Kissinger: USA ja Hiina peavad globalistliku maailmakorra nimel koostööd tegema

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2013 kell 17:11Paar päeva tagasi 90-aastaseks saanud USA endine välisminister Henry Kissinger, kes siiani on aktiivne avaliku elu tegelane, pidas hiljuti kõne, kus rõhutas USA ja Hiina harukordset võimalust teha koostööd uue maailmakorra loomisel. Kissinger on pikaaegne Bilderbergi kokkusaamistel osaleja ning väga pikalt (alates 1954. aastast) ja tihedalt seotud David Rockefelleriga.

 

Kissinger ütles oma kõnes, et: “Väljakutseks on see, kuidas ehitada esimest korda ajaloo jooksul ülemaailmne maailmakord. Me räägime palju ülemaailmsest ühendusest (world community) kuid fakt on, et kunagi varem pole ülemaailmset ühendust olnud.” Kissingeri arvates peaksid USA ja Hiina ühiselt selle eesmärgi nimel pingutama.

Kissinger oli president Nixoni rahvusliku julgeoleku nõunik, kui ta hakkas USA-d ja Hiinat lähendama, et saada liitlane Nõukogude Liidu vastu. Esimene kahe suurriigi vaheline kohtumine toimus 1972. aastal, mis lõpetas 23 aasta pikkuse diplomaatiliste suhete puudumise ja vastastikkuse vaenu. Hiinas oli sel ajal võimul Mao Zedong, kelle režiimi tõttu hukkus hinnanguliselt 40-70 miljonit hiinlast. Ometi kiitis David Rockefeller sealset riigikorda ning seda, milliseks Mao oli Hiina vorminud.

Kissingeri üsna süütu koostöökõne paneb seega paratamatult mõtisklema, kas see uus maailmakord, millest praegu räägitakse, võiks eliidi arvates näha välja midagi totalitaarse Hiina sarnast.

 

Vaata Kissingeri kõnet:

 

 

Allikad: Infowars, Wikipedia

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt