Šveits soovib debatti kunstliku kliimakontrolli üle

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. mai 2024 kell 17:35



Foto: Pixabay / Realme

Nagu hiljuti kirjutasime, räägivad nüüd nii peavoolu-teadlased kui ka peavoolu-meedia, et geoinsenerlus (keemiarajad, chemtrails) on tõelised, kuigi viimased 30 aastat nimetasid mõlemad seda nähtust sõgedaks vandenõuteooriaks. Nagu ikka, ennast korduvalt vaktsineerinud massid ei näe oma religioonimuutuses mitte midagi imelikku.

 

Kliimapettuse jätkudes arutleb üha rohkem “eksperte”, kas peaksime tulevikus kliimat kunstlikult päikese hämardamisega mõjutama. Nüüd jauratakse juba selle üle, kuidas saaks sellist operatsiooni tegelikult ellu viia ja ennekõike reguleerida.

 

Päikese-geoinsenerlus

Meeleolud teaduses on muutunud, ütleb Ulrike Niemeier Hamburgi Max Plancki meteoroloogiainstituudist. Ta on ligi 15 aastat töötanud päikese geoinsenerluse (chemtrails) ehk päikesekiirguse intensiivsuse kunstliku vähendamise meetodite kallal. “Kogu protsess on muutunud vähem utoopiliseks. Seda ei peeta enam hulluks ideeks, ”ütleb ta.

Arutelu keskmes on eelkõige üks protsess: stratosfääri aerosooli süstimine (SAS). Väävliosakesed pihustatakse stratosfääri umbes 20 kilomeetri kõrgusel. Aerosoolid moodustuvad “kilena” barjääri ümber Maa atmosfääri ja blokeerivad osa päikesekiirgusest, mille tagajärjel temperatuur langeb.

Niemeier on koos atmosfääriuurija Simone Tilmesiga kavandanud teadusliku stsenaariumi, mida saab tulevikus kasutada. Nende sõnul oleks iga päev vaja üle 6700 lennu, kuigi need lennud on juba aastakümneid töös olnud.

Stsenaarium on koostatud aastaks 2040. Kuigi üle maailma on registreeritud kliima jahenemist, müüb valitsustevaheline kliimamuutuste paneel (IPCC) müüti, et soojenemine on võrreldes tööstusrevolutsioonieelse ajaga ületatud ligikaudu 2 °C võrra.

Vastuolus rahvusvahelise õigusega?

Kliimamuutuste tagajärgede leevendamiseks tahetakse läbi viia kõrgeima kontrolliasutuse operatsioon, et temperatuuri kunstlikult alandada. Milles see seisneb?

Spetsiaalsed lennukid pihustavad väävliosakesi stratosfääri. Teadlased arvutasid oma stsenaariumi jaoks välja, et iga päev oleks vaja üle 6700 lennu – seda 160 aasta jooksul. Ainult nii saab globaalne temperatuuritõus pikemas perspekti

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt