Ajatu: 9/11 uurija erinevatest teooriatest ja WTC tornide võltsitud kaadritest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. august 2016 kell 10:27James-Fetzer

Foto: erakogu

Väike meeldetuletus põhjusest, miks ka Eestis hiljuti taas lennujaama turvareegleid karmistati. Tänane “Ajatu” ilmus esimest korda 11. septembril 2014.

James H. Fetzer (73) on uuriv ajakirjanik, teadlane, endine mereväelane ja ülikooliprofessor. Ta on põhjalikult uurinud John F. Kennedy mõrva, 9/11 terrorirünnakuid, senaator Paul Wellstone’i kahtlast surmajuhtumit, Sandy Hooki koolitulistamist, Londoni 7/7 pommitamist jne. Fetzer on andnud välja kokku 26 erinevaid vandenõuteooriaid uurivat raamatut. 2005. aastal rajas Fetzer organisatsiooni Scholars For 9/11 Truth (Õpetlased 9/11 Tõe Nimel). Praegu töötab ta uudisteportaali Veterans Today toimetajana ja veab isiklikku veebiraadiot Radio Fetzer. Fetzer on veendunud, et 9/11 terrorirünnakud olid globaalse eliidi korraldatud vaatemänguline libaoperatsioon, kus tegelikult ei kasutatud ka lennukeid. Järgneb kokkuvõte kahest hiljutisest raadiosaatest Fetzeriga.

 

Kui NSVL 1991. aastal lagunes, oli ilmne, et sõjatööstuse äri jätkamiseks ja õigustamiseks on vaja tekitada uus koletis, keda terve maailm kartma peaks. Selleks oli 11. septembri terrorirünnak ideaalne idee, sest terve maailm suudeti hirmule ajada. Meile öeldi, et 19 islami äärmuslast kaaperdasid neli reisilennukit ja seda kõike korraldas üks mees, kes varjab end teisel pool maakera Afganistani koobastes. Kuid oli inimesi, kes teadsid juba siis, et Osama bin Laden oli n-ö oma jope, sest 1980. aastatel varustas USA bin Ladeni juhitud Mujahedin-rühmitust maa-õhk-tüüpi rakettidega Afganistanis, et tõrjuda sealt välja Nõukogude Liit. Bin Laden ütles kohe, et tema pole 9/11 rünnakute taga, sest vastavalt koraanile on süütute laste ja naiste tapmine lubamatu. Bin Laden teatas, et valitsuse taga on veel üks valitsus, kelle üle pole kellelgi kontrolli ja nemad üritavad 9/11 süü veeretada moslemite kaela. Isegi endine USA president Bill Clinton on kunagi välja öelnud samad sõnad: “Valitsuse taga on veel üks valitsus ja minul puudub selle üle kontroll.”

9/11 rünnakute taga on palju pettust ja valetamist. Rünnakud korraldati mitte ainult inimkonna hirmutamiseks, vaid ka USA välispoliitika õigustamiseks ja USA-st on saanud ajaloo suurim okupant. Vastu on võetud Patriot Act ja on loodud Homeland Security, mis koostöös NSA-ga (riiklik julgeolekuagentuur) on teinud USA-st enim oma rahvast jälgiva riigi planeedil. Kuid sellega asi ei piirdu, libaoperatsioonid nagu Sandy Hook ja Bostoni maratoni pommitamine korraldati selleks, et sisse viia muudatused USA põhiseaduse 2. (relvakandmisluba tavakodanikele) ja 4. punktis (Posse comitatus, nt šerifil on õigus võtta endale appi tavakodanikke (nn abipolitseinikke), kui selleks on vajadus, kuid valitsuse plaan on igasuguste rahutuste ajal kasutada kohe sõjaväge).

Lisaks sellele, et Osama bin Laden oli endine CIA palgaline, oli ka kogu bin Ladeni “tabamine” 2011. aasta 1. mail täielik farss. Tuletame meelde, et tol hetkel oli Barack Obama reiting ülimadal, tema võltsitud sünnitunnistuse skandaal oli meedias ajalehtedes esiküljel; teda kritiseeriti, et vastupidiselt oma valimislubadustele ei olnud Obama sulgenud ka Guantanamo vangilaagreid ega toonud USA sõdureid välja Lähis-Idast. Meile öeldi, et keegi Guantanamost vihjas, kus bin Laden ennast varjab ja nõnda saadi kätte maailma enim tagaotsitud mees, kelle laipa muidugi meile kunagi ei näidatud – ja Barack Obama reiting tõusis taas kord kõrgele, millele järgnes edukas tagasivalimine teiseks ametiajaks.

Kuid on teada, et Osama bin Laden suri juba 2001. aasta detsembris neerupuudulikkuse tagajärjel Afganistanis. Mitmes kohalikus ajalehes ilmusid selle kohta ka surmateated ning üllataval kombel kajastas seda toona ka FOX News.  Sellepärast olidki kõik videod ja pildid bin Ladenist, mida meile pärast 11. septembri rünnakuid näidati, niivõrd k

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt