Trudeau vend paljastab: WEF hoiab Justinit kompra abil kontrolli all

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. jaanuar 2023 kell 17:11Justin Trudeau Vancouver Pride Festivalil 2015. aastal oma valimiskampaania ajal. Foto: Wikimedia Commons / vl04 – Flickr 

Kanada peaminister Justin Trudeau on uue maailmakorra teenistuses oleva ülemaailmse eliidi ettur, väidab tema poolvend Kyle Kemper. Selle pommuudise kohaselt ei kirjuta Justin ise oma kõnesid ega säutse, vaid esitab stsenaariume, mille on talle ette kirjutanud tema globalistidest ülemused.

 

Trudeau ei räägi oma sõnu ega avalda isiklikku arvamust, rõhutas tema vend, kes möönis, et väljapressimine on väga võimas tööriist. Klaus Schwab on teatavasti tunnistanud, et Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum – WEF) tungib valitsustesse ja korrumpeerib maailma liidreid. See selgitab, miks Justin Trudeau on otsustanud oma rahvast koroonapettusega terroriseerida. Sest iga mõtlev inimene saab aru, et koroona on pettus, see ei ole keeruline.

See on omapärane õppetund sellest, kuidas globalistlik eliit üritab riike seestpoolt hävitada. Küsimusele, miks Trudeau on otsustanud Kanada rahva sopaga üle valada, vastas Trudeau vend, et ta on lihtsalt Uue Maailmakorra marionett ja võtab otse korraldusi sellistelt rühmitustelt nagu Välissuhete Nõukogu ja Bilderberg, mida kõiki kontrollib Maailma Majandusfoorum.

 

Mis Te arvate, miks Teie vend teeb seda Kanada rahvaga ja rikub nen

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt