Kas tõesti on välja kuulutatud uus Hiina riik?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2020 kell 22:36Veebis on ringlemas video, milles merel, lainetel kõikuval alusel, loevad kaks meest ette uue Hiina Föderatiivse Vabariigi iseseisvusdeklaratsiooni. Väljakuulutamise kuupäev on 4. juuni, mis sarnaneb omaaegse iseseisva Ameerika iseseisvuspäevaga, 4 juuliga. Kes on need mehed ja kuidas saab uut riiki nii välja kuulutada ning mida see kokkuvõttes võib tähendada? Eesti Hiina Rahvavabariigi Saatkonnast kommentaari saada meil pole õnnestunud, seega pöördusime Argo ja Evelini poole, kellel on sarnane kogemus teatavasti olemas.

 

AE kommentaar: “Uudis on ootamatu ja naljaks saab seda pidada ainult tegelikku maailmakorraldust väheselt mõistev olend. Videos nähtav asiaatlike näojoontega mees on varakas Hiina ettevõtja, kes resideerib Ameerikas ning laiemale üldsusele vähem tuntud.

Deklaratsiooni ettekandja on seevastu vägagi tuntud Stephen Kevin Bannon, kes oli praeguse USA tegevjuhi Donald Trumpi peastrateeg ja valimiskampaania juht.

Reeglina on kampaania juht seotud postiteenistusega. Oleme korduvalt selgitanud maailma omanike kokkulepet, mille täitmine on kohustuslikuks kõigile: postiteenistusele alluvad kinnisvara, transport, pangandus, kohtud, politseinikud ja sõjavägi. Seepärast deklareerib postiteenistuja meresõidukis uue riigi sündi. Meresõiduk on ka hoone, mida loetakse kuivale maale veetud laevaks. Lisaks viiakse videos nähtav tegevus läbi kaamera kõikenägeva silma. Kaame

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt