Kuidas Rooma Klubi päästab planeedi: pole poolt rahvastikku, pole probleemi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. jaanuar 2023 kell 16:05Foto: Pixabay / Geralt

2022. aasta detsembri viimasel nädalal avaldas Expose News mitu artiklit, mis toovad esile kaks populaarset tegelast, kes võitlevad rahvastiku vähendamise eest: Jane Goodall ja David Attenborough. Rahvaarvu vähendamise tegevuskava on kulisside taga küpsenud juba pikka aega ja nüüd hakkab see avalikustuma ning ka peavoolus kõne alla tulema.

 

Eelmisel kuul Maailma Tervisenõukogule antud intervjuus arutas Mike Yeadon türannia ja rahvastiku vähendamise teema üle, millega me praegu silmitsi seisame ning lahenduste üle, mida me saame selle vastu ette võtta.

Umbes samal ajal jagas ta Telegramis videot koos kommentaariga. Tema kommentaar sisaldas järgmisi märkusi:

“See on kasulik salvestiste kogumik, mis illustreerib, kuidas isehakanud eliit soovib, et planeedil oleks palju vähem inimesi. Nad on alates 1960. aastate lõpust levitanud müüti planeedi ülerahvastatusest, mida pidevalt fookuses hoida. Rooma Klubi poolt propageeritav võltsteadus ja modelleerimine on üks selle müüdiloome põhikomponente. Ent maailma rahvaarv on enamikus kohtades maksimumini jõudnud ning sajandi lõpuks väheneb see kiiresti,“ märgib ta.

„Kliimamuutused on olnud teine suur fookus, millesse raha paigutatakse. Me põrkume kõikjal järjekordsetesse valedesse inimese mõju kohta keskmisele pinnatemperatuurile. Aga me ei soojenda planeeti, vaid atmosfääri CO2 on oma geoloogilise kõigi aegade madalaimast tasemest väljas. Kui see oleks langenud veel madalamale, oleks taimede elu ja koos sellega ka loomade elu rikastunud CO-ga2, ainus vaieldamatu erinevus on see, et maailm o

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt