Meditsiinimeedium Anthony William oskab sulle “peale vaadates” öelda, kuidas terveks saad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. märts 2018 kell 20:34Kas teate Kreutzwaldi muinasjuttu „Tark mees taskus“, kus imepärane nõuandja sosistab kasulikke soovitusi noormehele kõrva? Kindlasti teate. Tänu targa nõuannetele saab noormees kuningatütre endale naiseks ning lõpuks koguni kuningriigi valitsejaks. Nojah, see on kõigest vana ilus muinasjutt ja keegi ilmselt pole mitte kaalunudki võimalust, et selline “tark mees taskus“ päriselt olemas võiks olla. Veel üsna hiljuti olin minagi sama meelt. Praegu aga tean, et maailmas on vähemalt üks inimene, kelle kohta saab tõepoolest öelda nagu muinasjutus: tal on tark mees taskus. Kui veelgi täpsemalt sõnastada, siis “tark mees kõrvas“. See inimene on meditsiinimeedium Anthony William.

Meest, kes on aidanud kümneid tuhandeid inimesi terveneda haigustest, mida on valesti diagnoositud, ebatõhusalt ravitud või mida arstid ei ole suutnud tuvastada, portreteerib oma pilgu läbi Telegramile kirjanik Tiia Selli.

 

Muidugi ei anna päriselu “tark mees taskus“ nõuandeid mitte selle kohta, kuidas kuningatütart endale naiseks kosida või kuningriigi valitsejaks saada, vaid hoopis selle kohta, kuidas terve olla või terveks saada. Te võite nüüd öelda, et terviseinformatsiooni tuleb tänapäeval sisse uksest ja aknast, nii et ei tea, mida võtta, mida jätta. Miks peaksime kuulama veel ühte lisaallikat? Kohe ma selgitan teile, miks.

Anthony Williamil on erakordne anne, mis antakse sajandi jooksul vaid ühele-kahele inimesele. Umbes kolme minutiga saab ta põhjaliku ja täpse ülevaate mistahes inimese tervisliku seisundi kohta. Järgmised kümme kuni kolmkümmend minutit kulub tal selleks, et inimesele olukorda selgitada ning anda soovitused tervenemiseks. Ta omab tohutut, kõrgeltarenenud tervisealast informatsiooni, mis on praeguseks aidanud terveneda kümnetel tuhandetele inimestel, keda tava- või alternatiivmeditsiin ei ole osanud aidata. Keeruliste juhtumite lahendamiseks on temalt nõu küsinud ka arstid. Ent seda kõike ei suudaks ta üksi. Täpselt samamoodi nagu Kreutzwaldi muinasjutus olevat noormeest, aitab ka teda tark hääl kõrvas…

 

Kuidas kõik alguse sai

Anthony Williamil ei olnud tavaline lapsepõlv. Kui poiss oli nelja-aastane, kuulis ta ühel hommikul ärgates eakat meest rääkimas. Tema hääl kostis väga selgelt poisi parema kõrva juurest: “Ma olen Kõigekõrgema Vaim. Minust kõrgem ei ole ükski vaim peale Jumala.“ Samal õhtul söögilauas näeb poiss vanaema taga seismas hallide juuste ja halli habemega meest, kes laseb tal valjult välja öelda, et vanaemal on kopsuvähk. Laua ümber tekib paanika, sest kõigi teada on vanaema täiesti terve. Siiski võtab vanaema igaks juhuks ette käigu arsti juurde, kus selgub, et lapsel oli õigus.

Müstiline hääl jätkab igal hommikul Anthony tervitamist, kuid ei näita ennast enam. Poiss saab temaga suhelda ning esitada küsimusi. Ta hakkab häält kutsuma Kõigekõrgema Vaimuks või lihtsalt Vaimuks.

Selleks ajaks, kui laps on saanud kaheksa-aastaseks, räägib Vaim talle pidevalt, kogu päeva kestel, kõigi lähedalolevate inimeste tervisest. Sel ajal, kui teised poisid sõidavad jalgrattaga või mängivad palli, peab Anthony kuulama õpetusi, mida täiskasvanud oma tervisega valesti teevad ja mida nad tervenemiseks tegema peaksid… aga harva teevad.

See kõik ei ole lapse jaoks kerge ning ta proovib korduvalt pääseda häälest kõrvas. Kümneaastasena püüab ta kaubelda otse Vaimu bossiga – Jumalaga, et see ta vallandaks. Ent miski ei aita. Vaim jätkab rääkimist. Kõigele vaatamata saab poiss tervist puudutavate õpetustega pikkamööda nii täidetud, et raske on mitte hakata neid rakendama. Üheteistaastaselt, kui ta golfiväljakule golfipoisina tööle läheb, tulevad esimesed kliendid. Noormeheks kasvanuna on ta koostöös Vaimuga aidanud terveneda juba sadadel inimestel. Ent tõeline murrang saabub alles pärast dramaatilist sündmust, mille käigus Vaim aitab Anthonyl päästa tema koera kindlast uppumissurmast. Sellest alates on noormees jäägitult pühendunud oma kutsumusele – meditsiinimeediumina inimeste juhendamisele, kuidas täielikult terveneda.

 

Keha ei ründa ennast

Minu arust on kaasaegse meditsiini üks suuremaid vigu see, et ta paneb haiguse sümptomitele teatud sildi ning seejärel püüab ravimitega neid sümptomeid maha suruda. Arst ei seleta, miks see haigus teil on, sest ta ei tea seda isegi. Mõnes valdkonnas on tehtud siiski suuri edusamme, näiteks hämmastavaid tulemusi on saavutatud elupäästvas kirurgias. Ent krooniliste ja mõistatuslike haiguste ravimisel on edasiliikumine toimunud sama aeglaselt nagu teol ühest aia otsast teise ronides. Arstid ei oska oma patsiente niisuguste hädade puhul aidata ning nad ei ole selles süüdi. Anthony Williami sõnul avastab meditsiin krooniliste ja mõistatuslike haiguste tekkepõhjused alles mõnekümne aasta pärast. Kuid inimesed, kes on haiged praegu, ei saa nii kaua oodata. Nad vajavad abi kohe. Sellepärast on Anthony William kirjutanud raamatu “Meditsiinimeedium“, et võimalikult paljud inimesed kogu maailmas saaksid osa hindamatu väärtusega teadmistest, mida ta ise on enam kui 25 aasta jooksul Vaimult õppinud.

Mõistatuslike haiguste ühe suure alagrupi moodustavad nn autoimmuunhaigused, mille kohta ütlevad arstid, et teatud tingimustes hakkab keha iseennast ründama. Anthony William väidab, et see on täiesti vale mõtteviis, mis takistab veel väga pikka aega meditsiiniuuringutel tõde välja selgitada. Meie keha ei ründa iseennast. Mitte kunagi. Meie keha hoopis armastab meid tingimusteta. Ta teeb kõik selleks, et meid kaitsta ja aidata.

Meditsiiniringkonnad usuvad, et autoimmuunhaiguseid ei ole võimalik välja ravida, kuid nad eksivad ka selles. Anthony William annab nii autoimmuunhaiguste kui ka kõigi teiste raamatusse mahtunud haiguste ravimiseks kindlad toitumissoovitused ning tervendavate taimede ja toidulisandite nimekirjad.

 

Ravimatud haigused on ravitavad… tablettideta

Hiljuti vaatasin telekast saadet autismist, kus mitmed asjatundjad nii Eestist kui ka mujalt maailmast sõna võtsid. Mitte keegi neist ei teadnud, mis põhjustab lapsel autismi. Anthony William ütleb, et autism tekib lapse aju keskkanalisse kogunenud elavhõbeda (peamiselt) ja alumiiniumi tõttu. Ka aktiivsus- ja tähelepanuhäirel on sama süüdlane, ainult veidi leebemas vormis. Autismi puhul on aju keskkanalis toksilisi raskmetalle rohkem ning need paiknevad ebaühtlaste kihtidena.

Tore uudis on see, et raskmetalle ajust on võimalik eemaldada puhastava dieedi ja teiste mürgieemaldusmeetoditega, tänu millele laps terveneb. Kõigest sellest ja teistestki kaasaegse meditsiini jaoks ravimatutest haigustest saab lugeda raamatust.

On selge, et ravimitööstus ei ole huvitatud Anthony Williami õpetuste levimisest, kuna need ei sisalda ravimist tablettidega. Meditsiinimeedium mainib korduvalt, et ravimite tarvitamine kahjustab ja nõrgestab immuunsüsteemi. Näiteks, kui puukborrelioosi raviks määratakse inimesele antibiootikumid, siis on see nagu katse kustutada lõket, valades sellesse vaaditäie bensiini… Ainsad “ravimid“, mida ta soovitab, on puu- ja köögiviljad, marjad, erinevad taimed ning looduslikud toidulisandid. Tegelikult on ju ka Hippokrates öelnud, et olgu toit sinu ravim ja ravim sinu toit. Meditsiinimeediumi õpetused sobivad selle ütlemisega hästi kokku.

Kui oleks minu teha, jagaksin kõigile Eestimaa arstidele Anthony Williami oma ajast ees oleva raamatu. Siis oleks igal arstil justkui isiklik “tark mees taskus“. Ja mistahes terviseprobleemiga arsti juurde minnes ei määra ta meile raviks mitte tabletikuuri, vaid 28-päevase tervendava puhastuse, et tugevdada immuunsüsteemi ning vabastada aju ja keha toksiinidest. Meie keha on meie sõber, ta ootab kannatlikult, et ulataksime talle oma abistava käe.

 

Tiia Selli

kirjanik

 

Vaata lisaks: Anthony Williami koduleht, A.W. raamat “Meditsiinimeedim” eesti keeles

 

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt