Endine Minnesota kuberner Jesse Ventura: 9/11 oli USA sisetöö

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2013 kell 15:29Jesse V

Nii nagu seoses John F. Kennedy mõrvaga 1963. aastal, ei vaibu vandenõuteooriad ja vastamata küsimused niipea ka 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakute ümber. Üha enam päevavalgele tulevad asitõendid ja pidevalt lisanduvad uued näod, kes julgevad oma arvamust avaldada, on viinud asja niikaugele, et nende inimeste hulk, kes kahtlevad 9/11 ametlikus teoorias, on suurem kui kunagi varem.

 

Jesse Ventura (sünd. 1951), Minnesota kuberner aastatel 1999–2003, on üks tuntumaid avaliku elu tegelasi, kes ei karda avaldada oma arvamust 11. septembri sündmustest.

Ventura, kelle mõlemad vanemad olid II maailmasõja veteranid ja kes ise teenis Vietnami sõja ajal USA mereväes, on olnud eluaegne kodumaa patrioot nagu korralikule ameeriklasele kohane. Tänaseks on aga Ventura seisukoht muutunud. “Ma armastan oma kodumaad, aga vihkan meie valitsust,” ütleb ta.

 

2006. aastal tutvustas Ventura poeg Tyrel isale 9/11 sündmusi kajastavat ja tänaseks juba kultusfilmiks muutunud dokumentaalfilmi “Loose Change”. Samal aastal oli Ventura saatekülaline ka Alex Jonesi saates, kus avaldas kahtlust 9/11 ametliku teooria kohta. Ennekõike häiris Venturat tõsiasi, et kaaperdatud lennukid suutsid lennata üle tunni nii, et ükski hävitaja ei sekkunud.

Lisaks juhib Ventura tähelepanu sellele, et tol saatuslikul päeval kukkus kokku ka kolmas pilvelõhkuja – 47-korruseline WTC hoone nr 7, torn, kuhu ei lennanud sisse lennuk, vaid mis kukkus kokku 7 sekundiga, mis on vabalangemise kiirus. Esialgses ametlikus 9/11 raportis ei kajastatud World Trade Center 7 hoonet üldse, nagu seda hoonet polekski kunagi olemas olnud.

2011. aastal Pierce Morgani saates üles astudes sõnas Jesse Ventura: “Minu teooria 9/11st on, et nad (USA valitsus) kohe kindlasti teadsid, et see on tulekul ja lasid sellel juhtuda. Nad lasid sel juhtuda, et minna Lähis-Idasse ja neid sõdu alustada”.

 

Jesse Ventura on kirjutanud mitu poliitilist raamatut, sealhulgas “Don’t Start The Revolution Without Me” (2008), “63 Documents The Government Doesn’t Want You To Read” (2011), “American Conspiracies” (2010) ja “DemoCRIPS And ReBLOODlicans” (2012). Ta juhib ka erakanali Tru TV rahastatud dokumentaalsarja “Conspiracy Theory With Jesse Ventura”, mida on tänaseks vändatud juba kolm hooaega. Sarja II hooaja neljas osa, mis keskendub “politseiriigi” loomisele ja kaasaegsetele vangilaagritele (FEMA Camps) on USA-s lausa eetrikeelu saanud.

 

ventura (2)

 

Enne poliitikasse pürgimist aastatel 1975–1986 tegi Ventura edukalt karjääri professionaalse show-maadlejana, pärast mida tegeles näitlemisega, astudes muu hulgas üles Arnold Schwarzeneggeri kõrval filmides “The Predator” (1987) ja “The Running Man” (1987).

Oma viimase aja intervjuudes on Jesse Ventura viidanud sellele, et plaanib kandideerida USA presidendiks aastal 2016.

 

Vaata Jesse Ventura intervjuusid siit, siit, siit, siit ja siit.

Lisaallikad: Jesse Ventura Official, Tru TV

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt