Video: Natsi-Austrias üles kasvanud naine hoiatab ajaloo kordumise eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. september 2013 kell 20:05Kitty Werthmann on USA-sse immigreerunud austerlane, kes on oma missiooniks võtnud ameeriklaste hoiatamise ajaloo kordumise eest. Oma loengus, mida ta on pidanud paljude erinevate auditooriumide ees, räägib naine põhjalikult sellest, kuidas austerlased majanduslikult raskel ajal Hitleri oma juhiks valisid ning kuidas siis elu muutuma hakkas. Naine vihjab selgelt, et suundumused on üsna sarnased USA-s (ja tegelikult mõneti ka Euroopas) toimuvaga.

 

Werthmann toob oma kõnes välja, et ka Hitler oli alguses pigem meeldiv kuju ning võrdleb teda USA praeguste poliitikutega. Juttu on ka laste n-ö riigistamisest, religiooni mahasurumisest ja relvade registreerimisest, mis on kõik Ühendriikides päevakorralised teemad. Werthmanni soovitus on oma õigustest ja vabadustest kümne küünega kinni hoida ning ameeriklastel relvi pigem juurde varuda kui ära anda.

 

Vaata täispikka esinemist:

 

 

 

Allikas: Youtube

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt