Hando Tõnumaa: Donald Trumpi pettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2017 kell 18:42trump esipiltJuba mitu kuud olen ma imestanud, kuivõrd paljud inimesed nii Eestis kui välismaal langesid Donald Trumpi propaganda ohvriks, sh ka väga paljud alternatiivuudiste saidid ja peavoolumeediat mitte tarbivad “vabamõtlejad”. Trumpist maaliti pilt kui maailmapäästjast ja korrumpeerunud valitsuste kukutajast, kuigi ammu peaks olema selge, et presidenditooli ei lasta sõltumatuid tegelasi – kõik, kes saavad selles ametis peavoolus kajastust, on vähem või rohkem kontrollitud opositsioon. Peale sellist teatrit, mis olid George W. Bushi 8 aastat, Barack Obama 8 aastat, Putini 19 aastat and counting, Ilvese 8 aastat jne, peaks olema siililegi selge, et järgmine president on samamoodi käpiknukk ja jätkab samasugust poliitikat, mida vedas tema eelkäija, sest maailma juhivad korporatsioonid ja pankurid mitte presidendid ja peaministrid (siinkohal vaadake kasvõi TTIP või CETA lepingutega seotut).

 

Lihtne näide on siin samast Eestist: Rõivas võeti maha, asemele pandi Jüri Ratas, kes jätkab pea täpselt samasugust poliitikat, mida tegi too eelmine käpiknukk. Ahjaa, Eesti sai vahepeal uue presidendi ka, ma pole sellest klounaadist viitsinud veel artiklit kirjutada, küll ma jõuan. Mul pole siiamaani isegi selle naisterahva nimi meelde jäänud, sest ma ei tarbi ebavajalikku infot. Aga nii palju kui ma olen aru saanud, siis too uus niiditõmbajate PR-isik jätkab täpselt samasugust YES-MAN kurssi, mida pidas kikilipsuga tola kõik need aastad. Brüsselist või kes teab kust tuleb käsk ja tema räägib ausa näoga Eesti rahvale, mis on tõde…

“Ei, Trump on teistsugune!”, väriseb üks ja rõõmustab teine. Huvitav küll, kuidas on võimalik, et Trump on midagi muud, kui oli Obama, Bush või Hitlery Clinton? Imestan pea iga päev, kui näen, kuidas keegi mu sõpradest-tuttavatest midagi Trumpist räägib või postitab. Trump pidavat toetama uut 9/11 uuringut, sest viimased andmed väidavad, et 9/11 rünnakutega olid seotud ka saudid. Give me a break! 11. septembril edastasid kõik USA telekanalid võltsitud telepilti WTC kaksiktornidesse “lendavatest” lennukitest ja siis levib kuuldus, et terrorirünnaku korraldasid saudid. See on väga tore muinasjutt. Mäletatad, üle 10 aasta räägiti, et selle korraldas Bin Laden aga nüüd on tulnud avalikkuse ette mingid dokumendid, mis viitavad Saudi-Araabia seosele ja Trump hakkab seda paljastama! Lubage mul naerda. Halloo, üle kümne aasta on toodud tõestusi 9/11 sisetööst, kuidas see Saudi-Araabia siia nüüd segatud on?

Aga see selleks, paraku on paljudel ses infomüras raskusi mäluga. Inimesed on kursis, et 9/11 on sisetöö, aga iga kord kui tuleb uus uudis mingisugusest väidetavast ISIS-e terrorirünnakust, siis pasundavad enamus, et “oi-oi-oi kui rets, appi islam tuleb”. Trump pidi ka takistama islami jõudmist USA-sse, tühistades ära suure hunniku islamistide viisasid vms. Ja enamus on ülirahul – Tubli Trump! Kõva mees, paneme piiri nendele islamistidele!

Halloo!? USA ise korraldas 9/11, millest te räägite? ISIS on Al Qaeda otsene järeltulija, Osama Bin Laden oli CIA agent 1970ndatel ja Al Qaeda loodi USA enda poolt, sellest on rääkinud isegi Hillary Clinton. Kui mõned aastad tagasi kadus inimeste usk Al Qaeda ja Osama Bin Ladeni kartmisesse, siis toodi mängu salapärane ISIS ja inimesed jälle usuvad, et need terroristid kuskil on. PS. Sellepärast olengi viimastel aastatel piirdunud enamjaolt 9/11 ja lameda Maa paljastamisega, sest ma näen, et pole mitte mingit vahet kui palju libaoperatsioone me kajastama/paljastame, sest paljud inimesed usuvad ükskõik millist järgmist libaoperatsiooni.

Osama Bin Laden ja USA presidendi julgeolekunõunik Zbigniew Brzezinski aastal 1979

Osama Bin Laden ja USA presidendi julgeolekunõunik Zbigniew Brzezinski aastal 1979

Tagasi Trumpi juurde, enamus inimesi ei suvatse uurida selle mehe tausta ja sidemeid, aga Trumpi puhul on põhimõtteliselt tegemist Bush-Obama-Clintoni järeltulijaga, kellel on samasugused äripartnerid, rahastajad, nõustajad jne. Peavoolumeedia kajastab iga päev Donald Trumpi, mida see sulle ütleb?

Siin artiklis toon välja mõned Trumpi seosed ja ütlused 9/11 kohta, sõjakurjategija George Bushi kohta, relvaärimees Adnan Khashoggi kohta, terrorismi korraldava Iisraeli kohta, WTC kaksiktornide kohta ja miljardär Larry Silversteini kohta, kes teenis WTC kaksiktornide hävitamisega 4,5 miljardid dollarit ehk konkreetsed tõestused, et Donald Trump pole mitte midagi muud, kui käpiknukust näitleja, kes jätkab samasugust USA välispoliitikat, mida tegid tema eelkäijad. Ja mitte ainult välispoliitikat. Alles eelmisel nädalal allkirjastas ta otsuse, mis annab USA politseile veel suurema võimu – väga sarnane käik nii Bushi kui Obama administratsioonidega.

 

Donald Trump on ühes paadis 9/11 terrorirünnakute korraldajatega

Meeldetuletuseks, Project For New American Century (PNAC) oli Washington DC-s 1990ndate lõpul tegutsemist alustanud mõttekoda, mis keskendus USA välispoliitikale ja kus öeldi selgelt välja, et USA vajab sõdasid Lähis-Idas, et oma mõjuvõimu maailmas säilitada. Mitmed PNAC-i liikmed olid varasemalt töötanud Iisraeli peaminister Netanyahu alluvuses ja vedanud ka Iisraelis sarnast projekti. PNAC-i kohaselt vajas USA suuremat sõjaväge ja ettekäänet sõdida mitmes sõjas üheaegselt, sh toodi selgesõnaliselt juba enne 9/11 terrorirünnakuid välja välja, et “USA vajab uut katastroofilist sündmust – uut Pearl Harbourit”.

2pnac1

 

2PNAC2

Siis toimuski mugavalt 9/11 ja ma usun, et Telegrami lugejale ei pea ma vist seletama, et tegemist oli sisetööga. Jätan siia aga ühe lingi kus teadlane räägib, et WTC kaksiktornid ei saanud mitte kuidagi kokku kukkuda lennukite tõttu:

Lynn Margulis (Carl Sagani esimene abikaasa, teadlane, Massachusettsi Ülikooli professor):

“11. septembril hävinesid kolm pilvelõhkujat, mis “kukkusid kokku” vabalangemise kiirusel, väidetavalt kukkusid WTC kaksiktornid kokku, sest lennukid lendasid sinna sisse ja kolmas pilvelõhkuja WTC7 kukkus kokku sellepärast, et seal oli tulekahju. Kõige loogilisem hüpotees nende tornide hävinguks on selles, et need tornid hävitati lõhkelaengute abil. Seda kõige loogilisemat hüpoteesi aga välditakse ja mis veel hullem, koheselt peale sündmust likvideeriti kõik asitõendid, mis tähendab, et sõltumatut juurdlust juhtunu osas ei saadud läbi viia. Me kõik nõustume, et tegemist oli kuriteoga aga kuriteo asitõendid likvideeriti. Teadust ei saa teha, kui asitõendeid pole ja kui sinu hüpoteesi suhtutakse kui kõige vähem tõenäolisesse. Toonitan veel ka, et WTC7 kokku kukkumise põhjust esialgu isegi ei mainitud 9/11 juurdluse raportis – see ei ole teadus! Mul on õnnestunud uurida mikroskoobi all WTC hävingust tekkinud tolmu ja avastanud punast ning halli kristalli, seda ei saa põhjendada tulekahjuga. NIST-i (National Institute of Standards and Technolgy – USA rahvuslik standardite ja tehnoloogia instituut) tegevus, kes viis läbi ametliku uurimise WTC tornide hävingus, pole mitte ebateaduslik vaid lausa illegaalne. Kui nad peavad eitama või ignoreerima asitõeneid, siis see pole teadus vaid puhas valetamine ja propaganda”.

Aasta enne oma surma ütles Lynn Margulis, et ta ei soovi enam 9/11st avalikult rääkida, sest poliitika on liiga ohtlik.

 

WTC7 kukkus kokku vabalangemise kiirusel, sinna ei lennanud sisse ükski lennuk

WTC7 kukkus kokku vabalangemise kiirusel, sinna ei lennanud sisse ükski lennuk

Larry Silverstein sõlmis seitse nädalat enne 9/11 rünnakuid 99-aastase üürilepingu kogu WTC kompleksile hinnaga 120 miljonit dollarit aastas, sh tegi ta kohustusliku kindlustuse hoonetele 2 miljardi dollari ulatuses terrorirünnaku puhul. Peale rünnakuid nõudis Silverstein kohtu kaudu topelt kindlustussumma, sest hooneid tabas kaks lennukit ehk kaks terrorirünnakut ja sai nõnda kokku 4,5 miljardit dollarit kahjutasu. Kui Silversteinilt küsiti, et kus tema oli 11. septembri hommikul, vastas ta, et kuigi ta sõi iga hommik koos poja ja tütrega WTC katuserestoranis “Windows Of The World” hommikust, pidi ta tol saatuslikul päeval minema arsti juurde ning nii poeg kui tütar jäid hommikusöögile hiljaks ja nõnda pääsesid nad kõik läbi ime. Seda kõike arvesse võttes, pole ime, et meest kutsutakse Lucky-Larryks (Õnnelik Larry).

Lisaks tunnistab Silverstein, et nad hakkasid planeerima uue WTC7 ehitamist aprillis aastal 2000 ja ehitus ise algas aastal 2002. See tähendab, et WTC7 hävimine, kuigi lennukid sinna sisse ei lennanud, oli taas üks “õnnelik”/kasumlik juhus.

4LarrySilverstein

Larry Silverstein, WTC kompleksi haldur

2002. aastal ütles Silverstein, et peale kaksiktornide kokku varisemist tegid nad otsuse tõmmata WTC7 alla (pull). “Pull” tähendab kõnekeeles hoone kokku kukutamist lõhkelaengute abil. See aga tähendaks, et hoone alla tõmbamine oli varasemalt kokku lepitud, sest sellise töö planeerimine võtab aega mitu nädalat. Hiljem vabandas Silverstein, et pidas silmas tuletõrjujate hoonest välja tõmbamist.

WTC 7 oli 190 meetri kõrgune, võrdluseks  Tallinnas asuvad Swissoteli kaksiktornid on 117 meetri kõrgused. Videost on selgelt näha, et hoone kukutatakse kokku klassikalise lõhkelaengute meetodil.

WTC 7 kukkus kokku kell 17.20 aga BBC teatas WTC7 kokkuvarisemisest juba 15 minutit varem. Iroonilisel kombel on uudistediktori Jane Standley selja taga näha, et samal ajal on WTC 7 endiselt püsti, mis tähendab, et uudistelugejatele oli stsenaarium liiga vara kätte antud.

 

Ja nüüd tagasi miljonite lemmik Donald Trumpi juurde

Mida räägib Trump Larry Silversteini kohta?

“WTC kompleksi arendaja Larry Silverstein on minu hea sõber. Kui me ehitame uue WTC kompleksi koleda, siis võime öelda, et terroristid võitsid ja mina ei soovi, et terroristid võidaksid”.

Mis terroristidest sa siin räägid, Donald-poiss? Telekanalid edastasid võlts videopilti 11. septembri hommikul, see oli sisetöö, milliseid terroriste sa silmas pead? Ja Larry Silverstein on sinu sõber jah?

 

Donald Trumpi intervjuu aastal 2001:

Paljud küsivad, et kuidas sai Boeingu reisilennukid hävitada WTC tornid, kui need tornid ehitati teadmisega, et lennuk võib sinna sisse lennata ja olid mõeldud vastu pidama lennuki õnnetused?

Trump: See oli tohutu jõud ja tohutu kuumus ning kamikazedeks hakanud inimesed olid nõus selle nimel hukkuma, sellises olukorras pole enam palju teha. See kuumus ja tohutu kogus lennukikütust oli piisavalt võimas, et tornid hävitada.

 

Donald Trump aastal 1988:

“Ma armastan USAd, ma arvan, et George Bushist saab järgmine president, ta on väga hea inimene ja minu hea sõber”.

Siin räägib too sama Trumpi väga hea sõber George Bush aastal 1991, et maailma ootab ees Uus Maailakord (New World Order):

 

5 khashoggi

Donald Trumpi sõber ja relvaärimees Adnan Khashoggi

Donald Trump tunnistab ka, et teeb koostööd maailma ühe suurima relvaärimehe Adnan Khashoggiga: “Ma ostsin Adnan Khashoggilt ühe jahi, ta on tore mees.

Adnan Khashoggi: “Ma aitasin CIA-l neid relvasid vahendada..” (–)  “..ma andsin CIA-le miljoni dollari eest krediiti, nad vedasid relvad Iraani, see pidi olema kiire operatsioon” (–) “Meil kui ärimeestel on võimalik manipuleerida valitsustega” (–) “Mina kasutan kõik võimalused ära!”

Khashoggi on koostööd teinud presidentide Richard Nixoni ja Gerald Fordiga ning laiahaardelise diplomaadi ja poliitiku Henry Kissingeriga.

Sa ütled, et sa ei ole relvaärimees?

– Ei ole muidugi, see on lihtsalt tiitel, mille meedia meile külge pookis.

Aga kui sina aitasid USA ja Saudi-Araabia valitsustel läbi viia relvatehinguid, siis kuidas sa seda nimetaksid?

– Turunduseks!

 

6

Trump: 9/11 terrorirünnakud korraldasid islami äärmuslased

“9/11 terrorirünnakud korraldasid islami äärmuslased. New Yorgi linnapea Rudy Guliani lendas Iisraeli, et näidata üles solidaarsust terroriohvritele. Mina toetan Iisraeli 100%”.

Guliani on tunnistanud, et talle öeldi, et WTC kukub kokku aga see ei saa mitte kuidagi olla loogiline, sest mitte kunagi ajaloos polnud ükski teraskarkass hoone tulekahju tõttu kokku kukkunud. Selle ütluse kohaselt võib Gulianit pidada koososaliseks 9/11 terrorirünnakute korraldamises. Guliani oli ka see, kes organiseeris WTC rusude momentaalse likvideerimise.

Üks tund peale põhja torni kokku kukkumist oli Iisraeli endine peaminister Ehud Barak BBC otse-eetris ja teatas, et “terrorist Osama Bin Laden istub Afganistanis”, vihjates, et süüdlane on teada. Ehud Barak: “USA, Suurbritannia, Euroopa ja Venemaa peavad alustama üheskoos terrorismivastast sõda, mis võib kesta aastakümneid. Riigid nagu Iraak, Iraan, Liibüa, Põhja-Korea tuleb ette võtta…”

 

Võimueliit kontrollib valitsusi, pangandust, meediat, Hollywoodi ja haridussüsteemi kõikjal üle maailma

7

Hollywood kuvas Trumpi aastakümneid tulevase presidendina, seda nimetatakse conditioning ehk rahva harjutamine ideega.

Aastal 1980

Aastal 1987

Aastal 1988

1989

Simpsonid aastal 2000

Neid vihjeid on veel ja veel:

 

Franklin D. Roosevelt: “Presidente ei valita vaid määratakse”

Mark Twain: “Kui valimised midagi  muudaksid, siis oleks need ammu ära keelatud”

Lenin: “Parim viis opositsiooni kontrollida, on seda ise juhtida”

 

8

Need valimised olid väga kavalalt tehtud, ühel poolel oli hull Hitlery Clinton, keda ei salli enamus silmaotsaski aga meedias kirjutati just Hillaryst ilusat juttu ja Trumpi laimati, selgelt oli näha, et ajakirjandus on kallutatud ja seega olid enamus kindlad, et Hillary võidab ja vaene Donald-poiss kaotab. Trump isegi ütles, et pange tähele, toimub valimispettus. Üllatus oli aga kõigil suur, kui Donald võitjaks kuulutati. Paljud märkasid, et Telegram ei kajastanud mitte ühtegi Donald Trumpiga seonduvat uudist ega propagandat, sest me lihtsalt ei viitsinud seda teha, see on kõik täiesti lamp, teater ja farss. Saime selle eest ka palju vihaseid kirju oma lugejatelt, kes Trumpile näppu viskasid.

8b

Trump nimetas oma kampaania ajal Hillaryt korduvalt pätiks, kaabakaks, monstrumiks, kurjategijaks, valetajaks, kes peaks istuma trellide taga ning et tema mees Bill Clinton naistevägistaja. Aga tegelikkuses on Trump ja Hillary sõbrad.

Trump tunnistab, et tunneb Hillaryt ja tema pere juba aastaid ning nad on väga head sõbrad ja et tegemist on imelise inimesega ja et ka Bill Clinton tore mees. Varasemalt on Trump kiitnud ja pooldanud nii Bushe, Clintoneid, Obamat, ja nimetanud neid kõiki enda sõpradeks.

Donald Trump ja presidendikandidaat Jeb Bush:

 

Trumpid ja Clintonid on suured sõbrad

Trumpid ja Clintonid on suured sõbrad

 

Presidendikaruselli käigus hakati Hillaryt süüdistama 33 000 e-kirja kustutamises, numbrit 33 on aga nimetatud illuminaatide ja vabamüürlaste salatünga koodiks. Näiteks on 33 vabamüürlaste looži kõrgeim avalik aste; astronaudid veetsid kuu peal 33 tundi; Roswelli UFO juhtum toimus 33. paralleelil; et rakett saaks Maa gravitatsiooniväljast lahkuda, peab ta saavutama kiiruse mach33; ÜRO embleemil on sihikule võetud maailm, mis on jagatud 33. sektoriks. Numbrit 33 on leida kõikjalt, kui osata vaadata. See kõik on teater ning Trump on näitleja ja showmees, vaadakem kuidas ta võttis osa teatraalsest Ameerika profimaadlusest:

 

Trumpi võiduga seoses on paljud õnnelikud ja tunnevad, et süsteemi on võimalik muuta, usaldusväärsus valitsuse vastu on tagasi, aga tegelikkuses on süsteem vankumatum nagu ei kunagi varem. Tegemist on kontrollitud revolutsiooniga, sest süsteem sai täpselt selle, mis soovis ning saab jätkata täpselt samasugust kurssi nagu varem. St et pangad orjastavad inimesi, hirmutamine ja sõjapropaganda on lakkamatud ning ühtegi sõda ära ei lõpetata, aga kuna Trump on president, siis on enamus sellega rahul. Business as usual. Kui Hillary oleks võitnud, mõistaksid ilmselt ka paljud Postimehe lugejad, et tegemist on käpiknukuga aga nüüd kui Trump võitis, siis on enamikel kõva ja lootus suur. See oligi kogu Trumpi roll. Trumpiga ei võitnud mitte rahvas vaid eliit. Trump jätkab täpselt samasugust poliitikat nagu seda ajas Obama – Kolmas maailmasõda, here we come!

Mis oleks, kui ma ütleks, et Trumpi on lapsest saati kasvatatud teadmisega, et temast saab president ja tema roll ongi olnud esindada suurkorporatsioone ning jätta mulje, et American Dream on võimalik. Trump on samasugune näitleja nagu seda on Barack Obama, Elon Musk, Richard Branson, Toomas Hendrik Ilves, Ronald Reagan, Arnold Schwarzenegger jne.

Siin räägib Trump, et meie (USA) läksime Iraaki, kuid nemad ei hävitanud WTC-d, aga meie tegime nende riigi maatasa.

“Aga te saate teada, kes oli see, kes päriselt WTC hävitas, sest meil on olemas salajased dokumendid, sealt võib selguda, et WTC-d ründas Saudi Araabia.”

 

Trumpi seos 9/11-ga

Jälle veidi Hollywoodi conditioningi. Filmis “Gremlin 2” toimub tegevus Manhattanil, mida valitseb suurärimees Daniel Clamp, kui teda intervjueeritakse, siis on kaadris uudistekanalite mikrid vastavalt 9 ja 11.

10

 

Trump, massid ja 9/11

Trump jalutab hotelli koridoris, kus on toad 9 ja 11 ning lambad, kelle peale on kirjutaud 9 ja 11

Trump jalutab hotelli koridoris, kus on toad 9 ja 11 ning lambad, kelle peale on kirjutaud 9 ja 11

Aastal 2000 andis Trump välja raamatu “The America We Deserve”, kus ta kirjutab: “Ma olen kindel, et meid ootab ees terrorirünnak, mille varjus tundub 1993. aasta WTC terrorirünnak nagu laste mäng paugutajatega”.

12 TRUMP I am convinced

“Ühel päeval me kuuleme, et nähtamatu ja teadmata asukohaga tegelane nimega Osama Bin Ladenist saab vaenlane number 1 ning USA hävitajad teevad maatasa tema laagri Afganistanis.”

13 TRUMP one day

 

Pole mitte mingit kahtlust, et Donald Trump esindab võimustruktuuri, see on fakt, mida peavoolumeedia ja ka enamus alternatiivmeediast ei kajasta. Trumpi ümbritsevad psühhopaatidest uuskonservatiivid ja Rothschildid koos sõpradega, aga enamus ei julge seda tunnistada, sest Trumpi soovitakse näha kui korrumpeerunud süsteemi vastu võitlejat. Just selle peale on eliit oma mängu üles ehitanudki, jättes massidele mulje, et seekord sai valituks president, kes viib ellu muutuse.

Meile üritatakse jätta muljet, et Trump on sõjajalal peavoolumeedia ja korrumpeerunud süsteemiga. Kogu peavoolumeedia kuulub zionistideks nimetatud juutidest eliitperekondadele – fakt, mida on väga lihtne üle kontrollida. Iroonilisel kombel toetab ja ümbritseb Trumpi suur hulk neid samu zioniste nii tema administratsioonis kui ka tema eraettevõtetes. Trump on ka ise korduvalt öelnud, et tema on Iisraeli eluaegne sõber ja toetaja.

Iisrael on maailma suurim terrorismi rahastaja ning Iisrael omab väidetavalt ka tuumarelvasid. On palju räägitud sellest, et Iisrael ja Mossaadi salaluure olid võtmetegelased 9/11 terrorirünnakute korraldamisel.

Kui Trump tõepoolest oleks rahva mees, siis aitaks ta paljastada Iisraeli ülemaailmset mõjuvõimu. Ja pidagem meeles, et Piiblis kirjeldatud Iisrael on midagi muud kui kaasaegne ÜRO poolt loodud Iisrael, mille puhul on tegemist NWO terrorismikeskusega. Ameerika Ühendriigid on Iisraeli kontrolli all, USA Föderaalreserv kuulub teatud vereliini perekondadele ja kõik FED-i presidendid on mingi kokkusattumuse tõttu samuti olnud juudid. Oluline on mõista, et siin ei käi jutt juudi rahvusest vaid juudi päritolu zionistidest, kes maailma kontrollivad, sh ka Hollywoodi ja meediat. Iisraelis elavad tavainimesed on aga samamoodi kogu selle süsteemi ohvrid. On ilmselge, et Trump ei oleks mitte kunagi jõudnud nii kaugele, kui tal ei oleks Iisraeli toetust.

 

Iisraelile näitavad solidaarsust kõik USA presidendid, sest “käsi peseb kätt”

14 Clinton Iisrael

15 Bush Iisrael

16 Obama Iisrael

17 Trump Israel

Mulle rääkis üks Eesti avaliku elu tegelane, et kunagi 1990ndatel Tallinna lennujaamas tuli lennukilt maha Toomas Hendrik Ilves ja selle peale ütles üks juudi vanatädi: “Vaata, sealt tuleb teie tulevane president”. Kuidas sai see tädi midagi sellist teada aastaid enne seda, kui THI pukki pandi? Väga lihtsalt, siin käib niivõrd kaval mäng, kus mitte midagi pole juhuslikku.

Me peame vaatama, kes toetavad Trumpi. Trumpi ja meediavaheline sõnelus on ettenähtud stsenaarium, et Trumpi rahvale usaldusväärseks muuta. Sest peavoolumeedia on kaotanud ju usaldusväärsuse ja kui me näeme Trumpi nendega sõdimas, siis järelikult on õige vend. Idee, et Trump on eliidi meediaga sõjas ning samal ajal on eliit tema toetaja, on lausa absurdne.

Trump on korduvalt vihjanud ka 9/11 tõe avalikustamisele, aga see on samuti naeruväärne igale tõsisemale 9/11 uurijale. Trump on 9/11 osas avalikult vassinud ja suunanud nõnda rahva pilgud vales suunas, rääkides midagi salajasest 28 leheküljest ja Saudi Araabiast. Need 28 lehekülge on 9/11 pettus ja seda saame tõestada lihtsa faktina, et meedia seda teemat kajastab, ignoreerides suuremat osa 9/11-ga seotud avalikku infot ehk elevanti elutoas.

Siin ka nimekiri võimueliidi võrsetest, kes ümbritsevad Donald Trumpi nii eraelus, poliitikas ja äritegevuses:

 • Michael Abboud – Communications Coordinator, Donald J. Trump for President
 • Paul Achleitner – Chairman, Supervisory Board, Deutsche Bank (Donald Trump’s largest lender)
 • Sheldon Adelson – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Elliott Broidy – Vice Chairman, Trump Victory Committee
 • Michael Cohen – Executive Vice President and Special Counsel, The Trump Organization
 • Gil Dezer – President, Trump Dezer Development
 • Michael Dezer – Founder, Trump Dezer Development
 • Lewis Eisenberg – Chairman, Trump Victory Committee
 • Boris Epshteyn – Senior Adviser, Donald J. Trump for President
 • Stephen Feinberg – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
 • Alan Fishman – Chairman, Ladder Capital (Donald Trump’s second largest lender)
 • David Friedman – Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
 • Samuel Fox – Vice Chairman, Trump Victory Committee
 • Alan Garten – Executive Vice President and General Counsel, The Trump Organization
 • Bruce Gelb – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Michael Glassner – Deputy Campaign Manager and Former National Political Director, Donald J. Trump for President
 • Lawrence Glick – Executive Vice President of Strategic Development, The Trump Organization
 • Jason Greenblatt – Executive Vice President and Chief Legal Officer, The Trump Organization; Co-Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
 • Vincent Harris – Former Digital Strategy Manager, Donald J. Trump for President
 • Carl Icahn – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Peter Kalikow – Donor, Trump Victory Fund
 • Daniel Kowalski – Deputy Policy Director, Donald J. Trump for President
 • Charles Kushner – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Jared Kushner – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Yael Kushner [née Ivanka Trump] – Executive Vice President, The Trump Organization
 • Bennett LeBow – Donor, Trump Victory Fund
 • Richard LeFrak – Donor, Trump Victory Fund
 • Corey Lewandowski – Former Campaign Manager, Donald J. Trump for President
 • Ronald Lieberman – Executive Vice President of Management & Development, The Trump Organization
 • Howard Lorber – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
 • David Malpass – Member, Trump Economic Advisory Council
 • Douglas Manchester – Donor, Make America Great Again PAC
 • Bernard Marcus – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Rebekah Mercer – Donor, Make America Number One PAC
 • Robert Mercer – Donor, Make America Number One PAC
 • Amanda Miller – Vice President of Marketing, The Trump Organization
 • Eli Miller – Chief Operating Officer, Donald J. Trump for President
 • Jason Miller – Senior Communications Adviser, Donald J. Trump for President
 • Stephen Miller – National Policy Director, Donald J. Trump for President
 • Steven Mnuchin – National Finance Chairman, Donald J. Trump for President
 • Samuel Nunberg – Former Policy Adviser, Donald J. Trump for President
 • David Orowitz – Senior Vice President of Acquisitions and Development, The Trump Organization
 • Geoffrey Palmer [né Weissinger] – Donor, Rebuilding America Now PAC
 • John Paulson – Member, Trump Economic Advisory Council
 • Stewart Rahr – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Richard Roberts – Vice Chairman, Israel Advisory Committee for Donald Trump
 • George Ross – Executive Vice President and Senior Counsel, The Trump Organization
 • Wilbur Ross – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Steven Roth – Member, Trump Economic Advisory Council; Donor, Trump Victory Fund
 • Felix Sater – Former Senior Adviser, The Trump Organization
 • Keith Schiller – Director of Security, The Trump Organization
 • Melvin Sembler – Vice Chairman, Trump Victory Committee
 • Lara Trump [née Yunaska] – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Vanessa Trump [née Haydon] – Endorser, Donald J. Trump for President
 • Ronald Weiser – Vice Chairman, Trump Victory Committee
 • Andrew Weiss – Executive Vice President, The Trump Organization
 • Allen Weisselberg – Executive Vice President and Chief Financial Officer, The Trump Organization
 • Lawrence Weitzner – Adviser, Donald J. Trump for President
 • Steven Witkoff – Donor, Trump Victory Fund
 • Stephen Wynn [né Weinberg] – Endorser, Donald J. Trump for President

See on ilmselge, et eliitperekondade kontrolli all olev peavoolumeedia ei ole mitte Trumpi vastane vaid just tema liitlane. Järgmine kord, kui sa näed Trumpi midagi peavoolumeedia vastu välja ütlemas, siis tea, et see on osa stsenaariumist. Lihtsustatult öeldes – sa ei saa olla süsteemi vastane ja samal ajal olla ühes paadis Iisraeli, korporatsioonide ja võimueliidiga.

18

“Minu nimi on Donald Trump ja mina olen suur Iisraeli fänn ja tugev peaminister on tugev riik ja teil on olemas tugev peaminister”.

 

Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu on öelnud, et “9/11 terrorirünnakud olid Iisraelile kasulikud, sest need aitasid kujundada ameeriklaste avalikku arvamust Iisraeli suhtes”.

19

 

Trumpile on heakskiidu andnud ka sõjakurjategija Henry Kissinger:

 

Mis nüüd edasi juhtub, kui Trump on presidendiks saanud? Kõik läheb samamoodi edasi – nähtamatu vaenlase otsimine jätkub ning mitte ühtegi sõda ära ei lõpetata, pankurid lüpsavad rahvast edasi, inimõigusi piiratakse kõikjal, võltsterrorismiga hirmutatakse rahvast edasi, võimu tsentraliseerumine jätkub kiiremini kui kunagi varem – kõige ehedam New World Order.

Kuidas sellest pääseda? Minu hinnangul tuleb suruda peavoolumeediasse ja massidesse teadmine, et 11. septembril 2001 toimunu oli sisetöö ja selle tõttu algatatud sõjad ja inimõigusi piiravad seadused ei ole seega õigustatud. Ja miks mitte ka seda, et telekanalid edastasid tol päeval võlts videopilti ja et tegelikult ei lennanud mitte ükski lennuk WTC kaksiktornidesse (ja miks kukkus kokku WTC7?). Kui me ei suuda paljastada ajaloo suurimat pettust, siis pole meil lootustki. See on muidugi raske, lihtsam on panna pea liiva alla või vaadata Aktuaalsest Kaamerast uudiseid kelle jaoks superman ja kelle jaoks antikristus Donald Trumpist.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: internet

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt