Kuidas puhastada organismi keskkonnamürkidest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2022 kell 9:00Tänapäeva keskkonnasaastest on kirjutatud lugematu hulk artikleid ja raamatuid – alates taimekaitsevahenditest ja keemiapilvedest kuni toidus sisalduvate mürkideni. Meie keha on algselt loodud sellisena, et see peaks toime tulema kõigi tervisehäiretega – nohust kuni raskemetallide kahjustusteni. Aga me oleme süsteemi nii üle koormanud, et keha ei suuda enam ilma abita keskkonnast tulenevate mürkidega toime tulla.

 

Meie veri ja luud sisaldavad üle 85 000 erineva toksiini, mille nimedest ja kahjuliku mõju kirjeldustest võiks kirjutada raamatuid. Need on meie rakkudes, põhjustades vähki, depressiooni ja vaimse tervise probleeme. Laste intelligentsus on järjest madalam ning meie immuunsüsteem ei saa enam hakkama isegi kõige lihtsamate viirustega.

Hormonaalsüsteemi häirete tõttu algab lastel liiga vara puberteet ja loodetel tekivad väärarengud. Autismispektrihäired ja hüperaktiivsus on enam levinud kui kunagi varem ning me oleme ülekaalulised ja väsinud.

Toksiinide elimineerimise viisid

Keha saab toksiinidest vabaneda mitmel moel – juuste ja küünte, naha ja soolestiku, higi ja vere, sapi ja uriini kaudu. Kui mõne toksiine elimineeriva kanali töö on häiritud, siis võib see põhjustada haigestumist ning isegi surma. Maks on tõhus toksiinide elimineerija sapierituse kaudu. Üks suuremaid kehast mürke eemaldavaid organeid on meie nahk, mis pidevalt vahetub. Meie seedesüsteem ning neerud ja põis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt