Gerald Celente: Küprose röövimine on globaalse eliidi jaoks alles algus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. märts 2013 kell 11:15 

Majandusanalüütik ja börsikursside ennustaja Gerald Celente (sünd. 1946) avaldas möödunud esmaspäeval, 18. märtsil Alex Jonesi saates oma hinnangu, mis toimub Küprosel ja mis edasi saab. Terava kõnepruugi poolest tuntud Celente on alates aastast 1980 tegelenud börsikursside ennustustega, kui ta rajas börsitrendide uurimisinstituudi.

 

Celente ennustas 1990-ndate algul, et maailm liigub uute sõdade ja terrorismi suunas, millele järgnevad majanduskrahhid ja depressioon; ta ennustas ette ka 2008. aasta majanduskriisi. 2011. aastal teatas Celente, et aastal 2012 näeme mitmete pankade sulgemist ja pankade pikemaid nädalavahetusi (bank holidays), lisades, et see saab alguse Vahemere piirkonnast ning teatas, et kui 10% võetakse eraarvetelt, on see väga halb märk. Nüüd, poolteist aastat hiljem on see saanud tõeks.

 

2012. aastal ütles Gerald, et globaalne inimeste revolutsioon on alanud ning valitsejad valmistuvad III maailmasõjaks. Celente kuulub samuti nende julgete inimeste hulka, kes ei karda välja öelda, et 9/11 oli maailmavalitsejate kokkumäng ja pettus inimkonna orjastamiseks.

Ta nimetab USA valitsust Bonnanodeks ja Gambinodeks (viidates kahele suurimale maffiaperekonnale USA-s) ning endist USA asepresident Dick Cheneyt Peeniseks. Väikeäridesse, terviserestoranidesse ja väärsimetallidesse investeeriv Gerald Celente usub, et USA elab oma viimaseid päevi ning on teatanud, et Uus Maailmakord (New World Order) ei ole vandenõuteooria, vaid vandenõufakt.

 

Pangandusega seotud otsused tehakse nädalavahetustel

“Väga oluline on meelde jätta, et igasugused pangandusega seotud otsused tehakse nädalavahetustel, et tavainimesed ei saaks kaasa rääkida ega reageerida. Peale börsi sulgemist hakatakse tegema musta äri,” ütleb Celente. “Kas tegu on riigi krediidireitingu alandamisega või avaldavad nad läbi lillede informatsiooni varasematest kinnimätsitud valedest, tehakse seda alati peale börsi sulgemist ja alati siis, kui on liiga hilja.”

“Nii saab turgu destabiliseerida ja nädalavahetusel viia sisse uued pettused, et börs ei langeks nii palju, kui tegelikult peaks. Küprosel oli sama lugu, inimesed said asjast teada nädalavahetusel, kui sularaha kätte ei saa,” ütles ta ja lisas vihaselt: “Teiseks – maksustame deposiidid – väga ilus väljend, miks ei nimetata seda “raha varastamiseks inimeste käest”?”

“Nad kasutavad valgekraede väljendeid, et olukord tunduks leebem. Lisaks, jälgige pressituute (nõnda nimetab Celente kinnimakstud ja copy-paste artikleid kirjutavaid ajakirjanikke, kes oma peaga mõelda ei oska – toim.), kuidas nad olukorda kajastavad. Vaadake peavoolumeediat – nad teatavad, et Küprose probleem on selles, et nad tegelesid Venemaa pättide rahapesuga. Tavainimesed saavad pasa enda kaela, sest pangad tegelevad pettusega. Kas sa oled tuletõrjuja, õpetaja, politseinik, psühholoog, talupidaja või mehhaanik – SINA jääd 10% oma rahast ilma, sest hoopis SINA oled gangster.”

“Ameerika Pankurite Assotsiatsioon (ABA) teatas kohe: “Ärge muretsege, ameeriklased, teie raha on kindlustatud.” Jajah, täpselt samamoodi nagu Küprosel oli inimeste raha kindlustatud, olles eurotsooni liige. Seega, mina arvan, et nüüd, kui kriis hakkab levima, hakatakse valuutat devalveerima. Seega jah, su raha on kindlustatud, aga tead mis, selle väärtus on ainult pisike osa sellest, mis sel ennist oli. Seda tehakse panga pikal nädalavahetusel (banking holiday). Samamoodi tehti USA-s 1933. aastal, kui dollar oli seotud kullastandardiga. Kuld maksis u 20 dollarit unts, siis pandi pangad kinni, ja kui taas avati, oli kulla hind 35 dollarit unts. Inimesed kaotasid 70% oma ostujõust, seega, ärge muretsege, teie raha on kindlates kätes, aga selle väärtus on nüüd teine,” ütleb Celente sarkastiliselt.

“Küprose inimesed, samamoodi nagu Kreeka inimesed, nagu Hispaania inimesed, Portugali inimesed, inimesed Iirimaal. Nad kõik on selle ära teeninud, mis praegu toimub. Sest samamoodi nagu USA-s, on just inimesed valinud need kaabakad oma valitsusse,” tõdeb ta.

“Mis juhtub järgmiseks? Eurotsoon laguneb, näiteks Itaalias on tuure kogumas ülivõimas Beppe Grillo 5-tärni liikumine, protestid tulevad ja lähevad, aga liikumised jäävad. Üha enam liikumisi võtab tuure Itaalias, Hispaanias, Portugalis, revolutsioonid on tulekul, nad (maailmavalitsejad) ei suuda seda enam koos hoida. Nad hoiavad seda koos ainult trükkides juurde raha, aga see ei päästa mitte midagi, see säästab ainult “hiigelpangad, mis on liiga suured, et põhja lasta,” nagu ütleb Ühendriikide justiitsminister Eric “Himmler” Holder,” sõnab Celente.

Millal see kõik kokku kukub?

“Ma ei tea, millal see kokku kukub, sest nad (valitsused) mängivad lolli. See on nagu kasiino, kus tehakse sohki ning kaardipakist ei saa kaardid kunagi otsa. Kui vaadata, mida teeb USA-s sisejulgeolekuministeerium (DHS) – nad on soetanud 2 miljardit padrunit ja tuhandeid soomustanke USA tänavatel kasutamiseks, on ilmselge, et nemad (valitsus) teavad, mis on tulekul,” arvab Celante ja lisab: “Nad võivad küll olla rumalad, aga nad on väga kavalad. Seega on Küpros ühelt poolt üldse proovikivi valitsusele.”

“Ajalugu kordub, tuletame meelde aastat 1929. Krahh – Suur Depressioon, mis järgnes? Valuutasõda, kaubandussõja, maailmasõda. Ja me liigume taas kord samas suunas,” usub ta.

 

III maailmasõda on tulekul

“Hiina ja Venemaa suhted on soojenemas, NATO on selgelt vastasseisus, seega on alliansid juba moodustumas. USA rajab juba raketitõrjesüsteeme USA lõunarannikule, sest Põhja-Korea võib rünnata. Tahad rääkida raha raiskamisest? Me oleme täielikus majanduskriisis, aga äsja leiti veel paar miljardit vaba raha, et panna püsti raketitõrjebaasid.

Sõjatrummid on käimas. Venemaa on lubanud saata oma laevastiku Vahemerele Küprost turvama. Venemaa, Iraan, Hiina ühel poolel, NATO, USA, Araabia liiga teisel poolel. Samal ajal rahastavad globalistid ise neid kõiki osapooli. Tegemist on klassikalise sõjapidamisega. Raha narkarid istuvad püramiidi tipus ja imevad kogu ressursi endale,  Egiptuses ega Tuneesias ei ole tegelikult mingit Araabia kevadet, see on pettus. Samamoodi nagu USAs, kus too kurikuulus 1% istub kõige kõrgemal ja tõmbab nööre.

Kui inimesed kaotavad kõik ja neil pole enam midagi kaotada, siis kaotavad nad kannatuse. Poliitikud on lihtsalt gangsterid, kes töötavad oma bossi heaks. Merrill Lynchi maffia, Goldman Sachsi maffia ja JP Morgan Chase kurjategijad. Pangad päästetakse pidevalt ära, kui tavainimene nõnda käitaks, siis pandaks ta kohe kinni. Täielik türannia. Seega nad näevad, et nad võivad varastada nii palju kui soovivad ja kinni ei panda ning seega varastavad üha enam.”

 

Inimesed on ärkamas

Celente’i hinnangul on USA praeguse administratsiooni suurim viga relvaseaduse muutmine ja relvade konfiskeerimise plaan: “Tänu sellele on üha enam inimesi aru saanud, et miskit on mäda, üha enam inimesi mõistab, et nende inimõigusi piiratakse. Paljud inimesed läksid uute lollustega kaasa – pealtkuulamised, NDAA (National Defense Authorization Act – 31. dets. 2011 allkirjastas Obama seadusemuudatuse, mis lubab iga ameeriklast ilma kohtuotsuseta eluks ajaks vangi panna, kui president seda soovib – toim.) – paljudel oli lihtsalt ükskõik, sest arvati, et “mind need teemad ei puuduta – mina pole ju terrorist”. Aga nüüd, kui hakatakse relvasid konfiskeerima, on väga paljud üles ärganud.”

“Pangandus võtab võimu üle terve planeedi. Vaadake, kes juhib Euroopa Keskpanka – Mario Draghi. Kes on Mario Draghi? Ta on endine Goldman Sachsi Euroopa Divisioni asepresident. Kes on nüüd Suurbritannia keskpanga boss? Mark Carney, samuti endine Goldman Sachsi töötaja. Kes tuli esmalt välja lausega, et mõned pangad on liiga suured, et neid põhja lasta? Henry Paulson, George W. Bushi valitsuse majandusminister ja ka Goldman Sachsi endine president. Kes oli see, kes muutis Class Steagali seadust (seadus, mille tühistamine 2000. aastal andis kommertspankadele suuremad volitused) Bill Clintoni ajal? Robert Rubin, ka tema oli Goldman Sachsist. Kas tõesti on inimestel nii raske pilti kokku panna?” küsib Celente.

“Ma tahan, et kõik saaksid ühest asjast aru: kui sa hoiad oma raha pangas ja arvad, et see on sinu oma, kasva suureks! Kuigi Küpros on pisike riik, on see väga suur teema. Järgmisena saab suure laksu kas Hispaania, Portugal või Itaalia. Mina panustan, et Itaalia, sest nad ei suuda valitsust moodustada. Beppe Grillo ei lähe liitu korrumpeerunud valitsusega. Millal inimesed asjast aru hakkavad saama? Midagi ei muutu enne, kui praegune süsteem pole maha võetud,” leiab Celente.

Celente ütleb, et tema ei tohi oma töö tõttu anda otsest finantsnõu, kuid tema ise võtaks kõik raha pangast välja ja investeeriks väärtmetalli: “Ajalugu on näidanud, et hoiulaekad on väga halvad kohad, kus hoida oma kulda, kasutage oma kujutlusvõimet. Ja kuna reaalselt eksisteerib füüsilist raha Euroopa ja USA pankades ainult u 5%, siis saaks selle pettuse kohe ära tõestada ja süsteem kukuks kokku. Kohalikud väikesed pangad saaksid taas tööle hakata.”

“Kõik inimesed, kes jälgivad massimeediat ja usuvad seda juttu, et börsid on korras, uurige ise asja! Vaadake, mis oli kulla hind viis aastat tagasi. Põhjus, miks kogu süsteem kokku kukub on see, et Föderaalreserv trükib katteta raha, mis tekitab üha suuremat inflatsiooni,” ütleb Celente ja lisab, et globaalset võlga pole võimalik ära maksta, sest kõik riigid on võlgu raha, mida tegelikult pole olemas.

Celente arvab, et tänast ülemaailmset finantskriisi saab päästa ainult globaalne inimeste ühinemine, mitte poliitilised parteid või valitsused. “Süsteemi tuleb muuta, korrumpeerunud süsteemi ei ole võimalik parandada, sest see põhinebki ainult korruptsioonil,” arvab Celente. “On vaja otsest demokraatiat – laske inimestel valida, nagu Itaalias tahab Beppe Grillo läbi suruda võimaluse, et rahvas saaks ise otsustada, kas nad tahavad jääda Euroopa Liitu või mitte. Täna otsustavad ülikondades tohmanid seda meie eest,” sõnab majandusanalüütik lõpetuseks.

 

Kuula Gerald Celente’i täispikka intervjuud Alex Jonesiga siit.

 

Allikad: Infowars, Trends Research, Trens Journal, Gerald Celente Youtube’i kanal

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt