Dr Bhakdi šokeeritud: uuringud näitasid, et mRNA süstiga vaktsineeritute DNA muutus juba 6 tunni pärast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. märts 2022 kell 10:02Prof Sucharit Bhakdi teatas 27. veebruaril Viinis toimunud koroonameeleavaldusel, et värskete uuringute kohaselt on mRNA süstidega vaktsineeritud inimene “igaveseks geneetiliselt muutunud”. Kuna uued uuringud on näidanud, et koroonavaktsiinist saadud viiruse geen püsib organismis palju kauem ja suudab väga kiiresti integreeruda inimese genoomi, muudab Covidi vastu vaktsineerimine seega inimest geneetiliselt. Vaktsiinitootjad ja valitsuse eksperdid on alati öelnud, et geneetiline muundamine vaktsiiniga ei ole võimalik, aga uued andmed näitavad, et veel üks “vandenõuteooria” on saanud reaalsuseks, vahendab Wochenblick.

 

Ebatavaliselt emotsionaalne Bhakdi rõhutas, et erinevalt traditsioonilistest vaktsiinidest, mis kasutavad nõrgestatud elusviirust, sisaldavad mRNA vaktsiinid geneetilist materjali, mis juhendab rakke tootma ogavalku. See aktiveerib seejärel organismi enda immuunvastuse ja toodab antikehi. Süstimisel saadud geneetiline materjal, mis kodeerib ogavalku, on edaspidi leitav inimese geenidest, avastas Dr. Peter F. Mayer oma analüüsis.

 

Ogavalk on tuvastatav vähemalt 60 päeva jooksul

Prof Bhakdi viitas oma avaldustes kahele praegusele uurimusele. Stanfordi ülikooli teadlaste esitletud uurimistöö näitas, et COVID-i vaktsiinide tekitatud ogavalk püsib kehas palju kauem, kui seni arvati. Seda võib tuvastada ka suuremates kontsentratsioonides kui raskelt haigetel COVID-19 patsientidel. Stanfordi teadlased testisid valgu olemasolu kehas 60 päeva ja suutsid seda kogu perioodi jooksul lümfisõlmedes tuvastada.

 

Geneetiliselt muundatud juba kuue tunni pärast

Prof Bhakdile tegi muret ka Rootsi uuring, millest selgub, et geneetiline materjal inkorporeeritakse inimese genoomi väga kiiresti. Maksavähi rakuliinid eksponeeriti laboris (in vitro) BioNTech/Pfizeri preparaadiga. PCR analüüsi abil näidati seejärel, et mRNA transkribeeriti ja inkorporeeriti DNA-sse vaid kuue tunni jooksul.

Selle info taustal on laste vaktsineerimine kuritegu, millel on ettenägematud pikaajalised tagajärjed. “Vaktsineerimiskohustus tuleb viivitamatult tühistada,” nõudis Bhakdi nende uute leidude, aga ka kogu varasema teadaoleva info taustal.

 

Allikas: wochenblick.at

Foto: Pexels / Chokniti Khongchum

 

Tõlkis ja toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt