Podcast “Imede hommik Telegramiga” #56: Tagasi armastuse juurde (17. osa, “Töö”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. veebruar 2024 kell 9:36Fotokollaaž: Triin Pärn + Canva Creative Studio + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on viiekümne kuues Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Tagasihoidlikuks jäädes võimaldame asjadel õide puhkeda. Meil pole häbi tunnistada, et oleme veel kujunemas. Ego keskendub pigem eesmärgile kui eesmärgi nimel tegutsemisele. Tegelikult töötab ego meile siin vastu. Muutume uhkeks ja karmiks, aga ühtlasi vähem kütkestavaks. Teeseldud uhkuses pole midagi meeldivat. See ei aita meil leida tööd ega saavutada edu. 

Meie ülesanne on pöörata tähelepanu oma isiksuse arengule, oma heatahtlikkusele, terviklikkusele ja alandlikkusele. Meil pole tarvis muud eesmärki. Siis omandab meie olemus nii sisemiselt kui ka ühiskondlikult tugeva jõu. Teiste teenimisest saab otsene loomistee, millega Jumal vormib meie kaudu kogu inimkonda.

 

Jätkame 7.peatükiga “Töö”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt