Uuring + slaidid: mRNA vaktsiinid põhjustavad veresoonte ja elundite kahjustusi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. september 2022 kell 17:48Fotol mikrobioloog Sucharit Bhakdi: Wikimedia Commons / Sachwerte Vermögenswerte mit Kompetenz, CC BY 3.0

Artikkel, mille autorid on arstid Michael Palmer ja Sucharit Bhakdi, toob pärast vaktsineerimist surnud patsientide lahkamiste põhjal välja tõendid, mis näitavad, et 1) mRNA-põhised Covid-vaktsiinid ei jää süstekohta, vaid liiguvad läbi keha ja kogunevad erinevatesse organitesse, 2) kutsuvad esile SARS-CoV-2 ogavalgu pikaajalise ekspressiooni paljudes elundites, 3) vaktsiini poolt esilekutsutud ogavalgu sissetung tekitab autoimmuunhaigustega sarnase põletiku ja 4) see vaktsiinist põhjustatud põletik võib põhjustada tõsiseid elundite kahjustusi, eriti veresoontes, mõnikord surmava tulemusega.

 

Lahkamisuuringutest ilmnev kahjustusmehhanism ei piirdu ainult COVID-19 vaktsiinidega, vaid on üldist laad ja toimub sarnaselt kõigi nakkuslike patogeenide vastaste mRNA vaktsiinidega, kinnitades, et asjakohane tehnoloogia on ebaõnnestunud ja sellest tuleb loobuda.

Kuigi kliiniliste juhtumite aruanded (nt [1, 2] ) ja akumuleeritud kõrvalnähtude teadete statistilised analüüsid (nt [3, 4] ) annavad väärtuslikke tõendeid mRNA-põhiste COVID-19 vaktsiinide põhjustatud kahjustuste kohta, on oluline on kindlaks teha põhjuslik seos ja suhe üksikjuhtudel: patoloogia jääb haiguse põhjuslikkuse tõendamise kuldstandardiks. Teadlaste artiklis käsitletakse mõningaid peamisi leide lahkamismaterjalide kohta patsientidelt, kes surid päevade kuni mitme kuu jooksul pärast vaktsineerimist. Konteksti selgitamiseks käsitletakse lühidalt ka mõnda eksperimentaalset uuringut.

 

1. Enamik tõendeid pärineb patoloog prof Arne Burkhardti tööst

Arne Burkhardti poole pöördusid pärast vaktsineerimist paljud surnud patsientide perekonnad ning vastavaid lahkamise materjale uuriti standardse histopatoloogia ja immunohistokeemia abil. Tulemuste põhjal seostati enamik surmajuhtumeid “vaktsineerimisega” suure kuni väga suure tõenäo

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt