Kissinger: Järgmine USA president võiks olla Hillary Clinton

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. mai 2013 kell 20:36020513ClintonKissinger1

Bilderbergi grupi üks liidreid Henry Kissinger naljatas eliidi õhtusöögil Washingtonis, et Hillary Clinton peaks kandideerima 2016. aastal presidendiks. Atlandi nõukogu (Atlantic Council) õhtusöögil kõnet pidades ütles ta, et vähemalt neli riigisekretäri on hiljem saanud presidendiks.

 

Samuti naljatles Kissinger (Henry Alfred Kissinger on Saksa päritolu endine Ameerika Ühendriikide diplomaat ja poliitik, Nobeli rahuauhinna laureaat (1973). Rahvuselt juut. Aastatel 1973–1977 oli ta Ameerika Ühendriikide riigisekretär – toim.), et ta on mõelnud igasuguste skeemide peale, kuidas saada mööda põhiseaduse sättest, mis keelab temal kui välismaa kodanikul presidendiks kandideerimast.

Tegelikult on Henry Kissingeri naljade taga tihti palju enamat kui tühi sõnakõlks, sest sellel mehel ei ole kombeks naljatada. Hiljuti Wikileaksi kaudu edastatud info sisaldab muu hulgas ka järgmist Kissingeri ütlust: „Enne infovabaduse seadust ütlesin ma koosolekutel: seadusevastased teod me teeme kohe, põhiseadusega mitte kooskõlas olevad võtavad veidi kauem aega.“ Atlandi nõukogu on Bilderbergi grupi haru ja eliidi mõttetalgud, millele kutsutakse vaid Põhja-Ameerika ja Euroopa eliit.

Viimasel kogunemisel anti Hillary Clintonile üle silmapaistva juhi auhind, mis on otsene heakskiit Clintoni presidendiks kandideerimisele. Auhinda vastu võttes ütles Clinton, et riigisekretäriks saades mõtles ta palju oma eelkäijate peale, nimetades neid „Ebaharilike juhtide generatsiooniks, kes ei olnud mitte ainult liberaalse globaalse valitsuse loomise juures, vaid ka selle loomist juhtimas ning see on taganud pretsedenditu rahu ja külluse, säilitades progressi käigus ühiseid väärtusi“.

Kissinger on korduvalt väljendanud oma poolehoidu uue maailmakorra ja globaalse valitsuse loomisele. Tema regulaarne osalemine Bilderbergi grupi ja Bohemia salu kogunemistel koos rahvusvaheliste korporatsioonide juhtide, pankurite ja poliitiliste liidritega panevad selliseid kommentaare tõsiselt võtma.

Clintoni kampaania 2008. aastal Obama vastu sai ootamatu lõpu, kui ta teatas enda loobumisest, kuid nüüd näib, et on saabumas tema kord. Ajakirja The New Yorker peatoimetaja David Remnick teatas eelmise aasta detsembris pärast kolmepäevasel konverentsil osalemist, kus Hillary Clinton oli üks peaesinejatest, et tema presidendikandidatuur 2016. aastal on kindel.Paljud organisatsioonid on juba alustanud Clintoni toetuskampaaniat, sealhulgas grupp nimega „Emily’s list“, mis toetab naispoliitikuid, kes on abordiõiguse toetajad. Nende kampaania „Proua president“ läks väidetavalt maksma kuuekohalise summa. Nende video näitab kuut tüdrukut, kes mängivad presidendiks valimise järgse kõnega esinemist ning video lõpus annab presidendivannet naine, kes on Hillary Clintoniga väga sarnane. Kissingeri „nali“ on ilmselge julgustus, et eliit seisab Clintoni selja taga ja toetab tema kandidatuuri.

 

Allikad: Infowars, The New Yorker

Foto: Prison Planet

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt