Vaata filmi “Full Signal” – Täielik levi: mobiiltelefonide tegelik hind

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. juuli 2018 kell 12:15Kas see tehnoloogia, mille me nii innukalt oleme omaks võtnud, on ikka ohutu? Või kas mobiiliantennide läheduses märkimisväärselt sagenenud haigestumine vähkkasvajatesse on lihtsalt müüt või hirmutav tõsiasi? Palju vastuseid, aga ka uusi küsimusi annab väärtuslikku infot täis film “Täielik levi” mobiilidest ja mobiilimastidest, kus teadlased, arstid, advokaadid, poliitikud, kirikutegelased ja ärimehed avavad telekomitööstuse hämarat poliitikat, mille eest heausksed kodanikud peavad ränka hinda maksma.

 

Filmis saavad sõna Rootsi Karolinska ülikooli neuroteaduste osakonna eksperimentaalse dermatoloogia üksuse juhataja professor Olle Johansson, Rootsi Lundi ülikooli neurokirurgia osakonna juhataja professor Leif Salford, Albany ülikooli Tervise ja Keskkonna Instituudi direktor dr David Carpenter, bioloog dr Zamir Shalita, ajakirjanikud B. Blake Levitt ja dr Louis Slesin ning kooliõpetajad ja kiirgusaktivistid, kes peavad võitlust oma õiguse eest elada puhtas ja tervislikus keskkonnas.

Film on tehtud 2010. aastal, filmitud 10 riigis ja 6 USA osariigis.

Vaata filmi siit (eestikeelsed subtiitrid saab valida, klõpsates CC nupule video allservas):

 

Allikas ja filmi tõlge: KiirgusinfoLisainfo: Filmi saab striimida siit

Foto: fullsignalmovie.com

 

Toimetas Liis Ellert

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt