Telegrami uudised (34/22): Postimees sukeldus vaktsiinikahjustustesse, mõistusehääled peavoolus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. august 2022 kell 18:12Fotokollaaž: Telegram.ee + Postimees.ee + Andres Tennus/ Tartu Ülikool, Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0 + Priit Mürk / ERR + Andres Tennus / ut.ee + Canva.com

Teie ees on Telegramile silma jäänud uudised 2022. aasta 34. nädalast ehk ajavahemikust 22.- 28. august. Nädala üllatajaks oli Postimees, kus pöörati tähelepanu vaktsiinikahjustuste valesti- ja alahindamisele Eestis.

 

Kaine mõistuse lippu hoidsid peavoolus kõrgel ka Irja Lutsar, Martin Kadai ja “üllatusesinejana” Toivo Maimets.

Vaata lähemalt:

 

1

Kui juba varasematel nädalatel tekkis 2 ja pool aastat eesti rahvale koroonapettust pähe määrinud Postimehe veergudel keskustelu vaktsiinikahjude seaduse õigesti rakendamise osas (lingid: https://www.postimees.ee/7582118/advokaat-haigekassa-tolgendab-vaktsiinikahjude-osas-seadust-valesti, https://tv.postimees.ee/7587305/otse-postimehest-kuidas-vaktsiinikahjude-seadus-end-oigustab-stuudios-on-merje-sumberg ), siis nädalat alustanud toimetuse juhtkiri ütles konkreetselt, et „Kannatanut peab rohkem usaldama“.

https://arvamus.postimees.ee/7588863/juhtkiri-kannatanut-peab-rohkem-usaldama

… ja kannatajatele toetused ka välja maksma, sest vastasel juhul õõnestavad kannatanud ja hüvitiseta jäänud inimeste postitused sotsiaalmeedias nii vaktsiinikahjustuste fondi kui ka vaktsineerimise usaldusväärsust.

https://tervis.postimees.ee/7593464/advokaat-vaktsiinikahjude-huvitamine-ei-jargi-hea-usu-pohimotet-voi-toesti-ei-teata-millistesse-olukordadesse-inimesed-pariselt-satuvad

Nädala viimasel minutil, pühapäeva öösel avaldas Postimees veel ühe artikli vaktsiinikahjude hüvitamise kohta, kus vaadati koolitaja Riina Küti lugu, kes sai Pfizeri süsti järel püsivad rängad tervisekahjustused.

Samas artiklis kommenteerib Ravimiameti ohutusjärelevalvebüroo juhataja Maia Uusküla küüniliselt, et „vaktsiinikindlustuse fond ei ole elujärje parandamiseks, vaid vaktsiinist tingitud raske tervisekulu hüvitamiseks.“

Arvestades seda, et hetkel on fondist makstud maksimaalselt 2000 eurot näkku vaid seitsmele kannatanule, siis see summa küll ei kata kulu, mis vaktsiinikahjutuse tõttu näiteks töövõimetuks jäämine tekitab.

Artiklist selgub veel, et kuna lepingud vaktsiinitootjatega on salajased, ei ole avalikustatud ka otse vaktsiinitootjatele saadetud nõudeid, küll aga selgub sotsiaalministeeriumi kirjavahetusest, et neid nõudeid on kümneid, ning kuna teada on, et tootjad ise kompensatsiooni maksma ei pea, siis fondiväliselt makstakse ka need otse tootjatele tehtud kaebused lõpuks ministeeriumi kaudu kinni maksumaksja taskust.

 

Jätkame Telegrami uudistega

2

Koroonaga seoses võttis kainelt sõna tervelt kolm koroonapettuse endist ja praegust kriisi arhitekti:

https://www.telegram.ee/eesti/irja-lutsar-koroonapandeemia-lopeb-siis-kui-see-saab-labi-meie-peades

Viroloog ja valitsuse teadusnõukoja endine juht Irja Lutsar ütles, et SARS-CoV-2 tuleb suhtuda nagu igasse teise hingamisteede viirusesse ning pandeemia lõpeb siis, kui see saab läbi meie peades.

Ka ütles ta, et laste testimisel ja maskide kandmisel suurt mõtet ei ole.

 

https://www.telegram.ee/eesti/kadai-koolides-pole-pohjust-teha-koroonateste-ja-maskide-kasu-pole-toendatud

Endine terviseameti erakorralise meditsiini osakonna juhataja, praegune õiguskantsleri nõunik, molekulaarbioloog Martin Kadai, kes ainuisikuliselt tõi Eestis 2020. aastal käibele termini koroonatsunaami, ütles, et pole põhjust rääkida piirangutest, ega teha koolides kiirteste. Ka üldist maskikohustust Kadai ei poolda lisades, et maskide kasu viiruse leviku peatamiseks on tõendamata.

 

https://www.telegram.ee/eesti/maimets-kohustuslikku-testimist-koolides-pole-praegu-mottekas-teha

Teadusnõukoja praegune juht, koroonaterrorist Toivo Maimets ütles aga, et praegu ei ole piirangutel mingit mõtet ning ka kohustuslikku kiirtestimist koolides vaja ei ole. „…tänane suundumus on – usaldame inimesi endid,” selgitas Maimets.

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/who-soovib-eluaegset-vaktsineerimist

Samal ajal soovib WHO eluaegset vaktsineerimist

Meditsiiniterrorismi organisatsioon WHO avaldas selle aasta juuli lõpus värskenduse oma 2021. aasta oktoobris koostatud ülemaailmsele Covid-19 vaktsineerimisstrateegiale. Kes tahab teada, kuidas asi sügisel edasi läheb, tasub seda lugeda.

Muuhulgas selgub dokumendist, et vaktsineerimine on oluline osa immuunsusest ning keskenduda tuleks just täiskasvanute vaktsineerimisele ja muuta see reaalsuseks kogu elu jooksul.

Palju õnne!

 

4

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/1200-teadlast-ja-kliimaspetsialisti-teatavad-kliimahadaolukorda-ei-ole

1200 teadlast ja kliimaspetsialisti teatavad: Kliimahädaolukorda ei ole

Üle 1200 teadlase ja professionaali on alla kirjutanud Maailma kliimadeklaratsioonile (WCD, World Climate Declaration)”. “Kliimahädaolukorda ei ole,” ütlevad autorid, kes on pärit kogu maailmast ja keda juhib Norra füüsika-Nobeli preemia laureaat professor Ivar Giaever. Väidetavalt on kliimateadus taandunud diskussiooniks, mis põhineb uskumustel, mitte kindlal enesekriitilisel teadusel.

 

5

https://www.telegram.ee/nwo/viirusepettus-ukraina-biolaborid-toestavad-et-ida-ja-laas-mangivad-kokku

Viirusepettus: kas Ukraina biolaborid tõestavad, et Ida ja Lääs mängivad kokku?

Kui esialgu teatasid läänemaailma faktikontrollijatest tõeministrid, et igasugused kuuldused Ukraina biolaboritest on Venemaa propaganda, siis peagi tunnistas USA poliitikaküsimuste aseminister Victoria Nuland veidi ootamatult Ukraina biolaborite olemasolu. Kas on aga võimalik, et just need samad väidetavalt äärmiselt ohtlikud biolaborid tõestavad hoopis, et see kõik on üks suur kokkumäng?

Meeldetuletuseks,

tänase seisuga ei ole mitte ükski viroloog ega teadusasutus suutnud kunagi isoleerida ei SARS-CoV-2 ehk koroonaviirust ega ka mitte ühtegi teist väidetavat viirust!

See tähendab:

  1. Ei ole olemas tõendeid, et viirused üldse eksisteeriksid.
  2. Ei ole olemas tõendeid, et viirus saaks nakatada teist organismi või teist liiki.
  3. Ei ole olemas tõendeid, et viirus põhjustaks haigusi.
  4. Ei ole olemas tõendeid, et viirus leviks pindadelt.
  5. Ei ole olemas tõendied, et viirus leviks inimeste vahel.
  6. Ei ole olemas tõendeid, et pandeemiaid või epideemiaid oleks kunagi ajaloos üldse nähtud-kogetud.
  7. Ei ole olemas tõendeid, et nakkushaigusi eksisteeriks.
  8. Kui puuduvad kõik eelnimetatud asjaolud, pole võimalik teha mitte mingisuguseid “funktsiooni suurendamise uuringuid” väidetavates biolaborites.

 

Juhime veel eritähelepanu sellele, et kui nemad ütlevad, et viirus on olemas, siis mina ei pea tõestama, et viirust ei ole olemas vaid nemad peavad tõestama, et viirus eksisteerib. Seda nad aga teha ei suuda. Oleme selle teema lahti kirjutanud kümnetes artiklites.

 

6

https://www.telegram.ee/arvamus/hando-tonumaa-miks-inimesed-ei-julge-soda-ara-lopetada

Hando Tõnumaa: Miks inimesed ei julge sõda ära lõpetada?

Elutoas on palju suurem elevant kui sõda Ukrainas. Selleks on sinu VAIKIMINE. Mis kasu on sellest, kui sa oled salaja diktatuurisüsteemi vastane, kuid ei kuuluta seda avalikult välja ega boikoteeri seda?

Eelkõige aitab selline “vaikusespiraal” tagada koroonarežiimi jätkumise.

Ning täpselt samasugune “vaikusespriaal” aitab tagada sõjarežiimi jätkumise.

Maailma valitsejad on meile korduvalt erinevate sündmuste osas valetanud ja siis leidub inimesi, kes valivad pooli nende triksterite vahel.

Kas te teete nalja?

Meeldetuletuseks, 9/11 terrorirünakud olid USA valitsuse kaasabil korraldatud sisetöö – inside job ja seda valet aitavad tänase päevani müüa kõik maailma valitsused, sh ka

 

Vladimir Putin, kes on väidetavalt USA suurim vaenlane, on öelnud, et idee 9/11 sisetööst on “täielik jama”, sest see olnuks “võimatu”.

Vajadusel kasutada seda videot:

https://www.telegram.ee/nwo/kas-putin-paljastas-9-11-toe-voi-on-ta-kapiknukk

 

Tsiteerin:

“Mõelda, et Ameerika salaluure tegi seda teadlikult iseendale, on täielik jama.”

 

(-)

 

“Aga isegi mina ei suuda ette kujutada, et mõned praegused või eelmised riigijuhid või salateenistus midagi nii hullumeelset võiksid korraldada omaenda rahva peal.”

 

 

Vahetame teemat

7

https://www.telegram.ee/eesti/kloordioksiid-loomade-ravis-eesti-ekspressi-avaldamata-intervjuu-janika-veski-ja-merili-kukuskiniga

Kloordioksiid loomade ravis – Eesti Ekspressi avaldamata intervjuu Janika Veski ja Merili Kukuškiniga

“Oma koerale “MMS ja DMSO Eesti” Telegrami grupist abi saanud Eesti Ekspressi ajakirjanik, kes esines varjunime all, valetas kokku haleda loo oma haigest koerast,” et saada jutule Janika Veskiga ja temast alatu lugu kokku kirjutada.

Nali on aga selles, et ajakirjanik ei suutnud tuvastada ühtegi MMS-i tõttu kannatanud looma, küll aga leidis ta grupist hulga edulugusid. Kes aga Ekspressi artikli pealkirjast kaugemale ei lugenud, sai jälle petta.

 

8

https://www.telegram.ee/maailm/pollumeeste-protestid-euroopas-on-kestnud-juba-terve-suve-ja-loppu-pole-naha

Ja lõpetuseks..

Põllumeeste protestid Euroopas on kestnud juba terve suve ja lõppu pole näha

Hollandist alguse saanud farmerite meeleavaldused on levinud mitmetesse riikidesse. Teatavasti teatas terroriorganisatsiooni Maailma Majandusfoorumi (WEF, World Economic Forum) haardes tegutsev Hollandi valitsus, et kliimasoojenemise ettekäändel (rohepöörde pettus) on vaja vähendada põllumajandustegevust (loe: sundvõõrandamine) ning selle asemele on kavandatud “jätkusuutlik” superlinn Tristate City.

Telegram tegi ülevaate augustis 2022 toimunud farmerite meeleavaldustest, mis leidsid aset Hollandis, Serbias, Hispaanias, Prantsusmaal, Saksamaal ja Itaalias.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt