mRNA leiutaja Robert Malone: Pfizer on üks kuritegelikumaid farmaatsiaorganisatsioone maailmas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. jaanuar 2022 kell 16:51Dr Robert Malone on staažikas USA viroloog ja vaktsiinide arendaja, kellele omistatakse muu hulgas märkimisväärne panus mRNA tehnoloogia leiutamises, mis on teadupärast Pfizeri ja Moderna koroonavaktsiinide aluseks. Liba-pandeemia edenedes on Malone’ist saanud paljude SARS-CoV-2 levikule reageerimiseks kehtestatud meetmete otsekohene kriitik. Sellised poliitikad, nagu näiteks vaktsineerimise nõue või rikaste riikide vaktsiinide kokkuostmine, ei täida oma eesmärki, ütleb Malone. Ta on kriitiline ka suurte ravimifirmade ja jõukate isikute nagu Bill Gates mõju üle ülemaailmsele tervishoiupoliitikale. Pärast seda, kui tema Twitteri konto USA ravimifirma Pfizeri nõudmisel ilma hoiatuseta kustutati, võttis mRNA pioneer Robert Malone nüüd sõna kuulsas taskuhäälingusaates “The Joe Rogan Experience”, kus ta kirjeldas ta Pfizerit kui “maailma üht kuritegelikumat farmaatsiaorganisatsiooni”.

 

Malone pooldab riskigruppi kuuluvate inimeste, näiteks eakate või kaasuvate haigustega inimeste vaktsineerimist. Ta on ka ise oma vanuse tõttu vaktsineeritud, kuid on veendunud, et tervete ja noorte ning eriti laste vaktsineerimisega kaasnevad riskid kaaluvad üles viirusevastase kaitse eelised.

Pärast Pfizeri vaktsiini kriitikat Robert Malone’i Twitteri konto blokeeriti. Kuigi teda peetakse mRNA uurimise pioneeriks ja üheks loojaks, ei hoiatanud Twitter teadlast ega andnud talle võimalust ennast kriitiliste või solvavate säutsude vastu kaitsta.

 

Malone’i Twitteri konto blokeeriti

Eelmisel nädalal blokeeris Twitter Malone’i konto pärast seda, kui USA väljaanne The Atlantic oma artiklis teadlast halvustas. The Atlanticus ilmunud artiklis pealkirjaga “Vaktsiiniteadlane, kes levitab vaktsiini kohta valeinformatsiooni” kirjutas Tom Bartlett, et Malone kahtlustab peaaegu iga taskuhäälingusaadet või Youtube’i kanalit, mis kutsub teda Pfizeri ja Moderna vaktsiinide osas kõnelema ja mainis Malone’i esinemisi Tucker Carlsoni, Steve Bannoni ja Glenn Becki juhitud saadetes.

Bartletti artikli kohaselt võib pärast Malone’i esinemisi või tema postituste lugemist jääda mulje, et tegelik oht on vaktsiin, mitte viirus. Seda artiklit rahastasid osaliselt Facebook ja Johnson & Johnson, mida Bartlett ei eitagi. Artiklis on parandatud ka valeväide, nagu oleks Malone’i firma läinud pankrotti.

Malone reageeris oma Telegrami kanalil Twitteri blokeerimisele, öeldes, et see tähenda

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt