Paljastus: Saksamaal on 2,5 miljonit vaktsineerimise kõrvalmõjudega patsienti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuni 2022 kell 11:34KBV (Saksamaa riikliku kohustusliku ravikindlustuse arstide ühenduse) värskest dokumendist selgub, et peaaegu 2,5 miljonit inimest (täpsemalt 2 487 526) on pärast COVID-i vaktsineerimist kõrvalmõjude tõttu arsti poole pöördunud. See arv on üsna erinev massvaktsineerimist pooldava Paul Ehrlichi Instituudi ohutusaruandest, milles 31. detsembri seisuga registreeriti vaid 244 576 COVID-i vaktsineerimise järgset “kõrvaltoime kahtlust”.

 

KBV on andnud 2021. aastal tehtud COVID-vaktsiinide arvuks 172 062 925. Selle järgi viis statistika järgi arsti juurde iga 69. vaktsineerimine, kuigi ravitud kõrvalnähtude raskusaste pole teada. Näiteks võib see olla müokardiit või lihtsalt valulik punetus torkekohas.

 

Kümme korda rohkem vaktsineerimise kõrvalmõjusid kui PEI teatel

Huvitaval kombel on täpselt sama palju vaktsineerimisi ka Paul Ehrlichi Instituudi (PEI) 4. mai 2022 ohutusaruandes. Seal on kirjas:

27. detsembrist 2020 kuni 31. märtsini 2022 viidi Saksamaal COVID-19 eest kaitsmiseks läbi kokku 172 062 925 vaktsineerimist.

Kuidas sama number nüüd KBV aruandes sisaldub, on ebaselge. Epoch Times juhtis ühenduse tähelepanu sellele lahknevusele. Küsimusele, kuidas KBV selle 2021. aasta numbri välja mõtles, vastas KBV pressiesindaja Roland Stahl: “Meie allikaks on Paul Ehrlichi Instituut. Küsige sealt palun.”

PEI ametliku teabe kohaselt tehti 2021. aasta detsembri lõpuks ligikaudu 149 miljonit vaktsineerimist ligikaudu 60 miljonile inimesele. Kui võrrelda seda arvu KBV teatatud kõrvalnähtudega patsientide suhtes, siis iga 60. manustatud vaktsiiniannus viis arstivisiidini. Vaktsineeritute arvu järgi sai vaktsineerimise kõrvalmõjude tõttu arstiabi iga 24. Inimene. See vastab 1,7 protsendile manustatud vaktsiiniannustest või 4,1 protsendile vaktsineeritutest.

PEI andmetel on seevastu kõrvaltoimetest teatamise määr 1,7 promilli, st 1,7 juhtu 1000 vaktsiinidoosi kohta. Seda väärtust tuleks kahekordistada keskmiselt kahe vaktsiinidoosiga inimese kohta. Teisisõnu ravisid arstid kümme korda rohkem kõrvaltoimeid, kui PEI kahtlustatavatest juhtudest teadlik on.

 

Parempoolsed nõuavad selgitusi

KBV dokument on skandaal ka AfD (parempoolne erakond Saksamaal) saadiku Martin Sicherti jaoks, kes palus tervisekomisjonis need numbrid avalikustada.

“Kui pärast COVID-i vaktsineerimist külastab arsti ligi 2,5 miljonit inimest, tuleb see fakt avalikustada,” ütles Sichert. “Sellel uuel andmetest nähtuval situatsioonil peavad olema tagajärjed.” Sellest tuleb teavitada arste ning rahvasaadiku sõnul tuleb vaktsineeritud inimestele ka öelda, kui suure tõenäosusega on oodata kõrvalmõju. “Seni on neile vaid öeldud, et vaktsineerimine on ohutu. Nüüd teame, et nad andsid oma teadliku nõusoleku täiesti valedel eeldustel.”

“Loomulikult peab föderaalvalitsus tasuma ka kogu vaktsineerimisega seotud kahju. Kui mul on umbes 60 miljonil vaktsineeritud inimesel 2,5 miljonit ravitud kõrvaltoimet, siis väide, et vaktsineerimine on ohutu, on kindlasti vale. Sest umbes igal 24. inimesel olid nii tugevad kõrvalnähud, et ta läks arsti juurde. See on murettekitav,” kommenteerib Sichert.

Ühtlasi plaanib Sicherti parlamendirühm tuua küsimuse tagasi Bundestagi. Nendel tingimustel ei ole võimalik COVID-vaktsiini reklaamimist jätkata, leiavad rahvaesindajad.

16. juuni 2022. aasta KBV dokumendi vaatamiseks klõpsa siin.

 

Allikas: epochtimes.de

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt