Hando Tõnumaa: Donald Trumpi pettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2017 kell 18:42trump esipilt

Foto: ekraanikuvad + kollaaž

Juba mitu kuud olen ma imestanud, kuivõrd paljud inimesed nii Eestis kui välismaal langesid Donald Trumpi propaganda ohvriks, sh ka väga paljud alternatiivuudiste saidid ja peavoolumeediat mitte tarbivad “vabamõtlejad”. Trumpist maaliti pilt kui maailmapäästjast ja korrumpeerunud valitsuste kukutajast, kuigi ammu peaks olema selge, et presidenditooli ei lasta sõltumatuid tegelasi – kõik, kes saavad selles ametis peavoolus kajastust, on vähem või rohkem kontrollitud opositsioon. Peale sellist teatrit, mis olid George W. Bushi 8 aastat, Barack Obama 8 aastat, Putini 19 aastat and counting, Ilvese 8 aastat jne, peaks olema siililegi selge, et järgmine president on samamoodi käpiknukk ja jätkab samasugust poliitikat, mida vedas tema eelkäija, sest maailma juhivad korporatsioonid ja pankurid mitte presidendid ja peaministrid (siinkohal vaadake kasvõi TTIP või CETA lepingutega seotut).

 

Lihtne näide on siin samast Eestist: Rõivas võeti maha, asemele pandi Jüri Ratas, kes jätkab pea täpselt samasugust poliitikat, mida tegi too eelmine käpiknukk. Ahjaa, Eesti sai vahepeal uue presidendi ka, ma pole sellest klounaadist viitsinud veel artiklit kirjutada, küll ma jõuan. Mul pole siiamaani isegi selle naisterahva nimi meelde jäänud, sest ma ei tarbi ebavajalikku infot. Aga nii palju kui ma olen aru saanud, siis too uus niiditõmbajate PR-isik jätkab täpselt samasugust YES-MAN kurssi, mida pidas kikilipsuga tola kõik need aastad. Brüsselist või kes teab kust tuleb käsk ja tema räägib ausa näoga Eesti rahvale, mis on tõde…

“Ei, Trump on teistsugune!”, väriseb üks ja rõõmustab teine. Huvitav küll, kuidas on võimalik, et Trump on midagi muud, kui oli Obama, Bush või Hitlery Clinton? Imestan pea iga päev, kui näen, kuidas keegi mu sõpradest-tuttavatest midagi Trumpist räägib või postitab. Trump pidavat toetama uut 9/11 uuringut, sest viimased andmed väidavad, et 9/11 rünnakutega olid seotud ka saudid. Give me a break! 11. septembril edastasid kõik USA telekanalid võltsitud telepilti WTC kaksiktornidesse “lendavatest” lennukitest ja siis levib kuuldus, et terrorirünnaku korraldasid saudid. See on väga tore muinasjutt. Mäletatad, üle 10 aasta räägiti, et selle korraldas Bin Laden aga nüüd on tulnud avalikkuse ette mingid dokumendid, mis viitavad Saudi-Araabia seosele ja Trump hakkab seda paljastama! Lubage mul naerda. Halloo, üle kümne aasta on toodud tõestusi 9/11 sisetööst, kuidas see Saudi-Araabia siia nüüd segatud on?

Aga see selleks, paraku on paljudel ses infomüras raskusi mäluga. Inimesed on kursis, et 9/11 on sisetöö, aga iga kord kui tuleb uus uudis mingisugusest väidetavast ISIS-e terrorirünnakust, siis pasundavad enamus, et “oi-oi-oi kui rets, appi islam tuleb”. Trump pidi ka takistama islami jõudmist USA-sse, tühistades ära suure hunniku islamistide viisasid vms. Ja enamus on ülirahul – Tubli Trump! Kõva mees, paneme piiri nendele islamistidele!

Halloo!? USA ise korraldas 9/11, millest te räägite? ISIS on Al Qaeda otsene järeltulija, Osama Bin Laden oli CIA agent 1970ndatel ja Al Qaeda loodi USA enda poolt, sellest on rääkinud isegi Hillary Clinton. Kui mõned aastad tagasi kadus inimeste usk Al Qaeda ja Osama Bin Ladeni kartmisesse, siis toodi mängu salapärane ISIS ja inimesed jälle usuvad, et need terroris

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt