Argo ja Evelin räägivad m/s ESTONIA hauarahu lepingust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. september 2020 kell 15:53Kas hauarahu leping takistab uurimast, mis juhtus 1994. aastal uppunud parvlaev ESTONIA`ga?

 

Salapärane paar Argo ja Evelin on aastate jooksul Eesti meediamaastikul paljastanud panganduspettusi, milles pangatöötajad loovad raha inimeste enda autogrammist, lastes väheteadlikel uskuda, et väljalaenatud raha eksisteeris enne, kui see jõudis “laenaja” kontole. Nad on avanud kohtutäiturite, kui eraettevõtjate, manipulatsioone, kes esitlevad end ametnikena, seda tegelikkuses mitte olles, tekitades teistele isikutele ja inimestele materiaalset kahju tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel, eesmärgiga saada neilt varalist kasu. Avatud on palju muud põnevat ja okultset. Lisaks on nende kaudu jõudnud kohalike inimeste teadusvälja sellised terminid ja tähendused nagu elavad inimesed (Capitis Deminutio Minima) ja surnud inimesed (CAPITIS DEMINUTIO MAXIMA) ehk siis inimene esitatuna väikeste nimetähtedena ja isik esitatuna suurte nimetähtedena.

Kuna jutt käib 26. aastat tagasi koostatud hauarahu lepingust, siis pöördusimegi Argo ja Evelini poole, et saada nende kommentaari Eesti ühe suurima ajaloolise sündmuse uurimist takistava lepingu osas.

Argo ja Evelin:

Mis puutub m/s ESTONIAsse, siis tõde tõuseb ja vale vaob, nagu vajus lainevoogudesse aukliku kerega merealus. Üheski transpordivahendis viibijat ei loeta elavaks ja jutt hauarahust rahvusvahelistes vetes on täielik häma. Ühegi surnu õigused ei saa olla kõrgemad elavate omast ja merendusterminiga öeldakse ka m/s ESTONIA reisijate kohta Lost at Sea (Lost at High Seas). Muinasjutt hauarahust kehtib vaid nende organisatsio

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt