Video: Ole Dammegårdi ettekanne “Plahvatuslik tõde Estonia katastroofist”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. september 2020 kell 15:21Foto: bowshirt / DeviantArt

2017. aasta 14. aprillil esines Telegrami konverentsil Von Glehni teatris täissaalile Taani-Rootsi päritolu uurija ja kirjanik Ole Dammegård, kelle ettekande “Plahvatuslik tõde M/S Estonia katastroofist” pikemat tutvustust saab lugeda Telegramile antud intervjuust. Nüüd on ettekanne ka videona teie ees.

 

Nii palju veel sissejuhatuseks, et Ole ettekanne oli kogu 9 tundi kestnud konverentsi jooksul ainus, mille helikanalid ei salvestunud just kõige puhtamalt. Kas tegu on pelgalt kokkusattumusega või mängisid siin rolli Dammegårdi ettekande ajal teatri ees seisnud põnevat tehnikat sisaldanud autod (mis tundusid ülekannet segavat), jääb ilmselt veel aastateks selgusetuks.

Eestikeelse sünkroontõlkega ettekanne on vaadatav Minu Telegrami tellijatele allolevas videoaknas. ⇓

Ole Dammegård on aastakümneid uurinud erinevaid sündmusi ja vandenõusid, sh JFK mõrv (1963), Martin Luther Kingi mõrv (1968), John Lennoni mõrv (1980), Rootsi peaministri Olof Palme mõrv (1986), parvlaev Estonia katastroof (1994), 9/11 terrorirünnakud (2001), Anders Breiviku veretöö (sisetöö) Norras (2011) jne.

Vaata eestikeelse tõlkega siin:

[stream_video src="https://www.telegram.ee/hls.php?vid=3628493184f9dfbf9c31d
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt