VIDEO: Reiner Fuellmich kommenteerib Pfizeri vaktsiinisurmade raportit: iga 37. katsealune suri (+ faktikontroll!)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2021 kell 9:39Foto: ekraanikuva

Saksamaa tippadvokaat Reiner Fuellmich kommenteerib tänu USA teabevabaduse seaduse (FOIA – Freedom of Information Act) kohtuotsusele avalikustatud Pfizeri koroonaohutuse raportit, mille farmaatsiaettevõte soovis jätta 55 aastaks salastatuks. Teatavasti andis kohus USA Toidu- ja Ravimiametile (FDA) korralduse avaldada need andmed, millest amet on lähtunud, andes Pfizeri vaktsiinile erakorralise loa. Andmete avalikustamine on vajalik, sest kuna Pfizeri koroonavaktsiin sai tingimusliku heakskiiduga kasutamisloa, siis loomulikult tahame me teada, millistel andmetel see põhineb.

Täiendus: ise koos abilistega Pfizeri dokumente uurides leidsime Fuellmichi analüüsis kahjuks mõned väga olulised möödapanekud. Vaata täpsemalt video alt.

 

Reiner Fuellmich: “Räägime nüüd Pfizeri uuringust, mis pole isegi veel lõppenud. See hõlmas 42 000 inimest ja kolme kuu jooksul registreeriti 1227 surmajuhtumit. Kui me nüüd vaatame kõrvalmõjudega inimeste arvu 42 000 katsealuse hulgas, siis võib suu imestusest lahti jääda: registreeritud kõrvaltoimetest on need umbes igale 37. katsealusele lõppenud surmaga. See on hullumeelne!

See on oluline informatsioon, mida peab jagama. See on teave, mis EL parlamendiliikmetel peab olemas olema. Ja kui nad seda ei analüüsi ja pooldavad endiselt kohustuslikku vaktsineerimist, siis on sellega kõik, mitte keegi ei lähe sellega enam kaasa.”

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

 

Täiendus: Telegrami faktikontroll

Fuellmich antud juhul eksib – kõne all ei ole 1227 surma 42 000 katsealuse kohta vaid kõikide vaktsiinisaajate kohta kokku – ka väljaspool uuringut. Ja 42 000 inimest kannatasid kõrvaltoimete all (mitmete riikide info):
https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

Kajastasime neid numbreid täpsemalt ka järgnevas artiklis: https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/pfizeri-raport-paljastab-halastamatu-toe-3-kuuga-1223-st-vaktsineerimisjargset-surma

Kahjuks selles dokumendis pole öeldud, mis on süstide koguarv – ilmselt selle peaks tuletama kuni 28.02.21 kõikidest teate saatnud riikde koguarvust, seda alles uurime.

Tasakaalu huvides võid tutvuda ka n-ö vastasleeri arvamusega Pfizeri dokumentide avalikustamise kohta:
https://www.techarp.com/science/fda-75-years-pfizer-vaccine-data/

 

Allikad: https://corona-ausschuss.de/, lingid artikli sees

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt