälgimist ja jälitamist. Sihitakse ja hävitatakse sõjalisi jõude droonide abil, rajatakse salajasi kaitse- ja ründeühendusi ning ulatuslikke sidetehnoloogiasüsteeme. Bilderberglased vajavad tegevuse jätkamiseks täielikku võimu meie üle. President Obama andis just rohelise tule uuele Manhattani projektile, kus hakatakse uurima inimese aju. Külma sõja ajal arendati seal tuumapommi tehnoloogiaid. Ajutegevuse kaardistamise projekt BAM on tehnokraatide märg unenägu. Neuroloogiliste relvade ja seadeldisega saadakse ligipääs ajule ning häälestatakse see ümber, et kontrollida vägivalda ja vastuhakku. Arvatavasti tahavad nad ka ehitada kunstliku aju, mis teeks kõik tähtsad ja otsustavad inimkonna otsused. DARPA arendab inimeste jälgimiseks Smart-Iris tehnoloogiat nii droonidele kui ka tavakasutusse, mis võimaldab identifitseerida ruumitäis inimesi ühe hetkega, skaneerides silmi, olenemata, kas need on avatud või mitte. Tuleviku tuvastusseadmed näitavad Suurele Vennale täpselt, kus me oleme või kuhu me läheme ja me isegi ei tea, et ta meid jälgib.

 

Mis eesmärk on sõdadel ja rahutustel?

Sõjad on head nende jaoks seni, kuni nad kontrollivad mõlemat võrrandipoolt. Müüakse relvi ja toidetakse sõdijate suid, millest tulevad märkimisväärsed tulud, kuid peamine ülesanne on organiseeritud valitsuste kukutamine.

 

Kas Bilderbergi grupi tegevuse on võimalikuks teinud meie endi ellusuhtumine?

Uhke autoga ringi sõitmine ja materiaalne rikkus ei ole elu mõte, kuid tänapäeval see kipub paraku nii olema. Rahal ei ole tegelikult mitte mingit tähtsust, see ei paranda planeedi tervist ega pane seda pöörlema. Me peaksime ühiskonna progressi ja inimkonna säilitamise nimel kombineerima kõikide inimeste intellektuaalsed võimed ja aru saama, et meid eristab loomadest põhjuste mõistmine. Kui me mõistame, et elu mõte ei ole ilusate autodega uhkustamine, siis me liigume sammu lähemale enese ja inimkonna päästmisele.

 

Kas Venemaa ja Ida-Euroopa riigid on samuti bilderberglaste poolt mõjutatud?

Poliitilisel tasandil on Venemaa sõjaline ja Hiina majanduslik vaenlane, kuid need riigid ei ole iseseisvad ega sõltumatud Lääneriikidest. Nad takistavad Uue Maailmakorra loomist. Venemaa tahab nüüd Maailma Kaubandusorganisatsiooni liikmeks saada ja see tähendab allumist majandussüsteemile, mis töötab Bilderbergi ning suurkorporatsioonide huvides.

 

Me ei ole siiani riikide valitsustest rääkinud, on neil üldse mingi tähtsus?

Kas valitakse Obama või keegi teine, see ei muuda mitte midagi. Valitsustel või presidentidel ei ole enam tähtsust, sest nad ei tegutse iseseisvalt, vaid saavad käske kulisside tagant. Tänapäeval ei pea tapma presidenti, et midagi muutuks, nagu seda tehti kuuekümnendatel, kui mõrvati Kennedy. Piisab kuulujuttudest sotsiaalmeedias ja paari minutiga on võimalik hävitada reputatsioon, aga otseselt see ei tekita muudatusi. Riikide majandused on kokku varisemas ja valitsustel on suured võlad – Euroopa on hea näide sellest. Pakutakse abipakette, et võlgadest vabaneda, aga pärast seda hakkab riiki valitsema globaalne korporatiivne pankuritest koosnev diktatuur ja ei loe, mida valitsus enam ütleb.

 

Kuidas on Ühendatud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) Bilderbergi grupiga seotud?

Neil oli vaja luua ühendus, millele alluks riikide valitsused erinevates maailma paikades. Hetkel on saanud sellest organisatsioonist finantspolitsei. Esimene katse selleks oli 1991. aastal Iraagis Desert Stormi operatsioon. ÜRO ei hoia konflikte ära, kuid Bilderbergi jaoks on ta hea politsei.

 

Miks New York Times kritiseeris Obama valitsust?

New York Times, The Economist, Washington Post ja Wall Street Journals on osa eliidist ja Bilderbergist. Nad teevad kahjukontrolli – kui nad probleemi eitaks, kaotaks nad usaldusväärsuse ja oma lugejad. See aga omakorda tähendab, et nad ei saa teha ajupesu.

 

Kas sa tunned enda turvalisuse pärast muret, kui sellist infot avalikkuse ette tood?

Jah, kindlasti. Aastaid on mu telefoni pealt kuulatud ja peale selle mind alati kontrollitakse lennujaamades põhjalikumalt. Nad ei ole veel kedagi valmis kõrvaldama, kuna meid on rohkem. Eks nad püüavad sotsiaalmeediat jälgida ja kontrollida, et infot liiga palju ei liiguks. Süsteem ei ole veel piisavalt küps selleks, et kedagi kõrvaldada.

 

Mida teha, et situatsiooni muuta?

Eesmärk peaks loomulikult olema meie elu parandamine ja seda saab teha kultuuriliselt harides ja vastutust võttes. See muutus peab olema spirituaalne. Ei aita vabadus ja kodanike rahastatud surmatoov demokraatia, mis neid ennast nüüd uute seaduste näol USA-s ohustab. Kogu see maailma rahandussüsteem toimib tänu meile. Keskpanga sõjapidamise mudel tekitab sõltuvust nagu rämpstoit või narkootikumid ning meid pidevalt tühjendatakse ja hoitakse võlglastena. Peame looma immuunsuse selle vastu – eemaldama need organisatsioonid oma peadest, südamest ja rahakotist. Rahandussüsteem on tsentraliseeritud ja seda juhib vaid kümme-kakskümmend inimest. Meid on rohkem kui neid ja meil on võim raha isikliku investeerimise üle, et see kõik muutuks.

 

Kuula saadet.

Daniel Estulini kodulehekülg ja toetajate leht Facebookis.

 

Fotod: basicthinking.de, 1.bp.blogspot.com, static.bbc.co.uk, 1.bp.blogspot.com, static.infowars.com, impactlab.net, farmwars.info, gstaadblog.files.wordpress.com, answercoalition.org, johnniesblog.files.wordpress.com, news.stanford.edu

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt