Täna õhtul saates “Hallo, Kosmos!”: Vandenõude uurija Ole Dammegård Estonia katastroofist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. mai 2017 kell 15:35Sel neljapäeval, 11. mail kell 20 ja kordusena pühapäeval, 14. mail kell 14 on saate “Hallo, Kosmos!” külaliseks Taanist pärit vandenõude uurija Ole Dammegård, kes oli 14. aprillil toimunud Telegrami Konverentsi peaesinejaks (tema ettekannet saad järelvaadata siit).

 

Ole Dammegård sündis Taanis, Kopenhaagenis, kolis 8. aastasena Rootsi, kus elas pikalt ja resideerub alates 2000. aastast Hispaanias. Ta on auhinnatud autor ja multi-kunstnik, rahvusvaheline esineja, endine ajakirjanik, uurija, kes on viimased 30 aastat oma elust pühendanud erinevate globaalsete vandenõude uurimisele. Peamiselt on tema fookuses olnud John F. Kennedy, Olof Palme, Robert Kennery, Martin Luther Kingi, John Lennoni ja printsess Diana kahtlased hukkumised, lisaks 9/11 terrorirünnakud ja mitmed muud juhtumid ning ka parvlaev Estonia katastroof 1994. aastal.

Teda peetakse üheks juhtivaks eksperdiks libaoperatsioonide (ingl k false flag operations) alal. Oma kolme kümnendi pikkuse uuringu jooksul on ta jõudnud järeldusele, et on leidnud uuritavaid juhtumeid ühendavad mustrid, mille taga olla Globaalne Eliit. Tema sulest on ilmunud mitmeid raamatuid: “Coup d’etat in Slow Motion” osa I ja II (“Statskupp i Slowmotion” Del I och II, 2000), “Shadow of Tears” (“Likt Tårar i ett Regn”, 1994), nn power book “Re-Mind Me” (millele on eessõna kirjutanud rahvusvaheliselt tuntud radža jooga õpetaja Nalanie Chellaram), lasteraamatu “Yolanda Yogapanda – Truth is One, Paths are Many” (2009), hetkel on tal töös uued raamatud “A Global Tour of Terror” (osa I ja II), “The Elusive Enigma” ja “Guilty Victim” ning dokumentaalfilmisari tänapäeva  libaoperatsioonidest.

2016. aastal pälvis Ole Dammegård Praha rahupreemia (Prague Peace Prize, koos temaga veel David Icke (UK), Fritz Springmeier (USA), Harald Kautz-Vella (GER), Jim Marrs (USA)). Ta on esinenud paljudel rahvusvahelistel konverentsidel Ameerikas, Inglismaal, Saksamaal, Taanis, Norras, Rootsis, Tšehhis, Belgias, Hollandis, Poolas, Hispaanias ning olnud külaliseks sadades temaatilistes saadetes.

Ta on ka maalikunstnik ja graafiline disainer, kes on kujundanud mitmeid raamatukaasi; ta on ka muusik ja helilooja, kes on välja andnud kaks plaati “HeartGlow” (1993) ja “From Prison to Paradise” (1997) ning loonud tunnuslaulu Berliinis toimuva Unite The Nation Peace Festival’i jaoks; ta on suur reisifänn, kes on rännanud poolesajal maal; ta on töötanud ka õpetajana, veebidisainerina ja mitmes muus ametis. Dammegård on ka radža jooga praktiseerija ja õpetaja.

 

Saates selgub:

Mis on libaoperatsioon ja mis on psühho-opetatsioon ehk psy-op?

Mis on Dammegårdi andmetel üheks M/S Estonia huku salajaseks põhjuseks?

Milline on riigipeade atendaatide puhul korduv muster?

 

Vaata ka Ole Dammegårdi kodulehte lightonconspiracies.com ja tema facebookilehte.

Lisainfo: “Hallo, Kosmos” Facebookis, kõikide saadete Arhiiv R2 kodulehel ja podcast ja Soundcloud

Pilt: redice.tv

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt