Video: Mehhiko arst kirjeldab ülitõhusat alternatiivmeetodit COVID-19 ravis ja ennetamisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2021 kell 15:09Alan Keyes ja Bob Sisson tõid 2020. aasta sügisel vaatajateni intervjuu Mehhiko arsti Manuel Aparicio Alonzoga, kes oli intervjuu tegemise ajaks terveks ravinud enam kui 20 000 patsienti COVID-19 poolt põhjustatud haigustest. Doktor Aparicio kuulub organisatsiooni COMUSAV, millega on ühinenud enam kui 3500 arsti 22 riigist, kes ravivad patsiente kloordioksiidiga ja nende ravitulemused on pea 100% efektiivsed. Artikli juures allpool on ka eestikeelsete subtiitritega video.

 

Kloordioksiidi kasutatakse nii COVID-19 haiguste ennetuseks kui ka raviks. Arstide ja eesliinitöötajate jaoks on välja töötatud spetsiaalsed nina- ja suuloputuse protokollid, mida nad saavad igapäevaselt kasutada, ennetamaks nakatumist ning haigussümptomite teket. Patsientide jaoks on välja töötatud baasprotokoll kergemate haigusjuhtude jaoks ning ka kriisiprotokoll neile, kelle sümptomid on eluohtlikuks muutunud. Kloordioksiid toimib igas haiguse raskusastmes.

 

Tõhus ja odav ravi on seni ainult Boliivias seaduslik

Intervjuu tegemise ajal oli Boliivia ainus riik, kus kasutati kloordioksiidi seaduslikult ja avatult miljonite inimeste ravis. Mürgistusjuhtumeid ei ole esinenud. Ühe patsiendi keskmine ravikulu Boliivias on umbes 5 dollarit. Patsiente saab kloordioksiidiga ravida ka kodus – sel juhul ei ole vaja haiglakohti kasutada.

Kuigi kloordioksiid on tõendatult ohutu ja tõhus, blokeerivad farmaatsiaettevõtted kloordioksiidi lahuse kasutamist iseenda kasumi saamise eesmärgil, sest muud seletust sellele vastuseisule ei ole – kloordioksiidi lahus on odav, ei ole kasutatavates doosides tervisele ohtlik ja on tõendatult tõhus. Kloordioksiid suudab ravida paljusid haigusi, kuna see tõstab pH taset kehas ning hapnikutaset veres, kuid praegu keskendutakse COMUSAV organisatsioonis sellele, et maailm teaks, et see on väga tõhus ravim COVID-19 ravis ja selle ennetamisel.

Doktor Aparicio toob intervjuus välja ka COVID-19 vaktsiinide murekohad: esiteks pole uuritud nende pikaajalisi mõjusid, teiseks on nende arvatav efektiivsus haiguse ärahoidmiseks madalam kui kloordioksiidil, kolmandaks ei kaitse vaktsiin uute viirusevariatsioonide vastu ning neljandaks on kloordioksiidiga inimeste ravimine odavam. Kloordioksiid hävitab viiruse fundamentaalsel viisil ning see on tõhus ka muude viiruste (näiteks gripiviiruse) hävitamisel.

Doktor Aparacio mainib, et ta on empaatiline ja kõrge arstieetikaga inimene, kes ei lõpeta mitte mingil juhul kunagi kloordioksiidi kasutamist, sest see on sedavõrd efektiivne ja ohutu.

Saate lõpus mainib saatejuht Alan Keyes, et ka tema ise on kloordioksiidi juba paar aastat igapäevaselt kasutanud ning on näinud suuri muutusi enda tervisega seoses: energiat on rohkem ja keha on ergas.

Kuigi Boliivias on kloordioksiidi kasutamine seaduslik ning seda kasutatakse ka paljudes muudes riikides edukalt COVID-19 haiguste raviks, käib siiski selle vastu ulatuslik vastupropaganda läbi meedia kanalite, kes on asunud rahvusvaheliste organisatsioonide ning farmaatsiaettevõtete teenistusse. COMUSAV organisatsioon korraldab veebikonverentse hispaania keeles igal laupäeval, aeg-ajalt ka inglise keeles.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot:

 

Vaata lisaks:

  • COMUSAVi koduleht
  • Teadusartikkel, milles selgitatakse lahti mehhanism, mille abil kloordioksiid ogavalgu hävitab
  • Kliiniline pilootuuring, kus katsegrupile manustati: keskmiselt 30 mg kloordioksiidi päevas (3000 ppm kloordioksiidi kontsentraadist võeti 10 ml ning lahjendati see 1 liitris vees). Esialgu jõid patsiendid selle koguse ära 2 tunni jooksul (protokoll F), hiljem jõid patsiendid selle sama koguse ära päeva jooksul (protokoll C).

Kontrollgrupile manustati: põletikuvastane ravi (ibuprofen 200–400 mg iga 8 tunni tagant), antibiootikumid (azithromycin 500 mg päevas 5 päeva järjest), antihistamiinikumid (hydroxyzine 5 mg iga 12 tunni tagant), kortikosteroidid (methylprednisolone 40 mg iga 12 tunni tagant 3 päeva jooksul, seejärel 20 mg iga 12 tunni tagant 3 päeva jooksul), koos toetavate meetmetega. Katsegruppile seda ravi ei pakutud.

14 päeval pärast raviga alustamist oli kontrollgrupis palavik endiselt 12 inimesel, kuid katsegrupis palavikku enam ei olnud. Kontrollgrupis oli köha veel 18 inimesel, kuid katsegrupis vaid 6 inimesel. Nõrkus oli kontrollgrupis endiselt 20 inimesel, katsegrupis nõrkust ei täheldatud. Kontrollgrupis olid hingamisraskused alles 12 inimesel, kuid kontrollgrupis 3 inimesel.

Kliinilise uuringu tulemused tõestavad hüpoteesi, et kloordioksiid on tõhus COVID19 ravis.

 

Toimetanud: Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt