Uue koroonavaktsiini ohud – inimesed kui katsejänesed?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. jaanuar 2021 kell 11:08Arstid, teadlased ja ärimehed (sh Bill Gates) reklaamivad uut testimata vaktsiini, mis peaks meid päästma jubedast koroonasurmast ja mis peaks meile võimaldama enam-vähem “normaalse” elu, mis iganes see ka ei tähendaks. Saksamaal Mainzis asuv immunoteraapia ettevõte BioNTech ja farmaatsiatööstuse hiiglane Pfizer on nüüd enda sõnul peale esialgseid katseid inimeste peal saavutanud “tähelepanuväärseid” tulemusi, kirjutab vabakutseline ajakirjanik, ajaloolane ja majandusuurija F. William Engdahl.

 

Farmaatsiaettevõte Pfizer kasutab oma töös eksperimentaalset genoomi kirurgiat, täpsemalt on tegu mRNA (messenger RNA-tõlkes informatsiooni RNA) kirurgiaga. Seda pole varem vaktsiinide valmistamisel kasutatud. Aga enne, kui me kõik kiirustame ennast vaktsineerima, peaksime küsima, mida see radikaalne eksperimentaalne tehnoloogia endast täpsemalt kujutab ja kui tõhus see on.

Kui farmaatsiahiiglane Pfizer ja selle partner Saksa ettevõte BioNTech 9. novembril pressiteate vahendusel kogu maailmale teatasid, et on välja töötanud vaktsiini, mis kaitseb kuni 95 protsenti Covid-19 eest, läks lahti börsiralli. USA riikliku allergia- ja nakkushaiguste instituudi (NIAID) direktor Anthony Fauci oli esimeste seas, kes uudist rõõmuga vastu võttis. Euroopa Liit teatas omakorda, et olevat 300 miljonit vaktsiinidoosi tellinud. Kui uskuda finantsturge, siis kuulub pandeemia praktiliselt minevikku. Seda enam, et USA kontsern Moderna teatas peagi väidetavalt sama heade tulemustega vaktsiinist.

Kahtlased sündmused

Tundub, et Pfizeri tegevjuht Albert Bourla ise oma väidet eriti ei usu. Samal päeval, kui tema ettevõte tuli välja pressiteatega vaktsiinikatsete tulemuse kohta, müüs ta 62 protsenti oma Pfizeri aktsiatest ja teenis sellega miljoneid. Ta oli juba augustis müügikorralduse erivõimalusena esitanud, et teda ei saaks süüdi mõista siseringitehingute eest, a

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt