Poolel teel: WEF-i „kodanikuosaluse“ kontseptsioon kiirendab Agenda 2030 rakendamist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. mai 2023 kell 9:14



Schwab ja Putin aastal 2007 Peterburis rahvusvahelisel majandusfoorumil: Foto: Wikimedia Commons / WEF

Maailma liidrid kogunevad selle aasta lõpus, et kiirendada Agenda 2030 elluviimist, selgub ettevõtete juhitud Maailma Majandusfoorumi (WEF) selle nädala alguses avaldatud teatest.

 

“Terrorirühmitused” Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) ja WEF näivad olevat pettunud edusammude puudumisest nende Suure Lähtestamise ideoloogia elluviimisel, nagu ka Agenda 2030-s, mis on ebaõnnestunud aastatuhande arengueesmärkide sotsialistlik ideoloogiline järglane.

WEF, mida juhib saksa soost insener Klaus Schwab, kelle isa töötas kunagi natsipartei aparaadi heaks, on öelnud, et varasemad jõupingutused nende plaanide elluviimiseks „on COVID-19 p(l)andeemia, kliimamuutuste suurte negatiivsete ja kasvavate mõjude tõttu andnud ettenägematuid tagasilööke, lisaks on Ukraina konflikti tõttu toidu- ja kütusekulu kõikjal tõusnud“.

Seetõttu kutsutakse ülemaailmseid liidreid ja esindajaid üles koostama strateegiat ja kiirendama selle edenemist, millele WEF viitab kui “vaieldamatult kõigi aegade suurimale inimlikule ettevõtmisele rahumeelse, õiglase, võrdse ja jätkusuutliku ühiskonna loomiseks”.

ÜRO majandus- ja sotsiaalministeerium on väitnud, et “hädasti on vaja [praktilisi lahendusi, mis võivad kiirendada [ÜRO säästva arengu eesmärkide (SDG)] saavutamist”.

Agenda 2030 hõlmab seitseteist kestliku arengu eesmärki, mis koostati esmakordselt 2015. aastal ja nendes leppisid kokku 191 ÜRO liikmesriigi valitsust, kuigi mitte tingimata nende hääletavad üldsused. Need “eesmärgid” hõlmavad kiiduväärseid püüdlusi, nagu “vaesuse lõpetamine” ja nälja kaotamine maailmas, mis on üks alatumaid globalistlikke eesmärke sooideoloogia ja vasakpoolse sotsialistliku majanduse valdkondades.

Alates 2021. aasta Davosist on WEF avalikult arutanud, kuidas neid eesmärke kasutada Suure Lähtestamise saavutamiseks, mis võimaldaks tavainimestel isiklikult mitte midagi omada. WEF väidab, et see suurendab õnne maailmas.

 

Kodanikuosalus

WEF keskendub oma plaanide elluviimisel millelegi, mida nimetatakse “kodanikuosaluseks”. Nad kirjeldavad seda kui “majandusliku ebavõrdsuse, soolise tasakaalustamatuse, korruptsiooni ja keskkonnaseisundi halvenemise vastu võitlemist”.

WEF ütleb, et kodanikuühiskond pakub uusi viise kestliku arengu eesmärkide saavutamiseks ja parema p(l)andeemiajärgse maailma loomiseks.

See näeb välja umbes nagu kommunism, sest parem maailm on selline, kus “kasu jaotatakse ühtlaselt”, sest “areng peab olema seotud hirmust ja puudusest vabanemisega“.

See näib olevat vägagi kooskõlas WEF-i tegevuskavaga, mille kohaselt kõik töötavad koos “ühise hüvangu” nimel, selle asemel, et püüelda kasumit või tasu tehtud raske töö või võetud riskide eest.

 

Poolel teel

WEF kavatseb koguda maailma liidrid kokku pärast seda, kui ÜRO peasekretär Antonio Guterres avaldab selle aasta lõpus kauaoodatud säästva arengu eesmärkide eduaruande.

Raporti järeldused panevad paratamatult aluse rahvusvahelistele aruteludele. WEF rõhutab, et selle aasta aruanne on eriti oluline, kuna oleme lähenemas Agenda 2030 poolele teele.

 

Allikas: thenationalpulse.com

 

Toimetas Hando Tõnumaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt