Kolloidhõbe – tõhusam kui antibiootikumid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. jaanuar 2024 kell 9:50Foto: By Silverliving – Own work, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons

Sind on ehk juba hoiatatud “imeravimi“ kolloidhõbeda eest? Lääne meditsiini esindajad ja farmaatsiatööstus annab endast parima, et inimesi hoiatada kolloidhõbeda eest, nähes selles tõsist finantsilist ohtu. Tegelikkuses leiab kolloidhõbeda turvalisus ja tervist toetav toime aina enam tõestust ning hõbedat kasutatakse haiglatarvikute ning infektsioonivastaste toodete tootmisel juba ammu. 

Artikkel ilmus Telegramis esmalt augustis 2013.

 

Erinevus farmaatsiatööstuse hõbedat sisaldavate toodete ja kolloidhõbeda vahel on patendiõigused, mis toovad sisse tohutuid kasumeid. Kolloidhõbedat ei ole võimalik patenteerida ja seda on üsna lihtsate vahendite abil võimalik ise kodus toota. Alates 2009. aasta jaanuarist on EL riikides Codex Alimentariusega kolloidhõbeda tootmine keelatud.

Kuidas kolloidhõbe toimib?

Kolloidhõbe toimib tõhusamalt kui antibiootikumid, kuna lisaks bakteritele hävitab see ka viirusi ja seeninfektsioone. Seni ei ole veel välja arenenud hõbedale resistentseid baktereid ja isegi paljukardetud antibiootikumidele resistentne stafülokokk MRSA hävib kolloidhõbedaga. Meditsiinis on kolloidhõbedat lisatud antibiootikumidele, et need mõjuks tõhusamalt ka nende bakterite vastu, mis on antibiootikumiresistent

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt