Ajatu: OPPT – Kuulutame maailma ettevõtted, pangad ja valitsused lõpetatuks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. jaanuar 2021 kell 18:47Telegrami algusaegadel uurisime juristide abiga, mida endast täpsemalt kujutab OPPT avaldus, mis kuulutab kõik maailma ettevõtted, pangad ja valitsused lõpetatuks. Tuhnimine päädis pika ja põhjaliku artikliga, mille nüüd kordusena teile lugemiseks pakume. Lugu ilmus esmakordselt 19. märtsil 2013.

OPPT ehk One People’s Public Trust 1776 tuli Ameerika Ühendriikides 25. detsembril 2012. aastal välja avaldusega, mille eesmärgiks oli lõpetada kõik maailma ettevõtted, pangad ja valitsused inimeste orjastamise ning privaatse rahandussüsteemi korraldamise tõttu. Nimelt kuulutas OPPT, et äriühingud, mille hulka kuuluvad ka pangad ja valitsused, on sundlõpetatud ja omandiõigus igasugustele varadele on neilt äravõetud ning igasugune võlg on kustutatud.

 

Mis on OPPT?

One People’s Public Trust 1776 on eesti keelde tõlgituna midagi sellist nagu Inimeste Ühine Avalik Ühing. OPPT-i juhitakse haldurite (Trustees) Caleb Skinneri, Hollis Randall Hillneri ja Heather Ann Tucci-Jarrafi poolt. Ühenduse idee pärineb väidetavalt USA 1776. aasta konstitutsioonist, mis 1933. aastal hüljati, sest sel ajal muudeti USA valitsus “paksude kardinate taga” väidetavalt äriühinguks.

Kogu organisatsiooni mõte on siduda iga indiviid sellel planeedil OPPT-ga, tehes nad kõik looja/allika/looduse/meie enda loodud viljade kasusaajateks. OPPT-i järgi on kõikidel inimestel võrdne osalus Maa ressursside suhtes ja seega ei saa ükski äriühing (sh pangad ja valitsused) neid omada, meile müüa, mõõta meie orjastamiseks palgas ega hoida enda käes vastu meie tahtmist selleks, et tekitada vaesust ja viletsust. Kuni OPPT-ni olid nad laenanud meile raha koos intressiga, mis algusest peale kuulus meile.

OPPT poolt UCC-le (Uniform Commercial Code) esitatud avalduste teel on loodud raamistik uueks valitsemiseks. UCC ekvivalent Eestis on Äriregister. Seega on antud löök valitsenud äriühingutest-valitsuste süsteemile nende enda juriidilise raamistiku seest. Tegemist ei ole valitsuste kukutamisega, kui jagada OPPT seisukohta, et valitsused on tegelikult äriühingud, kes on saavutanud võimu suveräänsetes riikides pettusega. Ühingu arvamuse kohaselt on nad tuginedes rahvusvahelisele õigusele õigustatud nõudma hüvitist kõikide inimeste nimel äriühingutest-valitsuste poolt sooritatud kuritegude eest.

Hõlbustamaks inimeste üleminekut OPPT-järgsesse maailma, on haldurid loonud uue seadusliku raamistiku – universaalsele ja tavaõigusele rajanedes –, mis võimaldab meil ehitada uue maailma ja demonteerida jäädavalt vana süsteem. Igale isikule on antud võimalus siduda ennast vabatahtlikult uue korraga, sealhulgas sõjaväelastele, kellel ei ole enam kehtivat vannet äriühingust valitsusega.

Seega on OPPT väidetavalt loonud platvormi, mille kaudu me saame kõik kogeda meie planeedi imesid ja ressursse. OPPT sõnul ratifitseerivad nad inimeste vabaduse, mis kuulub meile igikestvalt.

 

Sarnaseid ettevõtmisi on maailmas veel

Näiteks UBUNTU Vabadusliikumine ja partei (The UBUNTU Liberation Movement and Party) esindavad OPPT-ga sarnast filosoofiat Lõuna-Aafrika Vabariigis. Nad üritavad saada kohtus otsust, mille kohaselt Lõuna-Aafrika Vabariik on äriühing ja nende seadused kehtivad vaid nende suhtes, kes selles organisatsioonis töötavad. Nende eesmärk on ka informeerida inimesi, et me ei vaja elamiseks raha, vaid inimeste ühtsust.

Austraalias võeti enne OPPT avalikustamist ette “riigiasutuse” võimu küsimärgi alla seadev menetlus, kus füüsiline isik ei olnud nõus tolli poolt nõutud maksudega ning palus tollil tõestada, et tegemist ei ole äriühinguga, vaid Austraalia valitsuse poolt volitatud asutusega. Toll ei olnud selleks võimaline, seega isik kohtles tolli kui äriühingut, keeldudes neile tasumast nõutavaid makse ning kehtestades neile omad tingimused. Selle päriselt toimunud kaasuse kohta on võimalik vaadata Youtube’i keskkonnas Scott Bartle’i dokumentaali pealkirjaga “What the FUQ? Frequently Unanswered Questions of the “Australian Government”.

Sel Austraalia näitel on teatud sarnasusi OPPT taotlustega ning seda võib pidada selle lokaalseks teisikuks. Dokumentaali staarid, vennad Bartle’id, osalevad tihti samades diskussioonides koos OPPT halduri Heather Ann Tuffi-Jarrafiga.

Millistele eeldustele on OPPT tegevus rajatud?

OPPT mõistmiseks on oluline teada, millised olid nende eeldused OPPT-eelsest maailmast.

Esiteks eeldab OPPT, et riikide valitsused on tegelikult äriühingud. Teisiti öeldes on valitsuste tegevusest kasusaajad võimupositsioonidel olevad isikud ja nendega seotud äriühingud ning mitte rahvas. OPPT kohaselt on kõik riigid, sh Ameerika Ühendriigid, Kanada, Austraalia, Ühendatud Kuningriigid, Prantsusm

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt