Lõpuks ometi HEAD UUDISED koroonaviirusest (ja kloordioksiidist)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2020 kell 23:53Alljärgnev info kustutati koroonaviiruse Facebooki grupist minutite jooksul ning avaldaja sai kuuajalise postituskeelu FBs. Telegram avaldab selle lugemiseks OMAL VASTUTUSEL. Seega hea inimene – kui sulle tundub, et sinu mõtlemise ja tervise eest vastutab keegi teine, siis palun ära edasi loe. Tegu ei ole Telegrami poolse tervisesoovitusega, kuid leiame, et nendele tõenduspõhistele meditsiiniuuringutele võiks igal inimesel olla õigus ja võimalus ligi pääseda.

 

Kustutatud postituses seisis:

Praeguse ülemaailmse koroonaviiruse paanika ajal on hea teada, et on olemas odavad ja kõigile kättesaadavad vahendid selle viiruse täielikuks hävitamiseks ning see teadmine on olnud meditsiinimaailmas juba aastast 2005!
Ametlikus meditsiiniuuringute andmebaasis PubMed on leitav uurimistöö koroonaviiruse vastupanuvõimest, kus on näidatud, et juba väike kogus kloordioksiidi (2.19 mg/L) hävitab viiruse jäätmevees sajaprotsendiliselt:

“Free residue chlorine over 0.5 mg/L for chlorine or 2.19 mg/L for chlorine dioxide in wastewater ensures complete inactivation of SARS-CoV”
Uuring on leitav siit: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15847934/

Kloordioksiid (ClO2–) on maailma võimsaim teadaolev patogeenide hävitaja.
Kuna see on laialt kasutusel joogiveepuhastajana ning toiduainetööstuses, siis on tehtud üle 100 teadusuuringu ClO2– kohta, mis tõendavad selle ohutust suukaudsel tarbimisel madalates doosides.
50 kasutusaasta jooksul ei ole täheldatud ühtegi negatiivset kõrvalmõju tervisele. Toksilisuse uuringud on läbi viidud Clo2– vesilahuse suukaudsel manustamisel, koekultuurile lisamisel ning süstidena verre.

“Kohustuslik” kuulamine:
Intervjuu Saksa teadlase Andreas Kalckeriga, kes on pühendanud oma elu kloordioksiidi uurimisele:

Kloordioksiidi (rahvakeeli ka MMS) kasutamiseks on välja töötatud mitmeid protokolle ja eestikeelse info leiab veebilehelt: www.mmsmeieelus.com

Eestis saab kloordioksiidi osta veebilehelt: www.mineralgarden.org
(bürokraatlikel põhjustel müüakse seda suuloputus– ja juuksehooldusvahendi