USA puhastustules: nurjatu poliitika, läbiotsimised ja sõjaväe taltsutamine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. november 2013 kell 17:308. novembril andis USA raadiosaatele “Alex Jones Show“ intervjuu kirjanik ja WorldNetDaily ajakirjanik F. Michael Maloof, et arutleda puhastusprotsesside üle USA relvajõududes, mis mitme allika kinnitusel on käima lükatud selleks, et teha kindlaks, kas ollakse nõus tõstma relva Ühendriikide oma kodanike vastu. Samuti uurib Jones narkootikumidele väljakuulutatud sõda New Mexico osariigis, kus on tavaks saanud ebaseaduslik läbiotsimistegevus, mille käigus inimeste kehaõõnsustest otsitakse narkootikume. Kõne all on ka toidutalongide rahastamises tehtavad kärped, Obama leige vabandus ameeriklaste ees ja Iisraeli reaktsioon USA ja Iraani läbirääkimistele.

 

“Sõda narkootikumidele“ – alandavad läbiotsimised

USA-s ei piirduta kehaõõnsuste läbiotsimisega mitte ainult lennujaamades, vaid politsei viib neid läbi ka tänavatel ja õiguskaitse ametnikud korraldavad neid haiglates. New Mexico osariigis on viimaste nädalate jooksul olnud juba kolm juhtumit, kus korrakaitsejõud sooritavad alandava kehaõõnsuste läbiotsingu ilma ametliku loata. Ühe ohvri David Eckerti kehast otsiti Hidalgo maakonna ja Demingi linna politseinike tellimusel sondi abil neliteist tundi narkootilisi aineid, kuid tulemusteta. Mehe kinnipidamise põhjuseks oli mittetäielik peatumine stoppmärgi juures.

 

 

Ühine tegur nende juhtumite juures on see, et politsei kasutab jultunult põhiseadusevastase teguviisi õigustamiseks narkootikumide omamise kahtlust. See on narkootikumidevastase sõja tulemus, mille valitsus ja meedia on viimase kahekümne aastaga üle võimendanud. Ajas tagasi minnes tuleb meelde tuletada, et algselt seisnes probleem hoopis USA riigiametite, sealhulgas ka CIA käitumises, kus tegeleti ulatusliku ebaseadusliku narkootikumidega kauplemisega, millest saadud raha pesti pankades puhtaks.

 

Toiduabi rahastamise kärped

USA toidupanga juht on mures selle pärast, et toidutalongide rahastamise kärped võivad kaasa tuua hukatuslikke tagajärgi. 1. novembril kärbiti 5 miljardit dollari võrra täiendava toiduabi programmi SNAP eelarvest. Ligi 50 miljonit ameeriklast, keda toetatakse selle programmi raames, kaotavad 36 dollarit kuus, mis on märkimisväärne summa neile, kes elavad vaesuspiiri lähedal. Selle kärpe suurimat mõju on näha novembri lõpus, kui perede toidutalongidel ei ole enam piisavalt rahalist katet.

 

USA ja Iraani tuumakõnelused

Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu on mures USA riigisekretäri John Kerry pärast, kes leevendas Iraanile kehtestatud sanktsioone. Netanyahu sõnul tuldi Iraanile vastu, ilma et Iraan ise oleks selleks suuremaid jõupingutusi teinud. Kuna Iisrael ei ole sanktsioonide leevendamise kokkuleppes osaline, siis jätab ta endale õiguse rünnata Iraani ja hävitada riigi tuumarajatised. Samas ignoreerib Iisrael fakti, et tuumarelvi omab ka teine moslemite riik – Saudi Araabia. Iisrael ise ei ole sõlminud tuumarelvade leviku tõkestamise lepingut ja säilitab oma ebaselge staatuse tuumaarsenali osas.

 

Obama vabandas Obamacare´i läbikukkumise pärast

Obama vabandas isiklikult rahva ees NBC-uudistele antud intervjuus, öeldes, et tal on kahju inimestest, kes kaotasid tervisekindlustuse. Varem oli Obama korduvalt kinnitanud, et kindlustatud inimesed oma tagatistest ilma ei jää, kuigi paljud eksperdid seda ennustasid. Sadade tuhandete ameeriklaste tervisekindlustus katkes, kuna lepingud ei olnud kooskõlas uue seadusega. Obamacare ei andnud lõppkokkuvõttes kellelegi tasuta ravikindlustust, vaid lasi kindlustusfirmadel võimu haarata. See on suurim pettus, mida me oleme näinud.

 

USA sõjaväe struktuuri puhastamine “lakmuspaberiga“

Obama administratsioon tegeleb praegu sõjaväe puhastamisega, andes ametnikele teste täitmiseks, et selgitada, kes neist kaitseb pigem põhiseadust kui toetab presidendi poliitikat. Obama tahab, et väed alluks talle, mitte põhiseadusele, ja viimase kahe aasta jooksul on kõrgemad sõjaväeametnikud pidama tegema teste, et kindlaks teha, kas nad on suutelised vajadusel tõstma relva USA kodanike vastu.

 

Selle testi peavad tegema nii kõrgemad ohvitserid kui ka madalamad sõjaväeametnikud. Kui sa ei ole nõus presidendi või asjakohase instantsi poliitikaga, siis lõpetatakse su karjäär. Viimase aasta jooksul on eemaldatud ametist ligi kümme kindralit.

 

Alex Jones: Millised on need “lakmuspaberid“ ehk testid kindralite sõnul?

F. M. M: Mõned testid sisaldavad avameelselt rääkimise keelustamist, nagu sõnavõtud radikaalsetest islamistidest, USA valitsuse negatiivsetest käikudest või Teepartei toetamisest. Sõjaväelased usuvad, et kui neid nendel põhjustel ametist eemaldatakse, siis nende esimese põhiseaduse õigusi rikutakse.

 

Mis on selle puhastuse eesmärk?

Ma ei tea seda, sest eesmärki pole avaldatud. Üheks põhjuseks on kindlasti meie liitlane Saudi Araabia, eesotsas luureagentuuri juhi prints Bandariga, sest nad koolitavad välja mässulisi Lähis-Ida riikide destabiliseerimiseks. Kuna radikaalsete islamistide vormimine on mõlemapoolne tegevus ja mässuliste kontrollimine on raske, siis proovitakse välja praakida need sõjaväelased, kes võivad paljastada tekkinud olukorra tagamaid. Ka kodusõda ei ole välistatud.

 

Kuidas seda puhastustööd peatada?

Valitsus on kõrgel, kättesaamatus kauguses ja nende peamine argument on see, et te ise valisite meid, nüüd siis peate toimuvaga leppima. Avalikkuse teavitamiseks ja lahenduse leidmiseks tuleb rääkida ja levitada infot selle seaduse vastuolust meie põhiseadusega.

 

 

Kuula saadet siit.

Alex Jones Show koduleht

 

Fotod: static.prisonplanet.com, images.dailytech.com, cgabriel.com, defense.gov

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt