Eestlanna pihtimus: Elasin koos reptiiliga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuli 2013 kell 16:43reptilian_by_sapphireeyedstranger

Lõuna-Eestis elav Liisu (nimi muudetud – toim.) on ravitseja ja tervendaja, kes võttis Telegrami toimetusega ühendust, et rääkida oma lugu kooselust reptiiliga.

 

 Maagiline elu

Liisu on juba lapsest saadik näinud teistesse dimensioonidesse ja tema kahel lapsel on samuti erilised võimed: nad suudavad näha energiaid ja aurasid ning saada matemaatiliste võrrandite vastuseid ilma arvutamata. Nad suudavad ka peilida, mis on sama nagu kaugvaatlus.

Naine räägib, et kõiki soove on võimalik manifesteerida, tuleb vaid ülitäpselt teha endale selgeks, mis see on, mida sa soovid. Ta soovitab oma soovid üksikasjalikult paberile üles kirjutada, see aktiveerib need. “Olen olnud sellises seisundis, kus tunnen, et ma olen ülivõimas, minus on kõik universumi teadmised. See on hetk, kus avaneb mingi portaal ja ma saan universumiga üheks,” kirjeldab ta.

Liisu ütleb, et mõttel, sõnadel, kõikidel tegudel – kõigel, mis me siin teeme – on oma kood, muster, millel on ka heli, maitse ja lõhn. Seda saab isegi “nämmutada” ja venitada kui nätsu. “Olen paar korda märganud, et terve mu keha helendab – olen valgusolend. Vahel on minu sees nii palju energiat, et ma ei oska seda kontrollida, olen läinud metsa ja laen selle mõne puu sisse,” sõnab naine.

 

light-beings-norman-free

 

Kooselu reptiiliga

Liisu niigi värvikas elu võttis aga uue pöörde möödunud aastal. “Mul hakkasid juhtuma sellised sündmused, et see on lausa uskumatu – minu ellu tuli reptiil. Ootasin oma ellu uut kaaslast ja oligi kohe plaks kohal,” räägib naine.

Ta kõnnib rohelises, veedab väga palju aega metsas ja suhtleb palju ka loomadega. Ta rääkis, kuidas käib metsas magamas ja hundid tulevad ta juurde. Mehel ei olnud ka sellist emotsiooni nagu naermine, ta võis teha sellist nägu küll, aga kõlavat naeru tal ei olnud. Ta näeb öösel paremini kui päeval. Ta nägi mu mõtteid. Teda ei huvitanud mu minevik. Meie suhe lõppes siis, kui ma koheselt ei läinud koosellu, vastavalt tema soovile. Ta on suuteline astraalis liikuma ja enamatki. Ta jälitab mind tihti ja kuulab mind vahel siiani pealt.

Ühel ööl ärkasin üles, pea oli täiesti selge, nagu päeval, ja ma nägin, et mees seisab mu voodi kõrval. Mõtlesin, et kuidas ta sisse sai, uks on ju lukus. Tõstsin käe, et teda puudutada, kas ta on ikka päriselt siin ja sain elektrilöögi, mis halvas mu käe, käsi kukkus alla. Küsisin, et kas oledki päriselt siin ja järgmisel hetkel ärkasin hommikul üles. Vahepealt kadus aeg ära.

 

Emotsioonide kadumine

Kui mees mu elust kadus, siis tahtsin ikkagi teada, mida ta tunneb ja millises olemuses ta on. Ma muutusin zombiks. Näiteks läksin paariks päevaks kodust ära ja jätsin ukse lahti. Läksin oma tütrele külla teise maakonda ja teekond kulges nii, et ei mäletagi, kuidas sinna sain. Tulin koju tagasi, vaatasin, et uks on lahti ja võtmed ees. Mõtlesin “ja ukse olen ka lahti unustanud no ja siis mis sellest”.

Tahtsin endale rahu tagasi, läksin metsa jalutama, rääkisin puudega. Ma olin varem alati õnnelik ja armunud olemises, aga kui ma zombi olin, siis oli kõik see läinud. Olin zombi kuu aega.

Mul tuli tagasi taipamine, et valgusolendid on alati minuga ja palusin neid,et kuidas saan ennast aidata. Mulle tuligi teadmine ja ma mediteerisin ning korrastasin oma keha. Kui ma järgmisel hommikul ärkasin, oli minuga taas kõik korras – olin jälle mina ise.

 

Mees suhtleb hallide tulnukatega

“Mu poeg peilis teda, palusin pojal vaadata, mida mees teeb ja kus ta on. Poeg nägi, et tol hetkel oli mees rapsipõllul ja tema ümber on hallid olendid. Ta rääkis kahe halliga ja kolm halli seisis eemal. Poeg küsis mehelt Facebooki kaudu, kas ta oli rapsipõllul. Mees vastas, et oli jah. “Ma tean, et sa peilisid mind,” ütles ta. Poeg küsis, miks ta selle peale kuri on. Mees vastas, et loomulikult on ta kuri: “Miks sa tungid mu olemisse?” Mees tunnistas mu pojale, et ta tõepoolest käib hallidega läbi,” jutustab Liisu.

 

IMG_2581

 

Kas see kohtumine leidis aset meie reaalsuses või mõnes teises dimensioonis või üldse teisel planeedil?

Ikka siin meie füüsilises reaalsuses – rapsipõllul Eestis. Hallid on kogu aeg siin elanud. Nad saavad teha end enamikule inimestele nähtamatuks, nad elavad maa all. Nad saavad ka oma kuju muuta. Reptiilid ja hallid suudavad mõlemad oma kuju muuta.

 

Reptiilide olemusest

 

Kas ta on praegu siin ruumis ja vaatab, mis me teeme?

Praegu ei ole.

 

Aga kas ta teab, et me räägime temast?

Ikka teab.

 

Mis oli reptiili peamine huvi sinu vastu?

Energia saamine.

 

Aga nüüd, kui sina said teada, kes ta on, kas ta nüüd enam ei suuda sinust energiat imeda?

Ilmselt mitte.

 

Kas sa ei karda teda?

Ei.

 

Kas ka siis ei kartnud, kui sa nägid ta silmadest laserkiiri tulemas?

Ei, ta ilmselt suutis mu teha selliseks, et ma teda ei kardaks.

 

Mida ta siin planeedil teeb?

Reptiil tuligi siia planeedile arenema, et vabaneda oma reptiili-olemusest ja saada inimeseks. Oleme tulnukate kontrolli all, nad lollitavad meie mõtetega ja tekitavad meile illusioone “reaalsusest”.

Halle on erinevaid liike, suuremaid ja väiksemaid, ning hallid alluvad reptiilidele. Reptiile on samuti erinevaid. Hallid on töölised, neid on vorbitud samamoodi, nagu meie teeme roboteid. Umbes nii, nagu sipelgatel on töösipelgad, samamoodi on hallidega.

 

Kust sa seda tead?

See teadmine tuleb minusse ise.

 

Kas peale hallide ja reptiilide on veel tulnukaid/olendeid meie energiat imemas?

Ma ei oska neile kõigile nimesid panna, aga neid on tõesti väga palju erinevaid. Kui sa energiat pillad ja ise seda ära kasutada ei oska, on kohe erinevad olendid madalamatest sagedustest seda endale imemas.

Too reptiil, mulle jääb selline mulje, et ta oli selline healoomuline reptiil, tihtilugu kirjeldavad meile saadaolevad allikad, et reptiilid on kõik n-ö halvad. Ma arvan, et nii, nagu on olemas häid ja halbu inimesi, on ka reptiilidega.

 

Kas n-ö head reptiilid toituvad samuti meie energiast?

Nad kasutavad seda energiat, mida me ise ära ei tarbi.

 

Meie planeet on väidetavalt katseplaneet. Kas meie hing eksisteerib üheaegselt erinevates dimensioonides ja erinevatel planeetidel?

Me eksisteerime igal pool. Kui ma oma kehast välja lähen ja näen oma keha, siis tean, et saan minna ükskõik kuhu.

 

Misasi on uni ja mida me seal kogeme?

Unedes külastamegi erinevaid dimensioone, kust saame alati mingi info lahti kodeerida, isegi kui on segane uni.

 

Kas oled kogenud unehalvatust? (Unehalvatus on seisund, kui inimene ärkab unest ja ei suuda end liigutada, kuigi on ise teadvusel ja ärkvel. Enamik unehalvatust kogenuid kirjeldavad seda kui ülimalt ebameeldivat kogemust, millega võib kaasneda isegi surmahirm. Erinevatel andmetel kogeb unehalvatust 1030% inimestest. Enamik uurijaid usub, et unehalvatuse ajal imevad parasiitsed tulnukad inimestest energiat, nad toituvad sellest toim.)

Jah. Kord oli mul unehalvatus, ma ei saanud ennast liigutada, vaatasin oma kolmanda silmaga ja nägin, et minu sees on kaks toru, mille kaudu imeti energiat.

Ma sain valgusolenditelt teadmise, et ma ütleksin, et olen valgusolend ja nõnda täitsin end valgusega, torud hävinesid ja sain unehalvatusest välja. Mu sõbranna nägi enda unehalvatuse ajal, kuidas hall iminappadega imes energiat. Sellepärast nad seda teevadki. Hall olevat talle isegi öelnud, et armasta mind, kas sul minust kahju pole… Ja sõbranna läkski sellega kaasa ja lasi endast energiat imeda.

 

Kui vaadata valitsusi, peaministreid ja presidente, kas nemad on reptiilid või on nad reptiilide mõjuvõimu all olevad inimesed?

Nad on lihtsalt kontrolli all, sellised, kellele pannakse mõtteid pähe. Nad on konkreetsete vereliinide järgi välja valitud, sest nii on neid lihtsam kontrollida. See on toimunud juba iidsetest aegadest saadik.

 

Mida sa näed lähiaastatel juhtumas? Inimesed on ärkamas, teadvus on avardumas…

Põhitegevus toimub siiski astraalis, see, mis siin füüsilises maailmas toimub, on pigem näitemäng.

 

images (2)

 

Mida saab teha tavainimene, kes veel teadlikult astraalkehastuses tegutseda ei oska?

Meil kõigil on ülesanne ja eesmärk, miks me siia ellu tulnud oleme, aga meile on süsteemi poolt kapuuts pähe tõmmatud, et me sellest teadlikud ei oleks.

Inimesed peavad teadvustama, kes nad on, miks nad siin on, mis on elu mõte. Enamik inimesi ei ole selliste teemade peale isegi mõelnud. Inimene on tegelikult kõikvõimas. Mõttel on jõud, see on programm, mida igaüks saab ise käivitada.

 

Kas valitsuses olevad inimesed, kes on tulnukate poolt üle võetud, kas neid on võimalik üles äratada ja sellest haardest lahti saada?

Iga päev on muutumises, seda ei saa ette ennustada, mis toimuma hakkab. Kena oleks, kui nad kõik üles ärkaksid.

 

Mis su enda ülesanne siin elus on?

Ma tegutsen valgusolenditega, aitan inimkonnal ärgata. See ei ole isegi rääkimist väärt, see on iga teadvustunud olekus inimese kohus.

 

 

Hando Tõnumaa

 

Fotod: Telegram ja internet