ÜRO – mis ja kes peituvad selle maski taga tegelikult?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. juuni 2013 kell 13:00 

Meile on räägitud, et Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO) on rahvusvaheline organisatsioon, mille eesmärgiks on hõlbustada rahvusvahelist koostööd  ühiskonna arendamise, majanduse edendamise, rahvusvahelise turvalisuse ja  seaduse abil. Nemad reklaamivad endid, ja neid reklaamitakse, kui lugupeetud organisatsiooni, mis tegeleb rahu, turvalisuse, arengu, inimõiguste ja humanitaarküsimustega, kirjutab kolumnist Jan portaalis Hingepeegel.

 

Pole ime, et ÜRO on alati rahvusvaheliste konfliktide esirinnas, kuna just need sündmused loovad neile ideaalse võimaluse reklaamimaks end eelnevalt loetletud ideede kandjana.

Siinkohal viitan ÜRO enesereklaami eesmärgil peavoolumeedia ärakasutamisele, nagu nt CNN. CNN-i omab Time Warner, mida omakorda omab JP Morgan Chase & Co ja Dodge & Cox Inc. Samuti on sellel valitud seltskond omanikke nagu nt Jeffrey L. Bewkes. Härra Bewkes istub Time Warnersi peakorteris. Samuti on ta Välissuhete Nõukogu (The Council on Foreign Relations, CFR) liige, mida juhitakse ja rahastatakse Rothschildide ja Rockefellerite perekondade poolt.

Tegelikult on enamus peavoolumeedia omanikest CFR-i liikmed, nagu Trilateraalse Komisjoni liikmedki. Järgmine näide on Richard D. Parsons, kes oli aastatel 2003-2009 Time Warnersi juhatuse liige. Hetkel on ta Hoolekogu liige ning Rockefeller Foundationi vanemnõunik. Samuti võiks mainida Frank J. Caufieldi, kes on järjekordselt peamine otsene Time Warner Corpi omanik ning samuti ka CFR-i liige.

Tuletan veelkord meelde, et CNN-i omab Time Warner Corp, mida omavad  teatud indiviidid ja korporatsioonid, mida omakorda juhivad üksikud perekonnad. Need perekonnad peidavad end korporatsioonide taha, kasutades palgatud töötajaid ja poliitikuid oma räpase töö tegemiseks.

Miks me kingime oma planeedi asjadest arusaamise võime üksikule valitud seltskonnale, kellele inimkond absoluutselt korda ei lähe? Lapsena ma ei mõistnud, kuidas inimolendil võivad olla niivõrd halvad kavatsused. Täna usun ma siiani, et inimene ei suuda teha seda, mida need “juhtorganid” ja multirahvusvahelised korporatsioonid teevad. Hoolimata sellest, kas see tekitab sinus samasuguseid mõtteid või mitte, loodan, et vähemalt panevad need eelloetletud  seotused sind kulmu kergitama.

Mul ei ole vaja sinu tähelepanu juhtida ka JP Morgani (peamine Time Warneri omanik) ja Rockefellerite vahelisele sidemetele, mis mängisid suurt rolli ka USA Föderaalreservi loomisel 1912. aastal. (JP Morgan oli mees, kes saades teada, et Nikola Tesla leidis mooduse vaba energia kasutamiseks ja levitamiseks üle maailma, lõpetas kohe Tesla projekti rahastamise. Samuti mängis JP Morgani nimeline pank peamist rolli aastate 2008-2009 ülemaailmse majandussurutise alustamisel.)

 

Mis on sel kõigel pistmist ÜRO-ga?

Samad isikud, kes omavad peavoolumeedia võrgustikke, omavad, juhivad ning on loonud ka ÜRO. ÜRO omanikud kasutavad oma meediavõrke miljardite inimeste arusaamade kujundamiseks. Mitte just väga paljud inimesed ei tea, et peavoolumeedia ettevõtted kuuluvad vähem kui viiele rahvusvahelisele ettevõttele ja et kõigil nendel ettevõtetel on sidemed Rockefellerite ja Rothschildide perekondadega.

Kui sukelduda sügavamale nende ettevõtete tausta, siis kõik need (nagu General Electric) on otseselt seotud puhta energia tehnoloogia mahasurumisele. Rohkem vaba energia allasurumisest leiad siit. Veel rohkem leiab sidemeid ka toidu- ja meditsiinitööstusega.

See pole juba ammu enam saladus ega vandenõuteooria, et meie planeedil toimuvat juhivad suuresti väike grupp perekondi ja ettevõtteid.

 

Loe artiklit edasi: Hingepeegel

Hingepeeglis harutatakse lisaks lahti teemad:
– Rahvasteliit/Versailles’i rahuleping
– Samad grupid, kes rahastasid natsi-Saksamaad, lõid ka ÜRO? Sõja mõlemaid pooli rahastas sama seltskond?

 

Algallikas: Collective Evolution

Foto: unmikonline.org

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt