Pfizeri dokumentide analüüs tõestab: “vandenõuteoreetikutel” oli õigus!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2023 kell 16:43Foto: Pixabay / PixxlTeufel

Tõendid kolossaalsest inimsusevastasest kuriteost: nii kirjeldatakse eessõnas uut raamatut “Pfizer Documents Analysis Reports”. Tegemist on Pfizeri dokumentide analüüside kogumiga, mille avaldamist soovis FDA algselt 75 aasta võrra edasi lükata: Naomi Wolfi ja Steve Bannoni juhitud 3500 vabatahtlikust koosnev meeskond hindas plahvatusohtlikke dokumente ja jõudis hävitava järelduseni. Isegi vabalt kättesaadav vaid 16 kriitilisest järeldusest koosnev kokkuvõte teeb selgeks: arvukad nn vandenõuteooriad mRNA vaktsiini kohta võivad kinnitada ametlikke dokumente.

 

Raamat, mis on Bannoni War Roomi ja Wolfi DailyClouti koostöö tulemus, on saadaval Amazonis. Vabalt kättesaadav väljavõte sisaldab muu hulgas kokkuvõtet 16 Pfizeri dokumentide analüüside kriitilisest järeldusest: lisaks ebaefektiivsusele on vaktsiinide ohutus eriti suunatud. Hävitav järeldus.

#1: „tõhusust“ vähem kui 50 protsenti

Pfizeri väidetav 95-protsendiline efektiivsus põhines ainult kaduvalt väikesel arvul COVID-19 juhtudest kliinilistes uuringutes: 170 juhtu enam kui 40 000 uuringus osaleja kohta. Vaktsiini mõõdetud efektiivsus nii väikese COVID-19 juhtumite valimi puhul on liiga tähtsusetu, et üldistada ja ekstrapoleerida seda sadade miljonite inimeste populatsioonile.

Võrreldes osalejate arvuga, kelle antikehade tuvastamine näitas, et nad nakatusid uuringu ajal Covid-19-sse, oli kaitsetõhusus vaid 54 protsenti. Juhime tähelepanu, et isegi need 54% saadi ainult ebateaduslikult rakendatud PCR-testide vigase statistika põhjal. Haigestumist vaktsiin ei vähendanud üldse, pigem tekkis vastupidine reaktsioon.

#2: Käivitamisel tekkinud kahjustused

Pfizeri kliiniliste uuringute andmed, mis näitavad kõrget ohutust ja efektiivsust, ei ühti FDA-le esitatud tegelike andmetega.

Pfizer teatas 32 760 vaktsiinisaaja kohta , kellel oli vaktsiini kasutuselevõtu esimese 12 nädala jooksul teadaolev kahjustus.

  • Umbes 20 protsenti teadetest olid seotud nn COVID-19 ehk nn hingamisteede haigustega ehk üleüldise kehv
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt