Einstein: “Maailm on väga ohtlik koht…” ehk mõistusekontrolli karmid mängud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. märts 2013 kell 13:01mk ultra2

illustratsioon: heralddaily.com

Mõistusekontrolli tehnika olemasolu ei eita enam keegi – 1950-ndate algusest kuni 1973. aastani tegutses USA valitsuse juhtimisel ametlikult salajane projekt MK Ultra, mis uuris ja katsetas mõistusekontrolli meetmeid inimeste peal. Targeted individuals ehk “sihikul olevad inimesed” on suur grupp tavakodanikke üle kogu maailma, kes usuvad, et valitsus teeb nende peal mõistusekontrolli katseid.

 

MK Ultra tegevus lõpetati ametlikult 1973. aastal, kuna seda saatsid pidevalt Ameerika ja Kanada kodanike kohtuvaidlused ja kaebused ebaseaduslike tegevuste osas, kuna nende peal olevat nende endi teadmata sooritatud katseid.

MK Ultra projekt kasutas mitmesuguseid metoodikaid, et manipuleerida inimeste vaimse seisundiga ja muuta nende aju funktsioone. Muu hulgas tehti salajasi katseid narkootikumidega (ennekõike LSD-ga) ja teiste kemikaalidega; rakendati hüpnoosi, sensoorset isolatsiooni (olukord, kus ühe või mitme meeleelundi kaudu välismaailmast saadav andmehulk on märgatavalt vähenenud); eraldamist üksikkongi, verbaalset ja seksuaalset ahistamist ja mitmeid teisi piinamismeetodeid.

 

mk ultra girl

 

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt