Lõpuks ometi head uudised viirustest (ja kloordioksiidist)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2020 kell 23:53Alljärgnev info kustutati koroonaviiruse Facebooki grupist minutite jooksul ning avaldaja sai kuuajalise postituskeelu FBs. Telegram avaldab selle lugemiseks OMAL VASTUTUSEL. Seega hea inimene – kui sulle tundub, et sinu mõtlemise ja tervise eest vastutab keegi teine, siis palun ära edasi loe.

NB! Tegu ei ole Telegrami poolse tervisesoovitusega, kuid leiame, et nendele tõenduspõhistele meditsiiniuuringutele võiks igal inimesel olla õigus ja võimalus ligi pääseda.

 

Kustutatud postituses seisis:

Praeguse ülemaailmse koroonaviiruse paanika ajal on hea teada, et on olemas odavad ja kõigile kättesaadavad vahendid selle viiruse täielikuks hävitamiseks ning see teadmine on olnud meditsiinimaailmas juba aastast 2005!
Ametlikus meditsiiniuuringute andmebaasis PubMed on leitav uurimistöö koroonaviiruse vastupanuvõimest, kus on näidatud, et juba väike kogus kloordioksiidi (2.19 mg/L) hävitab viiruse jäätmevees sajaprotsendiliselt:

“Free residue chlorine over 0.5 mg/L for chlorine or 2.19 mg/L for chlorine dioxide in wastewater ensures complete inactivation of SARS-CoV”
Uuring on leitav siit: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15847934/

Kloordioksiid (ClO2–) on maailma võimsaim teadaolev patogeenide hävitaja.
Kuna see on laialt kasutusel joogiveepuhastajana ning toiduainetööstuses, siis on tehtud üle 100 teadusuuringu ClO2– kohta, mis tõendavad selle ohutust suukaudsel tarbimisel madalates doosides.
50 kasutusaasta jooksul ei ole täheldatud ühtegi negatiivset kõrvalmõju tervisele. Toksilisuse uuringud on läbi viidud Clo2– vesilahuse suukaudsel manustamisel, koekultuurile lisamisel ning süstidena verre.

Vahemärkus:

Kes veel ei tea, siis koguni kaks terviseametnikku on tunnistanud, et naatriumkloriti ja kloordioksiidi tarbimine lahjendatud kujul ei ole mitte kuidagi tervisele kahjulik. Ja kuidas ta saakski olla, kui tegu on muu hulgas joomiseks ja toiduvalmistamiseks mõeldud vee puhastajaga.

 

 

 

Kloordioksiid on registreeritud ka ametlikult ravimina “Immunokine” (WF10), mis aktiveerib patogeenseid mikroorganisme hävitavaid immuunrakke.

Seda ravimit kasutatakse olukordades, kus immuunsüsteem on tasakaalust väljas või ülekoormuse all: “Immunokine taastab immuunsüsteemi ekviliibriumi ning pakub võimast meditsiinilist ravi paljude erinevate meditsiiniliste seisundite nagu akuutsete ja krooniliste põletikuliste haiguste, allergiliste ja autoi

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt