Alex Jones: Juhul, kui see on minu viimane sõnum…

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2013 kell 22:56 

Telegram avaldab legendaarse ajakirjaniku ja vandenõude uurija Alexander Emerick Jonesi videopöördumise. Alex ja tema portaal Infowars.com on üle kümne aasta toonud päevavalgele olulist ja peidetud informatsiooni – ja seda tihti juba aastaid varem, kui need teadmised peavoolumeediasse jõuavad. Paljud inimesed ei aktsepteeri teda ta ägeda iseloomu tõttu, aga meie arvame, et kui keegi on nii kaua maailma uurinud nagu tema ning rääkinud uskumatuid asju, mis mõne aja pärast osutuvad tõeks – armastades sellest hoolimata kõike head, mida maailm pakub –, siis on aeg-ajalt endast välja minemine täiesti eluterve nähtus.

 

Sa elad vaid korra ja sinu elu on test. Võib-olla on see minu viimane sõnum, võib-olla mitte. Me ei tea kunagi, millal sureme – millal võime sattuda autoõnnetusse, saada infarkti, murda oma kaela, saada mõrvatud globalistide või välgulöögi poolt. Sellepärast teengi nii intensiivselt tööd, laen saateid üles keset ööd, teen palju raadiointervjuusid ning vahel olen nii läbi põlenud, et ei tundu mõndade jaoks enam mõistlikuna.

On oluline olla teadlik, sekkuda ja vastu seista. Kõik Infowars.com kanalil räägitu on teoks saanud. Palun alati inimeste abi info levitamisel, kuid kõige olulisem on meie eest palvetamine. Ma ei usu palvesse – ma sõltun sellest. Ma ei usu Jumalasse – ma tunnen Jumalat. See on väga oluline vahe. Ning sel põhjusel ei ole mul ka hirmu. Loodan, et minu ja mu perega ei juhtu midagi, kuid samas tean, et kui me praegust olukorda ei muuda, siis pole meil nagunii tulevikku.

Oleme nurka surutud – nagu merehädalised uppuval laeval, kus veetase aina tõuseb ja valik on, kas ületada oma hirm ja ujuda laeva alt välja või uppuda. Oleme justkui prügipressi sulguvate seinte vahel ning ainuke võimalus sealt välja pääseda on julgus tunnistada, et oleme prügipressis. Türannia olemasolu tunnistamine, sellest keeldumine ja selle kritiseerimine võtab türannilt ära moraalse autoriteedi. Sel põhjusel püütakse sõnavabaduse õigusi piirata – ainuüksi “ei” ütlemine peatab türannia. Me peame masinavärgile vastu astuma.

Praegu toimuvad maailmas suured arengud. Lisaks Infowars.com portaalile on olemas palju teisi sarnaseid algatusi, kuid siiski on liiga vähe inimesi, kes julgevad globalistidele vastu hakata ja mõistavad, kui tõsine olukord on. Seda võib võrrelda õnnetuses käe kaotanud inimesega, kes on nii šokeeritud, et ei püüagi verevoolu peatada ning sureb verekaotusesse.

Aga kõik olukorrad, mis teevad sulle haiget, on pikemas plaanis hoopis sulle abiks, tehes sind tugevamaks. Tõega silmitsi seistes satuvad inimesed tihti paanikasse ega oska käituda. Passiivsus ja laiskus kriisiolukorras annab vaba voli täielikule anastamisele. Kui kardad, et halva vastu võitlemine maksab sulle endale kätte, siis tea, et see haavab sind nagunii, juhul kui sa selle vastu ei võitle. Seisame vaenlasega silmitsi, teades, et kui me seda ei tee, siis ei ole kellegi jaoks tulevikku.

Sa ei tea, kui kaua sul veel elada on antud ning kui palju meil kõigil elada on antud enne, kui korraldatakse uus false flag operatsioon või tuumarünnak, milles saaks süüdistada Põhja-Koread. Olen uurinud türanlike režiimide ajalugu ja näen, et see kordub. Korruptsioon toimub kõige inetumas ultra-autoritaarses vormis, mis kunagi eksisteerinud on.

Jaga infot – inimesed, kes selle üle naeravad, lihtsalt kaitsevad ennast. Need, kes julgevad olla vabad mõtete kontrolli alt, on piisavalt julged, et rääkida tõtt. Palveta vabaduse ja süütute inimeste eest. Inimesed, kes ei tunne ajalugu, on määratud seda kordama. Need elukad, kes meid valitsevad, ei käitu inimeste kombel – nende silmist vaatab vastu midagi võõrast ja mulle need parasiidid ei meeldi.

 

 

Kuula-vaata Alex Jonesi kõnet siit.

Foto: Infowars.com

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt