Moderna soovib uue mRNA süstiga ravida südamepuudulikkust, mida tekitasid Covidi-vaktsiinid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. jaanuar 2023 kell 11:13Foto: xyz+ / Adobe Stock

Moderna tegevjuhi Stéphane Banceli sõnul on Moderna välja töötanud uue mRNA süsti, mis on mõeldud südamepuudulikkuse all kannatavate patsientide raviks. Irooniliselt kombel sai aga uudse süsti välja töötamine võimalikuks vaid seetõttu, et Moderna teenis tohutut kasumit Covid-19 mRNA vaktsiinidega, mis uuringute kohaselt on viimastel aastatel tekitanud tõsiseid südameprobleeme, nagu müokardiit ja perikardiit, vahendab Vanglaplaneet.ee.

 

Eelmise aasta oktoobris eetris olnud Sky News Business Weekend podcastis rääkides, mis nüüd taas sotsiaalmeedias ringleb, uhkustas Bancel uue eksperimentaalse programmiga, mille käigus patsientide südamesse mRNA-d süstitakse.

“Meil on praegu käsil ülipõnev programm, nimelt süstime me mRNA-d südameinfarkti üle elanud inimeste südamesse, et kasvatada sinna tagasi uued veresooned ja taastada südame veresoonte verevarustus,” ütles Bancel. “See on nagu ulmemeditsiin.”

Sky Newsi reporter märkis, et Moderna investeeringud teadusuuringutesse said võimalikuks ainult tänu tohutule kasumile, mida nad teenisid COVID-19 mRNA-vaktsiinidega.

“See ongi Covidi iroonia, et see on võimaldanud teil arendada neid teisi valdkondi,” ütles ta.

“Teil on 100% õigus,” vastas Bancel.

 

Moderna esmaspäeval avaldatud äriuuenduses, milles kirjeldatakse mitmeid mRNA-projekte, esitatakse üksikasjalikult mRNA-tehnoloogia, mis on selle uue südameinfarkti vaktsiini taga.

Moderna veebilehelt:

mRNA-0184 kodeerib relaksiini, looduslikult esinevat hormooni, mis teadaolevalt põhjustab hemodünaamilisi muutusi, mis omakorda on kasulikud südamepuudulikkuse all kannatavatele patsientidele. mRNA-0184 mRNA järjestus on loodud nii, et see suunab organismi tootma pikema poolestusajaga relaksiini, mille eesmärk on anda südamepuudulikkusega patsientidele püsivat kliinilist abi – see pikem poolestusaeg võib anda püsivama mõju võrreldes varasemate lähenemisviisidega.

Moderna südameinfarkti vaktsiiniuuringute sügavam iroonia seisneb selles, et just see sama COVID-19 vaktsiin, mille nad välja töötasid ja millest nad kasu said, põhjustab uuringute kohaselt tõsiseid südameprobleeme, nagu müokardiit ja perikardiit.

Šveitsi uuringus leiti, et COVID-19 mRNA süstid vigastasid KÕIKIDE selle saajate südant, kusjuures 2,8 protsendil tasemel, mida seostatakse müokardiidiga.

Teated COVID-19 süstidest tingitud kardiovaskulaarsete kõrvaltoimete kohta on nii levinud, et nii Moderna kui ka Pfizer teatasid novembris, et nad tegelevad COVID-süste saanud patsientide pikaajalise müokardiidiohtu uurimisega.

2021. aastal tegeles ka Pfizer südameravimi väljaarendamisega, mis oli mõeldud mRNA süsti poolt põhjustatud südamehaiguste raviks.

Kokkuvõttes tõi Moderna välja toote, mis põhjustab suuri südameprobleeme ja kasutab seejärel selle toote kasumit, et töötada välja süst, mis ravib samu südameprobleeme.

 

Allikas: Vanglaplaneet, Infowars

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt