Vaktsineerimine – kas sajandi viga meditsiinis?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. juuli 2018 kell 10:56“Postitasin hilissügisel Facebooki gruppi “Ravimite ja vaktsiinide kõrvaltoimed“ teate, et asun kirjutama vaktsineerimisteemalist arvamuslugu ning otsin info kogumiseks vanemaid, kelle lapsel on ilmnenud vaktsiinikahjustus,“ kirjutab Telegramile Tiia Selli, kirjanik ja terviseteemadel kaasamõtleja.

Artikkel ilmus algselt Telegrami 7. paberajakirjas.

 

Olin eelnevalt juba pikemat aega asja uurinud, vaadanud ära mitmed dokumentaalfilmid (“Silent Epidemic“, “Vaxxed“), ning tutvunud mujal maailmas juhtunud lugudega. Tuhanded vanemad rääkisid ühte ja sedasama juttu: pärast vaktsiinisüsti tõusis lapsel samal õhtul või järgmisel päeval kõrge palavik, seejärel aga kadusid kõnevõime ja pilkkontakt ning laps ei reageerinud enam tavalisel moel. Täiesti terve lapse arengus toimus järsk tagasilangus, mida meditsiin tunneb autismina.

Olin šokeeritud. Tahtsin teada, kas niisuguseid traagilisi lugusid on juhtunud ka Eestis. Ravimitööstus ju selle koha pealt vaikib. Kui jälgida vaktsineerimisele õhutavat propagandat, siis tundub, et kaitsesüstid on täiesti ohutud ja turvalised juba beebi sünnihetkest alates. Kirjad, mis minu sõnumikasti tulema hakkasid, näitasid aga selgelt, et asi pole hoopiski nõnda. Alljärgnev on üks minule saadetud kirjadest.

 

Ema kiri

Minu poeg oli imearmas, hästi arenev laps. Tubli lapsevanemana lasin loomulikult teha talle kõik kohustuslikud vaktsiinid. Ma ei teadnud, et vaktsiinidel võivad olla kahjulikud kõrvalmõjud. Kui mu laps oli veidi enne aastat saanud oma kolmanda kolmikvaktsiini (difteeria-teetanus-läkaköha), siis peale seda muutus kõik. Kogu eluks. Päevapealt kadusid sõnad, mida ta juba oskas. Laps ei naeratanud enam nii nagu varem ega vaadanud mulle otsa, kui ma teda nimepidi kutsusin. Ta oli loid, kogu aeg tahtis magada ja tekkisid kummalised tõmblused. Ka soolestikuga oli midagi lahti.

Läksime lastearsti juurde, kes ei osanud midagi öelda, kirjutas vaid saatekirja neuroloogi vastuvõtule. Ainuke, mida arst mainis, oli see, et mina sellele lapsele enam rohkem vaktsiine ei teeks… See on mu kõrvus kuni tänaseni.

Tallinna haiglas uuriti ja pandi diagnoosiks epilepsia. Saime rohud. Praegu tean, et oleksin pidanud hakkama kohe lapse keha vaktsiinimürkidest puhastama, mitte aga rohtusid peale andma. Keegi arstidest ju seda ei räägi.
Teisel päeval haiglas olles kutsuti meid ühte hämarasse tuppa. Nad küsisid, et kas te teate, mis haigus on autism. Mina meditsiinivõõra inimesena olin seda sõna küll kuulnud, aga mul polnud aimugi, mis see täpsemalt on. Nad ütlesid, et ega nemad ka ei oska seletada, aga vaadake see film ära…
Videos oli üks ameerika perekond. Neil oli kodus suurem poiss, kes märatses, karjus, peksis pead vastu seina jne… See oli nii kohutav. Vaatasin oma armsat väikest 1,3-aastast last ega suutnud uskuda, et tal on sama haigus. Kui film läbi sai, öeldi meile, et teie lapsel on autism ja ravi sellele ei ole. Sel hetkel varises mu maailm kokku ja ma ei teadnud, mis ja kuidas edasi…

Mõnda aega andsin lapsele arsti määratud rohtusid, aga ma nägin, et need absoluutselt ei aita. Minu sisetunne ütles, et siin on midagi väga valesti.

Lõpuks ma taipasin, et mu laps on mürke täis ja rohtudega annan ma talle aina uusi peale. Hakkasin uurima, sukeldusin alternatiivmeditsiini ja viskasin rohud prügikasti, kui mu laps oli 2-aastane. Võtsin vastutuse oma poja tervise eest enda kätte. Saatsime lapse uriiniproovi Prantsusmaale eralaborisse, kust saime vastuse, et tal on elavhõbedamürgitus. Lapse keha ei suutnud vaktsiinimürke väljutada…“

Lisaks suurele kurbusele ja süütundele lapse rikutud elu pärast, on selline ema meil Eestis jäetud oma tragöödiaga täiesti üksi. Tal ei ole mitte kellegi poole pöörduda, sest arstid tavaliselt ei seosta imiku terviseprobleeme vaktsineerimisega. Sageli ütlevad nad, et haigestumine pärast kaitsesüsti olevat lihtsalt kokkusattumus.

Üks ema kirjutas mulle, et ta on viisteist aastat oodanud, et saaks oma lugu kellelegi rääkida. Eestis pole ka kombeks vaktsiinitüsistuste pärast kohtusse pöörduda ega süüdlaselt kahjutasu nõuda. Kuid näiteks Ameerika Ühendriikide valitsus asutas lausa vaktsiinikahjustuste kompenseerimise programmi, mis maksis juba esimese viie aasta jooksul lapsevanematele vaktsiinidest põhjustatud tervisekahjustuste ja surmade eest üle poole miljardi dollari. Millal Eesti sinnamaani jõuab?

Minu enda esimene negatiivne kokkupuude kaitsesüstimisega oli paarkümmend aastat tagasi, kui mu noorem tütar sai difteeria-teetanuse-läkaköha vaktsiini. Samal ööl tõusis meie seitsmekuusel beebil üle 40 palavik, laps nuttis lohutamatult ja tundus, et tal on kusagilt väga valus. Kutsusin kiirabi. Hiljem ütles perearst, et see laps ei tohi seda süsti enam mitte kunagi saada. Too juhtum pani mind esimest korda mõtlema: kuidas on võimalik, et ohutu ja teadlaste poolt kontrollitud vaktsiin, mis peaks last kaitsma haiguste eest, viib ta hoopiski eluohtlikku seisundisse?

Nüüd, asja uurides, avastasin õudusega, et just seesama kolmikvaktsiin on ilmselt kõige rohkem põhjustanud imikute hällisurma. Meditsiinidoktor Mendelsohn on öelnud: “Mul on kuri kahtlus, mida on jaganud teisedki minu kolleegid, et ligi 10 000 imikute äkksurma USA-s igal aastal on seotud ühe või mitme hariliku laste vaktsiiniga. Tõenäoliselt on kõige hullem läkaköha vaktsiin, kuid neid võib olla teisigi.“

Ka minule saadetud kirjade hulgas oli üks ema, kelle beebi suri järgmisel päeval pärast vaktsineerimist… Isegi pime näeks siin seost vaktsiiniga, meditsiin aga miskipärast mitte.

 

Autismi põhjus?

Mõnikümmend aastat tagasi oli autism kogu maailmas väga haruldane arenguhäire. Seda esines umbes ühel lapsel 15 000-st. Seejärel hakkas see arv plahvatuslikult kasvama ja praeguseks on autismi ühel lapsel 50-st. Mis on selle tohutu kasvu põhjuseks? Tavameditsiin arvab, et autismispektri häire on seotud geenidega, ent mitmed teadlased ja arstid on oma uuringutega avastanud, et seda põhjustavad hoopis raskmetallid lapse ajus. Ka Anthony William, kes omab ainulaadset võimet näha terviseprobleemide algpõhjuseid ning kes on aidanud kümnetel tuhandetel inimestel terveneda ravimatutest haigustest, ütleb oma raamatus “Meditsiinimeedium“, et ATH (aktiivsus- ja tähelepanuhäire) ning autism tekivad elavhõbeda ja alumiiniumi tõttu, mis kogunevad vasakut ajupoolkera paremast eraldavasse keskkanalisse.

Ent nüüd tekib küsimus: kust saab imik oma kehasse selliseid üliohtlikke aineid? Asja lähemalt uurides selgub, et neid mürke on sees vaktsiinides. Kuigi ravimitootjad väidavad, et elavhõbedat nad vaktsiinidesse enam ei lisa, siis tootmisprotsessis kasutavad nad seda endiselt. Seetõttu võib elavhõbeda jääke kaitsesüstidest ikkagi leida. Nii väikest kogust peetakse aga vähetähtsaks ega lisata seda vaktsiinide infolehele.Tundlikule lapsele piisab neist jääkidest, et tema arengus tekiks tagasilangus. Kui teame, et autismi põhjustavad elavhõbe ja alumiinium lapse ajus, siis on ka selge, miks laps langeb autismi kas kohe pärast vaktsineerimist või kuni 2-3 nädalat hiljem.

Anthony William kirjutab: “Meditsiiniringkonnad vajavad ulatuslikku äratust ilmse elavhõbedamürgistuse suhtes. Elavhõbe on 21. sajandil suur ATH ja autismi õhutaja. Elavhõbe on vastutav ka enamiku epilepsiahoogude eest. Kuni elavhõbedaga midagi ette ei võeta, tekivad need seisundid jätkuvalt igal aastal miljonitel lastel…“

Lisaks elavhõbedale ja alumiiniumile sisaldavad vaktsiinid ka teisi ohtlikke lisandeid, näiteks formaldehüüdi, mis on kantserogeen ehk vähki tekitav aine. Kas pole see põhjus, miks on tänapäeval üha sagedamini vähki juba väikestel lastel?

Kuna tavameditsiin ei tea, mis põhjustab ATH-d ja autismi, siis ei osata seda ka ravida. Meditsiinimeedium Anthony William annab oma raamatus aga konkreetsed juhised, kuidas aju ja keha toksiinidest puhastada.

 

Vaktsineerimine ei kaotanud rõugeid

Nii nagu teisedki, olin ka mina alati arvanud, et tänu vaktsineerimisele on maailmast kadunud mitmed rasked haigused, näiteks rõuged. Ent kui vaadata haiguste esinemissageduse graafikuid, siis selgub üllatusena, et rõugetesse haigestumine hakkas vähenema juba ammu enne vaktsineerimiste algust. Ja mis veel hullem – just nimelt pärast seda, kui alustati massilisi vaktsineerimisi, puhkesid mitmed ajaloo suurimad rõugeepideemiad.

Eesti põhiselt saab öelda, et rõugete vastu vaktsineeriti 1811. kuni 1980. aastani, haigus kadus alles ca 1923 ning jäid mõned üksikud juhtumid aastas kuni 1943. aastani.

Sama on ka teiste haigustega – need ei ole kadunud ega vähenenud mitte tänu vaktsineerimistele, vaid inimeste elu-ja hügieenitingimuste paranemisele ning loomuliku evolutsiooniprotsessi tõttu. Paljud teadlased on avaldanud arvamust, et kõigil epideemiatel on omad tõusud ja langused ja vaktsineerimised ei ole nende kadumisele kuidagi kaasa aidanud.

Ometi on vaktsiinitööstus meile juba üle kahesaja aasta pähe tampinud uskumust vaktsiinide elupäästvast toimest ning sellest, et see on ainuõige viis haigustest pääsemiseks. Samas “unustavad“ nad ära tõsiasja, et näiteks katk ja koolera, mis laastasid inimkonda sajandeid, kadusid ilma mingi vaktsineerimiseta. Kui ka nende haiguste vastu oleks kaitsesüste tehtud, siis sisendataks meile praegu samamoodi, et need kadusid tänu massilisele vaktsineerimisele.

Tänapäeval räägivad paljud juhtivad arstid ja teadlased, et immuunsüsteemi tugevdamiseks laps peabki nn lastehaigused läbi põdema. Kui haigust ei suruta ravimitega alla ja laps põeb selle läbi loomulikul teel, on see immuunsüsteemi treening ning tugeva tervise alus edaspidiseks eluks.

See on täpselt sama nagu lihastega – kui me neid ei liiguta, siis need jäävad kängu. Mida nooremalt inimene lastehaigused läbi põeb, seda kergemini need kulgevad. Loomulikul teel läbipõetud haiguse vastu saab immuunsuse kogu eluks, vaktsineerimisega aga vaevu mõneks aastaks, kui sedagi.

Meditsiinidoktor Richard Moskowitz on öelnud: “Väide, et vaktsiin teeb meid “immuunseks“ või kaitseb haiguste vastu, on ohtlikult eksitav ja käib õigupoolest tõele risti vastu. Tegelikult viiakse organismi haigustekitaja, mis jääb sinna pesitsema. Organismi immuunvastused muutuvad aina nõrgemaks ja takistavad haiguste iseeneslikku paranemist.“

Ka tuntud vene arst Galina Tšernovskaja on oma loengutes korduvalt rõhutanud: “Vaktsineerimine ei tähenda kaitset!“

Kui ma umbes kümneaastane olin, tekkis meil koolis leetrite puhang. Pooled õpilased olid haiged, kaasa arvatud mina. Tol ajal oli Eestis leetrite vastu vaktsineerimine juba kohustuslik, seega oli ilmselt 99 protsenti meist kaitsesüsti saanud. Miks siis tekkis massiline haigestumine? Ravimitootjad süüdistavad haiguspuhangutes alati neid, kes pole vaktsineeritud, ometi näitavad sõltumatud uuringud, et esimesena haigestuvad just need lapsed, kes ON antud haiguse vastu vaktsineeritud. Kas see ei või siis tähendada, et hoopis vaktsineeritud lapsed on haiguse edasikandjad? Nendel on ju vastavat haigust tekitav viirus kehasse viidud! Bioloogiaprofessor Michel Georget tõestab seda väidet ohtrate dokumenteeritud näidetega oma raamatus “Vaktsineerimine. Varjatud tõde“.

Ma ei süüdista arste. Ka nende eest on varjatud tõde. Ka nende lapsed on saanud pöördumatuid vaktsiinikahjustusi. Ja ikkagi pole me veel taibanud, et süüdi võivad olla vaktsiinid! Rootsis elav arst, doktor Jaan Suurküla on öelnud, et ravimifirmade poolt sponsoreeritud meditsiiniuurijate eetiline tase on allapoole nulli ning nende uuringute tulemused on sageli võltsitud. William W. Thompson, kes töötas vanemteadlasena seitseteist aastat CDC-s ehk USA haiguste kontrolli ja tõrje keskuses, ning kelle südametunnistus lõpuks tärkas, on avalikult tunnistanud: “Me valetasime teadusuuringute tulemuste kohta…“ Kuidas saame siis veel uskuda, et vaktsineerimine on meie lastele ohutu ja vajalik, kui uuringute tulemusi on võltsitud?!

 

 

Emapiim annab lapsele kaitse

Kui laps siia maailma sünnib, siis on tema immuunsüsteem veel täiesti välja arenemata. Selle kompenseerib ema rinnapiim, kus on sees kaitsekehad haiguste vastu. Rinnapiim on lapse jaoks parim vaktsiin! Mõningate teadlaste arvates saab laps emapiimast loodusliku kaitse kuni 5-aastaseks saamiseni. Selleks ajaks on lapse enda immuunsüsteem juba piisavalt tugev, et mistahes haigusest jagu saada.

Kui last vaktsineeritakse sel ajal, mil ta veel rinnapiima saab, siis emapiimas olevad antikehad reageerivad vaktsiini antigeenidega ja neutraliseerivad vaktsiini ära. Mis tähendab seda, et lapse immuunsüsteem vaktsiinisüstist tööle ei hakka ja mingit kaitset ei teki. See on ka põhjus, miks CDC soovitab emadel vaktsiinide tõhusamaks toimimiseks rinnaga toitmine lõpetada. Kui ma seda soovitust lugesin, olin tõelises hämmingus. Kas saab olla veel lapsevaenulikumat soovitust? Kellele see kasulik on? Teadagi kellele – CDC saab oma tulud ju ravimitööstuselt!

Ma olin tegelikult alati kahtlustanud, et laste vaktsineerimises on midagi mäda. Lihtsalt kahtlustanud, teemasse sügavuti kaevumata. Nüüd aga, pärast kuudepikkust põhjalikku uurimistööd, tundub mulle lausa imelik – mispärast me üldse oleme hakanud uskuma, et kunstlikult kehasse viidud viirus teeb meid tugevamaks?! Selline uskumus näitab, et me kõik oleme tahtmatult olnud vaktsiinitööstuse ajupesu ohvrid. Aeg on ohvriseisundist välja tulla ning ise oma laste ja enda tervise üle otsustama hakata!

Praeguseks olen samal seisukohal nagu maailmanimega prantsuse professor Louis de Brouwer, kes on kirjutanud raamatu “Vaktsineerimine – sajandi viga meditsiinis“ (laenasin temalt oma artiklile pealkirja). Selle raamatu nimi ise ütleb juba kõik… Saatuslik sajandi viga algas aastal 1796, mil tehti esimene teadaolev kaitsesüstimine. Brouwer on hoiatanud: “Korduvad vaktsineerimised õõnestavad immuunsüsteemi, avades ukse sellistele haigustele nagu hulgiskleroos, vähk, allergiad, autoimmuunhaigused ja ilmselt ka AIDS.“

Mida siis ette võtta, et meie lapsi vaktsiinimürkidest päästa? Minu arvates on vaktsineerimisele vastuseismine eelkõige lapsevanemate, mitte arstide asi, sest nemad kuuluvad arstide liitu ega saa ilma karistuseta või isegi arstilitsentsi kaotamata vaktsineerimisvastastega ühineda.

Õnneks on meil Eestis lapse vaktsineerimisest võimalik keelduda. Selleks tuleb vaid vastavale paberile alla kirjutada. Tean paljusid emasid, kes on seda teed juba läinud. Tänu sellele on neil terved, erksad, rõõmsad ja tugeva immuunsüsteemiga lapsed. Neid emasid ei kohuta tavalised lastehaigused, sest nad teavad, et haiguse loomulik läbipõdemine on immuunsüsteemi treening, mis annab kindla kaitse kogu eluks. Kõik see, mis on kasulik tervisele, on kasulik ka immuunsüsteemile: värske taimne toit, puuviljad, marjad, roheline, sportimine, liikumine, looduses viibimine, lõbus mängimine, rõõmus meel, armastust täis elu jne, jne…

Keegi naljamees on öelnud: “Igal aastal saab 150 inimest surma, kuna neile kukub kookospähkel pähe. Aga ärge muretsege, ravimitootjad tegelevad vaktsiini väljatöötamisega…“

Las nad siis tegelevad edasi, meid see ei puuduta…

 

Tiia Selli, kirjanik ja terviseteemadel kaasamõtleja

Dr Andres Lindmäe kommentaar artiklile

Asjalik, argumenteeritud artikkel. Vaatamata sellele ei soovinud seda avaldada ükski korporatiivselt kontrollitud meedia väljaanne. Huvitav, miks? Uuriv ajakirjandus peaks ju erapooletu olema. Seepärast üleskutse lugejatele: palun jagage seda artiklit niipalju kui võimalik, meie kõigi panus muutuseks on oluline.

Elame kahjuks valel ja ahnusel põhinevas süsteemis. Ka meile, arstidele, on räigelt valetatud ja vaktsiinid pole ainuke teema!

Lugupeetud kolleegid, üritage vaadata maailma lahtiste silmadega ja Te leiate, et ravimifirmade poolt tellitud rämpsteadust EI TOHI uskuda, kui oma patsientide tervisest tõepoolest hoolite. Nii on kuus suurt ravimifirmat end viimasel kümnendil tunnistanud süüdi otseses võltsimises (https://www.biospectrumasia.com/analysis/25/6598/recent-6-big-pharma-frauds.html)! Juba vaid see üks fakt peaks lõpetama IGASUGUSE jutu modernse farmameditsiini teaduspõhisusest, kuid see fakt pole kaugeltki ainuke.

 

Fotod: Pixabay, erakogu, Telegram

Artikkel ilmus algselt Telegrami 7. paberajakirjas

 

PS. Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt