USA terviseamet oli teadlik koroonasüstide riskidest, aga jättis selle info enda teada?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. veebruar 2023 kell 15:382022. aasta septembris palus väljaanne Epoch Times USA Haiguste Kontrolli ja Tõrje Keskusel (CDC) avaldada proportsionaalse kõrvaltoimest teatamise suhte (Proportional Reporting Ratio – PRR) andmete tulemused. PRR mõõdab, kui tavaline on konkreetse ravimi kõrvalnäht võrreldes kõigi teiste andmebaasis olevate ravimitega. Artikkel ilmus dr Mercola veebilehel ja avaldame selle lühendatud kujul. Täismahus artikleid, millele siin on viidatud, saab vaadata väljatoodud linkidelt. 

 

Vastavalt vaktsiini kõrvalnähtude teavitussüsteemi VAERS standardsetele tööprotseduuridele, mille määravad ühiselt CDC ja USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA), on CDC kohustatud selliseid statistilisi andmeanalüüse tegema. Epoch Timesi küsimuse peale aga keeldus CDC neid andmeid avaldamast, veelgi enam, amet esitas kaks korda ka valeteavet vastuseks Epoch Timesi küsimustele teostatava seire kohta. Nagu Epoch Times 2022. aasta septembris teatas, väitis CDC algselt, et PRR-andmeanalüüsid on “väljaspool ameti pädevust” ja nemad sellega ei tegele.

Lõpuks tunnistas CDC, et viib alates 2021. aasta veebruarist läbi vastavaid andmeanalüüse, kuigi väitis hiljem millegipärast, et nad ei teinud proportsionaalse kõrvaltoimest teatamise suhte analüüse kuni 2022. aasta märtsini. Milleks selle kohta valetada?

CDC seire näitab sadu ohusignaale

Selgunud on, et CDC PRR-i seire näitab sadu ohusignaale, sealhulgas Belli halvatus (näonärvi halvatus), verehüübed, kopsuemboolia ja ka risk surra – kõik need nõuavad reeglite kohaselt põhjalikku uurimist, et kinnitada või välistada kõrvalnähtude võimalik seos Covid-süstidega. Epoch Times teatas 2023. aasta jaanuari alguses:

 “CDC an

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt