Pidev invasioon meeltesse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2013 kell 15:28 

Portaal Hingepeegel kirjutab, et paljudel on ilmselt raske uskuda, kui palju erinevaid tehnoloogiaid kasutatakse tänapäeval inimese meelte mõjutamiseks. On üldteada, et korporatiivne desinformatsioon ja kõikjaletungiv reklaam teevad kõik, et manipuleerida meie otsustusvõimega. Telegram avaldab artikli pisut lühendatud kujul (kirjutises esinevad minavormis arvamused on Hingepeeglisse artikli saatnud autori seisukohad).

 

Selles artiklis tuleb juttu elektroonilisest meeltekontrollist ja selle mõjust.

 

1. Hääletu heli

On välja töötatud alateadvuse programmeerimine seadmed, mis põhinevad ultraheli signaalidel. USA kaitseministeerium nimetab seda projekti Silent Sound Spread Spectrumiks (SSSS), mida tuntakse ka nime all S-quad või Squad. Erasektoris tuntakse tehnoloogiat nimega “Hääletu Alateadlik Esitlemise Süsteem” (Silent Subliminal Presentation System) ja kõnealust tehnoloogiat vahendavad ka edasimüüjad, nimetades enda SSSS-baasil põhinevaid tooteid selliste nimedega nagu Aju Kõne (BrainSpeak) või Hääletud Alateadlikud Sõnumid.

Nimeta seda, kuidas tahad, aga SSSS-tehnoloogia on siiski alateadvuse programmeerimine ultrakõrgsageduse (UHF) abil, mille hääletu sõnum istutatakse otse inimese alateadvusesse.

 

SSSS-tehnoloogiat katsetati lahesõjas Iraagi sõdurite peal

USA kaitseministeeriumi poolt enam kui 20 aastat tagasi täiustatud ja 1991. aastal lahesõja ajal Saddam Husseini vägedes teeninud Iraagi kogenematute sõdurite peal katsetatud tehnoloogia on kurjakuulutav relv, mis on loodud spetsiaalseks ülesandeks: rahva totaalseks orjastamiseks.

Pole oluline, kas SSSS on osa täisdigitaalsest TV-signaalist, mis pahaaimamatu rahva meeltesse tungib või ei ole osa sellest, saab seda kasutada mitme erineva süsteemi poolt – sealhulgas HAARP ja GWEN mastid.

Bioelektromagneetika erihuvide grupi väljaande Resonance toimetaja ja kirjastaja Judy Wall ütleb: “Tegelikult aga on olemas tõendid, et USA valitsusel on plaan selle tehnoloogia ulatust laiendada niivõrd, et haaratud oleksid kõik inimesed, kõik riigid. Seda on võimalik saavutada ja saavutataksegi ülemere piirkondadele mõeldud juba peaaegu valmis oleva HAARP-projekti abiga ja GWEN-võrguga Ameerikas. Ameerika valitsus eitab kõike seda.”

 

SSSS on sihtmärkide jaoks tuvastamatu

See süsteem edastab alateadliku programmi inimajule otse läbi kuulmismeele sellistel sagedustel, mida inimesed ei ole võimelised tajuma kui heli. Selle vastu pole kaitset. Kõik siin planeedil on mõttemanipulatsiooni suhtes SSSS süsteemi kaudu ühtmoodi vastuvõtlikud, kuna UHF-laineid on võimalik edastada üle pikkade vahemaade kaugjuhitavate allikate kaudu ning need läbivad seinu ja teisi objekte nii, nagu neid polekski.

 

Kuidas SSSS töötab?

Kombineerides inimese unikaalset elektroentsefalograafilist mustrit (EEG) superarvutiga, muudetakse see digitaalseks, et salvestada hilisemaks tagasikandeks digitaalse UHF-i kaudu. Judy Walli sõnutsi on need arvuti poolt võimendatud EEG-d “võimelised identifitseerima ja isoleerima aju madalsageduslikud “emotsiooni jälje klastrid””, sünteesima need ja salvestama teise arvutisse.

Teisisõnu, uurides aju iseloomulikke peenmustreid sellel hetkel, kui inimene kogeb mõnda konkreetset emotsiooni, on teadlased suutnud tuvastada sellega kaasnevat ajulaine mustrit ja suutelised seda nüüd paljundama. “Hiljem on võimalik need muudetud emotsiooni jälje klastrid kanda UHF saatja lainete (TV- ja raadiolained) kaudu otse ajju, kus nad saavad hääletult teises inimeses käivitada samad tunded,” kirjutab Wall. See tähendab, et kui ebameeldivaid tundeid nagu lootusetus ja meeleheide kantakse nähtamatute raadiolainete kaudu sinu ajju, siis valdavadki sind need samad emotsioonid.

 

2. Mikrolaine “karje” pealuus

Ameerika sõjavägi rahastas ühte varases arengujärgus olevat mittesurmava mikrolainerelva projekti, mis tekitas helisid sihtmärgi peas.

Selle projekti nimi on MEDUSA – Mob Excess Deterrent Using Silent Audio ja seda ei tohiks segamini ajada Pikamaa Akustilise Seadmega (Long Range Acoustic Device), mis lihtsalt heli tekitavad. See aga kasutab nn “mikrolaine kuulmisefekti” ehk mikrolaine kiirgust, mis ajuga koostoimel on muudetud heliks. Keegi peale kiirguse ulatuses olija neid helisid ei kuule.

Kõnealune mõju on pikka aega olnud teadlaste huviorbiidis, kuid viimastel aastatel on see äratanud huvi ka sõjaväeringkondades. Helindatud “telepaatilise kiirgusrelva” ideed mainiti 1998. aasta USA sõjaväeuuringus ja viis aastat hiljem otsustas sõjavägi sellesse projekti raha investeerida.

 

Ajukahjustuse oht

Seda teemat on lähemalt uurinud Sierra Nevada teadlane dr. Lev Sadovnik. Ta märgib, et selline kiirgusrelv on tervisele ohtlik – mikrolaine impulsi kõrgsageduslikud šokilained võivad põhjustada ajukahjustust.

Dr. Sadovnik teeb intrigeeriva ettepaneku: selle asemel, et kasutada suurt võimsust talumatu heli tekitamiseks, võiks kasutada hoopis madalat võimsust n-ö sosina tekitamiseks, mis oleks liiga vaikne selleks, et seda teadlikult vastu võtta, ent piisav kellegi alateadlikuks mõjutamiseks.

Suunatud kiirt võiks kasutada näiteks kauplustes klientidele mõeldud personaalsete sõnumite edastamiseks. Sadovnik tõi näiteks võimaluse kasutada mikrolaineid alateadlikuks reklaamiks – kuigi alateadliku veenmise mõju on kahtlane, on mõningad organisatsioonid selle vastu huvi üles näidanud.

 

3. HAARP ja GWEN mastide manipulatsioon

Jälgin ilma. Mitte traditsioonilistel lehtedel, vaid tõelisi raportööre, kes teavad, mis toimub. Dutchsince annab regulaarselt teada, mida tornid talle näitavad ning ta on erakordselt täpne ilmamustrite olemuse ja asukoha ennustamisel.

Ja ilmselt see, mis selle informatsioonini aitab jõuda, on üleriigiline sõjaväebaaside ja valitsuse poolt paigaldatud HAARP-tüüpi edastustehnoloogia. Lõppude lõpuks on nad avalikult tunnistanud, et tahavad aastaks 2025 omada täielikku kontrolli ilma üle.

 

4. EMV kiirgab kõikjal

Meid tapetakse aegluubis. Mikrolaineahi on hoiatusi üleni täis. Kui asetada EMV-detektor selle lähedale, siis avastad, et see annab väga tugevat signaali ka mittetöötavas režiimis, eriti külgedelt. Mobiiltelefonid on nüüd juba teada kui vähki tekitavad seadmed ja Venemaa on nende kasutamise noortel piiranud.

Läänemaailm? Kõrbe ära! “Me ei hooli, me julgeme! Ettevaatusabinõud on memmekatele!”

 

Järeldus

Üsna tõsine asi. Sedasorti tehnikat on palju rohkem. Puudutasin vaid pinnapealset teemat, et inimesed mõtlema hakkaks. Ma ei ole ühelgi eelnimetatud alal ekspert, vaid lihtsalt teadlik sellest, et varjatud tagamõttega keeratakse meile täiega…

Tornid, mida igale poole ümberringi püsti aetakse, ei ole ainult mobiiltelefonidele mõeldud! Ekspert Barry Troweri arvamusel peaksid mobiilimastid olema inimestest VÄHEMALT 1,5 km kaugusel. Ometigi paigaldatakse neid meelega meditsiiniasutustele, keset tihedalt asustatud elamurajoone ja koolide, lasteaedade ning puhkealade vahetusse lähedusse.

See on elav tragöödia aegluubis. Ja keegi ei märka, sest ükski vastutavatel kohtadel olijatest ei ole vastutavad inimeste ees, vaid raha, positsiooni ja korporatiivse ahnuse ees.

Ole teadlik. Ära lihtsalt istu ja kõrbe seal.

 

Allikas ja lisainfo + lingid: Hingepeegel

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt