Briti valitsus märtsis 2021: Covidi “kolmandas laines” surevad “valdavalt” vaktsineeritud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. november 2021 kell 8:17Briti valitsuse ametlikes dokumentides juba pool aastat tagasi avaldatud mudelid “kolmanda COVID-19 laine” kohta prognoosisid, et sel perioodil satuvad haiglasse ja surevad “valdavalt” inimesed, kes on juba vaktsineeritud. “Põhjuseks pole vaktsiinide ebaefektiivsus, vaid neid on lihtsalt nii palju manustatud,” väitis valitsusamet. Kuigi valitsust nõustava teadusliku operatiivgrupi murettekitav teadaanne suurima suremuse kohta vaktsineeritute hulgas on pelgalt mudel, kumab siitki vastu kasvav arutelu kõrvalmõjude ja surmade tähelepanuväärsest kogusest pärast Covid-19 süste.

Kuna praegu näeme kõikjal maailmas, et koroonasse surevad ka vaktsineeritud, on huvitav selle dokumendi sisu uuesti üle vaadata. Avaldame kordusena 15. aprillil Telegramis ilmunud artikli.

 

31. märtsil väljastas Suurbritannia valitsuse pandeemilise gripi modelleerimisega nõustav teaduslik operatiivgrupp SPI-M-O (Scientific Pandemic Influenza Group on Modelling, Operational sub-group) oma värskeima dokumendi, milles sisaldusid prognoosimudelid piirangute järkjärgulise leevendamise mõjust nakkuse levikule ning haiglaravile sattumistest ja surmadest, mis sellele järgnevad. Andmed pärinevad Warwicki Ülikooli, Imperial College Londoni ja Londoni hügieeni- ja troopilise meditsiini kooli prognoosidest.

Dokument, milles mainitud asutused ennustasid “kolmanda laine” tagajärgi riigi tervishoiusüsteemile ja rahvastikule, kätkes üllatavat avaldust.

“Nii haiglaravi kui ka surmade uut tõusu domineerivad need, kes on saanud kaks vaktsiinidoosi, moodustades vastavalt ligikaudu 60 ja 70 protsenti lainest. Seda saab selgitada kõrge manustamiste tasemega peamistes riskigruppides, nii et immuniseerimisvead vastutavad rohkemate raskete haigestumiste eest kui vaktsineerimata isikud.”

Sedasama tunnistas ka üks järgnevatest lõikudest dokumendis, märkides ära, et “Briti valitsuse piirangute l

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt