TEDx loeng: Äratus juhtmevabast unest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2019 kell 10:28Mis saab, kui elu, mida oled elanud, ja töö, mida teinud, muutub ühel päeval võimatuks, sest sa ei talu enam keskkonda, millega pead kokku puutuma? Inseneriharidusega endine Silicon Valley tehnoloogiatöötaja Jeromy Johnson räägib oma loo ning annab soovitusi, mida igaüks teha saab, et end ja oma peret elektromagnetkiirguse eest kaitsta. Sest tundub, et kehtestatud kiirgusnormid pole kaitsmiseks mõeldud ning valdkonna eest vastutavad riigiasutused tunduvad kaitsvat pigem tööstuse huve kui inimeste tervist.

 

Üha intensiivsemas kiirguskeskkonnas jääb aina rohkem inimesi haigeks. Mikrolaineallergia pole iseenesest midagi uut, aga kui aastakümneid tagasi, kui selle põhjuseks olid siis veel üksikud rajatised, oli enamik maailmast ja inimestest sellest kiirgusest õndsalt puutumatu, siis nüüd on mikrolained meie elukeskkonna pea kõikjal üle ujutanud ning justkui tehnoloogia poolt uimastatuna peavad inimesed mobiililevi ja andmesidekiirust olulisemaks kui omaenda ja oma pere tervist – vähemalt seni, kuni haigus maha ei murra.

 

 

Allikad: Kiirgusinfo, TEDx

Foto: emfanalysis.com

 

Toimetas Liis Ellert / Kiirgusinfo.eeKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt