Hitler ja Rothschildi vereliin David Icke’i järgi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. aprill 2013 kell 20:42



Adolf Hitleri täpne päritolu on inimesi paelunud ligemale 100 aastat. Juba 1920. aastatel ringles kuulujutt, et Adolf Hitleris võis voolata juudiverd. 30ndatel levisid need oletused ka välispressis. Üks väga levinud teooria, millest on kirjutanud ka David Icke, on see, et Hitleri isa oli Rothschildi sohilaps.

 

Maailma võimsaim vereliin

Icke’i järgi on Rothschildi vereliin väga vana, kuid oma praeguse nime all said nad tuntuks alles 18. sajandil, kui Mayer Amschel Rothschild pani Frankfurdis aluse rahandusdünastiale. Oma nime võtsid nad maja fassaadi ehtiva punase heksagrammi kujulise vapi järgi – ‘rot’ tähendab saksa keeles punast ja ‘schild’ kilpi. Taaveti täht ja sellega väga sarnane Saalomoni pitser on iidsed esoteerilised sümbolid, mida otsesemalt juutidega hakati seostama alles pärast seda, kui Rothschildid selle oma märgiks olid valinud.

Lisaks seaduslikele lastele, kes perekonnanime edasi kannavad, on Rothschildid sigitanud hulgaliselt ka sohilapsi. Ühe allika sõnul on perekond eostanud lausa sadu tuhandeid abieluväliseid järglasi, mis on võimalik, kui arvestada sisse ka spermapanku ja kunstlikku viljastamist. Sellised “harilikku päritolu” lapsed osutuvad oma valitud elualadel sageli väga andekateks.

 

Adolfi vanaema kandis paruni sohilast

On tõendeid, et Adolfi isa Alois oli samuti üks Rothschildide sohilastest, sest tema ema Maria Anna Schicklgruber töötas teenijannana Viini härrastemajas, mis kuulus justnimelt sellele perekonnale. Peagi jäi naine rasedaks ja läks tagasi oma perekonna juurde. 1837. aastal sündiski Alois ja Maria Anna läks mehele alles 1842. aastal.

Kuigi Rothschilde peetakse juutideks, on nad eelkõige ikkagi maailma absoluutsesse eliiti kuuluv perekond, kes ei hooli kellestki peale iseendi. See seletab, miks toetasid nad nad üht enda hulgast, kes asus massiliselt juute hävitama.

 

Milleks eliidile sõda?

Teine maailmasõda aitas globaalsel eliidil oma maailmavalitsemise plaani jõudsalt ellu viia – reaktsioonina sõjale tekkisid laiahaardelised tsentraliseeritud institutsioonid nagu ÜRO, Euroopa Liit ning paljud teised rahandus-, äri- ja sõjaväeorganisatsioonid. Samuti suurenesid sõja tulemusena paljude riikide võlakoormad.

Lisaks võimaldas sõja käigus toimunud juutide tagakiusamine viia Palestiina aladele Iisraeli riigi loomiseni. Terrorigruppe, mis hävitasid juute samasuguse innuga nagu teisigi, juhtisid inimesed, kes hiljem tõusid uue Iisraeli juhtideks. Rothschildid olid põhjustanud juutidele kujutlematuid kannatusi natside all, kuid vähe sellest – pärast sõja lõppu varastasid nad nende omandi samamoodi, nagu olid omandanud ka venelaste vara revolutsiooni ajal, mida nad ise finantseerisid.

 

Ainus lahendus on üksmeel

Rothschildid valitsevad tänase päevani Iisraeli riiki, mille lipul on nende sümbol. Nad kasutavad ära seda riiki ning seal elavaid juute ja araablasi konflikti pidevaks õhutamiseks. Nad lõikavad kasu sõdadest, et kontrollida naftarikast Lähis-Ida jagamise, valitsemise ja vallutamise strateegiaga. Globaalne eliit manipuleerib kõikide rassidega, ässitades meid üksteise kallale ja õhutades üha rohkemaid kannatusi ja konflikte, et meie endi heakskiidul vähendada pidevalt meie vabadusi.

 

 

Allikas: David Icke “Matrixi lapsed” (Matrix kirjastus, 2003), inglisekeelne täistekst,

Lisalugemist: Secrets of Zion, AFP artikkel, mis paljud Icke’i väited tagasi lükkab.

 

Toimetas Maarja Aljas

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt