Appihüüd Austriast: aidake peatada valitsuse plaan muuta Austria politseiriigiks, sest muidu olete teie järgmised!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. detsember 2021 kell 20:42Austria teatas hiljuti, et kehtestab üleriigilise kohustusliku vaktsineerimise kogu elanikkonnale. Kui algselt hirmutati sundvaktsineerimistest keeldujaid isegi kuni 7200-eurose trahviga, siis nüüd on “hinda” langetatud 2000 euro peale. Kuid selle asemel on uude “vaktsineerimisvastaste seaduseelnõusse” kirjutatud trahvi maksmata jätmisel kuni aastane vanglakaristus. Seadusemuudatus on parlamendikomisjonis heakskiidu juba pälvinud. Vaktsineerimisest hoidujate jaoks plaanitakse luua nn koroona- ehk vangilaagrid, vahendab Exxpress.

 

Seega igaüks, kes keeldub end koroonaviiruse vastu vaktsineerimast, peab maksma 2000 euro suuruse trahvi. Kuid see ei lõpe ühekordse maksega: iga rikkumist karistatakse uuesti 2000 euroga – nagu kiiruse ületamise eest. Ja kõik, kes keelduvad trahvide maksmisest, tuleks uue plaanitava seaduse alusel vahi alla võtta.

Austriast pärit tuntud aktivist Alexander Tschugguel kutsus 5. detsembril Twitteris sõna otseses mõttes maailma austerlastele appi:

https://www.youtube.com/watch?v=KvWnZpRKpK4

“Eile teatasid Austria ajalehed, et 1. jaanuarist plaanib Austria kehtestada trahvid kõigile, kes pole vaktsineeritud ja seda iga kord uuesti, kui jääd vahele “vaktsineerimata olemisega”. See tähendab, et sulle võidakse teha trahvi mitu korda päevas. Kui sa keeldud seda maksmast, siis plaanib valitsus su saata vaktsineerimata inimeste vanglasse kuni üheks aastaks.

See on põhjus, miks meie austerlastena vajame teie tuge ja abi. Palun võtke ühendust enda valitsuse liikmete ja Austria suursaatkondadega või paluge enda riigi saatkondi Austrias survestada Austria valitsust nii palju kui võimalik.

Meie uus kantsler (te ehk olete kursis, et meie kantslerid vahetuvad viimasel ajal väga kiiresti) Karl Nehammer on endine politseipealik ja tema on see, kes seadis viimastel kuudel paika politseiriigi seadused Austrias ja soovib nüüd seda jätkata viisil, mida saab kirjeldada vaid kui türanniat ja totalitarismi.

Me vajame teie tuge! Palun peatage Austria valitsuse plaan muuta Austria politseiriigiks. Meie austerlastena oleme läänemaailma laborirotid. Kui selline plaan läheb Austrias läbi, siis juhtub sama kõikides teistes riikides. Me ei soovi karantiinilaagreid ja õudseid reegleid, mis lõhestavad perekondasid ja kogu Austriat.

1/3 austerlastest on vaktsineerimata ja valitsus soovib need inimesed saata vanglatesse. See tähendab, et Austria valitsus kuulutab ametlikult opositsiooni kriminaalideks. See pole ühestki otsast demokraatlik ja sellepärast me peame selle vastu võitlema.

Ma palun teil seda videot jagada ja survestada nii palju kui võimalik oma poliitikuid Austria valitsust seda plaani peatama. Tänan teid tähelepanu eest ja soovin teile kaunist advendiaega sellel hullul türannia-ajastul. Ma arvan, et on väga oluline, et me kõik saaksime tähistada jõule nii nagu vanasti, need võivad olla vähemasti Austrias viimased jõulud, mida saame veeta koos oma perekonnaga. Olge te õnnistatud, tänan.”

 

Aga mida arvab kogu sellest koroonast maailma kuulsaim austerlane Arnold Schwarzenegger, võid sa mõelda?

Kunagise Hollywoodi superstaari Arnold Schwarzeneggeri sõnum nn koroonaskeptikutele on: “Screw your freedom!” (käige perse oma vabadusega!)

Miljonärist kinnisvaramagnaat Grant Cardone tuletas seepeale Arnoldile meelde, et ta ei oleks ilma selle vabaduseta kunagi karjääri teinud ja palub tal oma sõnade üle järele mõelda:

https://www.youtube.com/watch?v=f0PTqNflqu0

 

Allikad: lingid artikli sees

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt