Ole Dammegård: Süsteem korraldab “Euroopa kevadet”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. aprill 2017 kell 9:31Möödunud reedesel Telegrami konverentsil astus peaesinejana üles Taani päritolu uurija Ole Dammegård ettekandega “Plahvatuslik tõde M/S Estonia katastroofist”. Peale oma esinemist rääkis Ole tükk aega juttu nii rahva kui ka kohaliku peavoolumeediaga, salvestas Ingrid Peegiga mais või juunis eetrisse jõudva episoodi saatele “Hallo, Kosmos!” ning leidis aega ka veel üheks lühiintervjuuks Telegramiga teemal libaoperatsioonid Euroopas ehk “Euroopa kevad”.

 

Mida sa pead silmas termini all “Euroopa kevad”?

“Euroopa kevad” on miski, mida ma hakkasin mõistma alles hiljuti aga põhimõtteliselt on süsteem hakanud korraldama üha enam libaoperatsioone (false flag) siin Euroopas. See käib ringiratast, terrorirünnakuid korraldatakse samades riikides ja siis jõutakse ringiga tagasi. Kuid nüüd on lisandunud ka väiksemad riigid, kus terrorirünnakuid korraldatakse. Lisaks on mängus ka Venemaa, Poola ja ma ütleksin, et jokker siin mängus on Leedu. Riigid, kus NATO oma sõjalisi õppuseid korraldab ja selle varjus terrorirünnakuid lavastab on: Saksamaa, Taani, Rootsi, Prantsusmaa, Suurbritannia, Hispaania, Itaalia, Holland, Belgia ning teiselpool ookeani on USA, Kanada ja Austraalia sihtmärkideks.

Me näeme, et neid libaoperatsioone ja massitulistamisi korraldatakse väga sarnaste stsenaariumitega, nagu copy-paste muster kordub pidevalt, nad kasutavad isegi samu kuupäevi, nt Norra Breiviku massitulistamise kuupäeval toimus massitulistamine Münchenis. Hiljutine terrorirünnak Londonis, mille ma ennustasin ette kuu aega varem rahvusvahelises raadios otse-eetris, toimus Brüsseli rünnaku aastapäeval. Enne Brüsseli rünnakut toimusid õppused Antwerpenis, enne Londoni rünnakuid toimusid õppused Taanis, Rootsis jne. Peale 2015 rünnakuid Pariisis, toimus tulistamine San Benardinos USAs, nüüd kohe peale hiljutisi tulistamisi Rootsis, toimus taaskord uus tulistamine San Benardinos. Toimumas on terrori taaskasutus (recycle of terror). Põhjus, miks ma oskan neid tulistamisi ja rünnakuid ette näha on selles, et korraldajad jätavad meelega maha vihjeid. Ja põhjus miks nad jätavad vihjeid maha on karmaseaduses. Korraldajad arvavad, et isegi kui nad annavad meile alateadlikult teada mida nad plaanivad järgmiseks ja kui inimesed sellele ei reageeri, siis lasub see karma meie endi õlgadel. Ja viimasel ajal olen ma hakanud tundma, et see mis praegu toimub, on nagu koopia mõne aasta tagusest nn Araabia kevadest, kus massidele jäeti mulje, et riikides toimusid revolutsioonid aga vaadates asitõendeid, me näeme, et kõik need ülestõusud olid rahastatud süsteemi enda poolt, kes lõpuks pani kõikidele positsioonidele ikkagi enda inimesed etteotsa. Nende revolutsioonide eesmärgiks oli kõrvaldada ära inimesed, keda nad ei saanud kontrollida ja kes neile ei allunud. Nõnda jäeti mulje nagu oleks rahvas demokraatlikult valinud endale uued juhid. Aga need juhid on kõik käpiknukud, kelle süsteem ise üles seadis.

Hetkel me näeme Euroopas toimumas täpselt samasugust mustrit aga kuna siin on riigid palju stabiilsemas olukorras, siis tuleb meid rohkem raputada läbi hirmuterrori ja libaoperatsioonide. Nüüd on ka BREXIT päevakorras ja nad ei taha, et see muster hakkaks korduma. Seega annavad nad märku, et kui sa meie süsteemist lahkud, siis saad kaela terrorismi. Sellepärast hetkel Suurbritanniat ja teisi eurotsoonist lahkuda soovijaid hirmutataksegi. Näiteks Norras aset leidnud „Breiviku” tapatöö korraldati sellepärast, et Norra ei soovinud osa võtta tapatöödest erinevates Põhja-Aafrika riikides ja peale sellist terrorit oli Norra kohe uuesti pundis.

 

Sa mainisid, et jokker on Leedu, mida sa selle all silmas pead?

Tavaliselt kui NATO oma õppuseid korraldab, siis nad ei maini, mis riigid selles osalevad vaid lihtsalt öeldakse, et NATO õppustes osalesid 9 riiki või 14 riiki vms ning Leedu on pidevalt üks riik, mis nendes õppustes osaleb aga teda ei mainita eraldi. Ja ma arvan, et Leedu suguses väikeriigis korraldatakse terrorirünnak just siis, kui neil on vaja suurendada emotsionaalsust kogu olukorrale. Sellisel juhul on neil ka hea näidata, et vaata terror toimus ka n-ö tagasihoidlikus väikeriigis, jättes nõnda muljet, et see ei ole kõik üks kokkumäng. Viimasel ajal on ka Poolat väga palju ära kasutatud, nad ütlevad, et hukkunuid oli Poolast või et rünnakutes kasutatud rekka oli Poola päritolu jne. See on sellepärast, et neil on vaja kõikides riikides saada rahva hirm võimalikult suureks. Näiteks nad ütlevad, et hukkus 14 inimest 11st riigist, nõnda saavad nad korraga 11 riiki hirmule aetud. Tihtilugu ütlevad nad ka et korraldajal oli topeltkodakondsus, et info kaugemale leviks. Neile on väga oluline, et hukkunud oleksid n-ö läänemaailmast, sest kui öelda, et hukkus keegi Sudaanist, siis see ei mõjuta meid nii väga aga kui öelda, et hukkunu oli Eestist, Suurbritanniast või Austraaliast, siis see info levib palju kaugemale. Oluline on mõista, et siin mängib väga suurt rolli Iisraeli salaluure Mossaad, kes on üks terrorirünnakute põhikorraldajaid. Minu väga hea sõber ja uurija Nicholas Kollerström on öelnud, et “Uurida tänapäeva terrorismi, jättes välja Mossaadi osaluse, on sama hea kui vaadata Hamletit ilma printsita”. Mossaadi võib pidada kaasaja terrorismi leiutajaks.

 

Kui paljud viimatistest terrorirünnakutest on sinu hinnangul korraldatud päris hukkunutega ja kui paljud kriisinäitlejatega?

See on väga raske küsimus. Ma arvan, et 9/11 terrorirünnakud olid ühed viimased kus päris inimesed hukkusid, sest neil on väga raske toime tulla hukkunute omaste, eriti vanemas eas emadega, kes õiglust nõudma hakkavad. Selliseid emasid ei peata miski, kui nad tahavad jälile jõuda oma lapse mõrvaritele. Peale seda korraldati Bostoni maratoni pommitamine, mis oli 100% lavastatud kriisinäitlejatega ja seal ei saanud surma ükski inimene. Sama moodi Sandy Hooki koolitulistamine 100% lavastatud, 0 hukkunut. Järgmiseks Norras valitsuse hoones pommi panemine (Breivik), ma arvan, et selles intsidendis olid pooled hukkunud päris inimesed ja teine pool lavastatud kriisinäitlejatega, vähemasti meediasse jõudnud fotod, mida reklaamiti eriti võimsalt slogani “terrori uus nägu” all on kõik lavastatud kriisinäitlejatega. Meil on tõestusmaterjale, et sealsed “hukkunud ja vigastatud” viidi minema mitte kiirabiautoga vaid reisibussiga.

Hiljutised terrorirünnakud on kõik kriisinäitlejatega lavastatud aga minu hinnangul saavad aeg ajalt nendes rünnakutes surma või viga lihtsalt üksikud möödujad, kes juhuslikult olid selles piirkonnas. Korraldajatele on see muidugi hea, sest nõnda saavad rohkem inimesi surma ja rahva emotsionaalsusmeeter on laes. Ma olen täiesti veendunud, et hiljutistes rünnakutes Londoni sillal, ei saanud ükski inimene päriselt surma. Ja viimases rünnakus Stockholmis võimalik, et üks inimene hukkus päriselt. Ja see polnud mitte see Spotify looja, tema puhul ma arvan, et tegemist lavastatud looga aga hukkunu oli hoopis üks vana naine.

Terrorirünnakute totod, mis avalikkusele esitatakse, on alati äärmiselt võikad. Üks minu sõber on eluaegne kiirabi arst, kes neid Stockholmi fotosid vaadates ütles, et need on lavastatud. Sellistes rünnakutes võib inimese keha sodiks rebeneda küll aga mida me nendelt fotodelt ei näe, on kehast vere välja voolamine. Inimese kehas on 6-8 liitrit verd aga nendel fotodel me ei näe seda tohutut kogust verd, mida peaksime nägema. Teine asi, millele tähelepanu pöörata, on jalanõud. Kõikide nende intsidentide puhul me näeme, et hukkunu jalanõud on mööda tänavat laiali – see tundus mulle alati väga kahtlane. Hiljuti avastasin ma ühe vabamüürlaste veebilehe, kus seletati lahti mitmeid rituaale, sh, et inimene võtab jalast ära ühe jalanõu, siis see tähendab, et ta võtab vabatahtlikult rituaalist osa; kaks jalanõud tähendab austuse avaldamine pühakojale ja saladuste hoidmist. Nende massitulistamiste puhul aga me näeme neid jalanõusid täiesti naeruväärsetes positsioonides. Kas sina võtaksid jalanõud jalast ära vahetult enne seda kui hakkad tulistaja eest põgenema? Päästetöötajad räägivad, et kui nad leiavad jalanõu, siis on seal üldjuhul alati midagi sees – jalg või jalaosa aga mitte kunagi ei näe nad jalanõud hukkunu kõrval maas lebamas. Seega mina arvan, et nende jalanõudega antakse vabamüürlastele üle maailma märku, et tegemist on rituaaliga või lavastusega, ärge muretsege, see on meie operatsioon. Võiks öelda, et nad isegi uhkustavad sellise tembuga.

Lisaks kasutavad nad kauba väljapanekut (product placement), näiteks CIA ja Iisraeli loodud Al Qaeda, uue nimega ISISe üks suursponsoreid on Toyota. Väga raske on leida pilti ISISest koos autoga mis poleks Toyota. Me peaksime küsima Toyota juhatuselt, et millega te õieti tegelete siin? Samamoodi on ka Nike ja Coca-Cola väga suur libaoperatsioonide sponsor, kelle logod pidevalt neid võikaid pilte ehivad. See kõik karjub lausa näkku, kui sa vähegi oskad vaadata.

 

Küsitles Hando Tõnumaa

 

Ole Dammegårdi tegemisi saad jälgida tema Facebookis või veebilehel Light on Conspiracies.

Ole esinemist Telegrami konverentsil saad järelvaadata SIIT.

Foto: walesonline.co.ukKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt