Video! Intervjuu vabaenergia uurija Claus Turturiga vol 2: kuidas edasi?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2023 kell 18:12Foto: ekraanikuva

Claus W. Turtur on raamatu “Vabaenergia kogu inimkonnale”(“Freie Energie für alle Menschen”) autor, kellelt Telegramis on ilmunud intervjuu tasuta energia võimalikkusest. Alljärgnevas vestluses Hando Tõnumaaga räägib ta oma uuringu arengutest, vabaenergia erinevatest võimalustest ja sellest, miks see praeguses majanduslikus ja poliitilises olukorras nii oluline teema toetust ja tähelepanu ei leia.

 

Claus Turturi raamat “Vabaenergia kogu inimkonnale” on ilmunud seni ainult saksa ja eesti keeles. Turtur ütleb, et vabaenergia võimalikkust tõestab see, et on olemas väike vabaenergia juhitav rootor, mis ehitati Saksamaal Otto von Guericke ülikooli laboratooriumis ja Turturil oli võimalik teostada 2008. aastal mõõtmine, mis tõestab kindlalt, et vähemalt 97% energiast, mis seda juhib, tuleb kvantvaakumist, mitte klassikalistest energiaallikatest.

 

Tema tulemused küll avalikustati ja neid märgati, ega edasisteks uurimusteks ta raha ei leidnud. Seega seisab Turturi uurimistöö paigal ja on kinni rahastajate taga, kuigi just praegustes oludes peaks selliste võimaluste uurimist igati toetama.

Turturi sõnutsi tegeleb selle teemaga maailmas praegu umbes 300–500 teadlast, kellest osaga ta on jaganud ka enda kogemusi. Paljud üritavad iseseisvalt selle teemaga töötada, aga sellel ei ole paraku edukaid tulemusi, sest vabaenergia seadmeid ei saa hobi korras keldris ehitada ja see peaks olema tõsine teaduslik uuring.

Miks asi edasi ei liigu? Kuigi selles vallas on saavutatud ka paljutõotavad tulemusi, kaovad uurijad pildilt – nad kas makstakse kinni, et info ei leviks, või hoiavad rikastumist oodates oma teadmisi kiivalt endale, ütleb Turtur.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot, milles Turtur räägib Hando Tõnumaale oma nullenergia projektidest lähemalt:

 

Toimetas Sander Soomaa

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt