Teadlik hingamine aitab kaasa enese avastamisel ja tippsoorituse teostamisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. veebruar 2019 kell 11:16“Õige hingamisega saab energiat väga kiiresti laadida, vabaneda stressist ja lõdvestada keha. Ükskõik millega sa tegeled, kasutades õiget hingamist, võid väga üllatuda, kuidas kasvab sinu tegevuste efektiivsus,“ ütleb USA hingamisguru Dan Brulé, kes on tänaseks õpetanud teadlikku, vabastavat ja energeetilist hingamist enam kui 125 000 inimesele 60 riigis. “Õige hingamine võibki olla see puuduv pusletükk, et pilt uuesti terviklikuks saada,“ ütleb mees, kes tuleb sel kevadel hingamist õpetama ka Eestisse.

 

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi vabastamiseks ja ärevusest vabanemiseks. Hingamine vabastab toksiinid keha-meele süsteemist ja see on võti mis äratab üles inimese enda tervendamisvõime ning loova energia.

“Maailmas on palju hingamisala eksperte. Väga vähestel on selline kogemus kui seda on Danil,“ selgitab eestimaine hingamisterapeut Heiki Tomson. “Et teadliku hingamise kohta rohkem teada saada, on mõttekas õppida parimatelt. “Dani teadliku hingamise meisterlikkuse kunst peitub tema ammendamatus energias ja kohalolus. Ta saab lühendada sinu õppimiskaarti, laiendades ja muutes sügavamaks sinu praktikat“.

Brulé teadmised ja oskused on meelitanud tema juurde kõrgetasemelisi kliente ja partnereid nagu Kreeka-Rooma maadleja Aleksander Karelini, neljakordse vabasukeldumistšempioni Stig Åvall Severinseni, psühhiaatri ja transpersonaalse psühholoogia rajaja Stanislav “Stan” Grofi, new age’i pioneeri Leonard Orri, arktilise ekstreemujuja Wim Hofi ja motivatsioonikoolitaja ning koolitaja ja filantroobi Tony Robbinsi.

“Läbi hingamise jõuad täiuseni. Maagia hakkab toimima, kui integreerid kogemuse oma eluga ja Dan näitab, kuidas seda teha,“ kinnitab Heiki Tomson. Ta õpetab keha tervendamist läbi hingamise, sealhulgas Hiina meditsiini hingamisharjutusi, spirituaalset hingamist ja hingamise kombineerimist läbi mõtete, heli, liikumise, kujutluse ja emotsioonide.

“Hingamine on sinu heaolu ülim võti ja kui seda teha õigesti, on sellel vägi muuta sinu elu – füüsiliselt, mentaalselt ja spirituaalselt. Dan Brulé on meister teile seda näitama. Mulle meeldib tema õpetus ja see on avaldanud tohutu suurt mõju mu elule,“ kinnitab ka tuntud motivatsioonikoolitaja Tony Robbins.

Vaata ka videot:

Posted by Pranayama Tallinn on Kolmapäev, 28. november 2018

 

Vaata lisaks: Teadliku hingamise kursus Facebookis (2.-7. mail Tallinnas), registreerumine kursusele

Hingamisguru Dan Brulé annab Eestis 6-päevase praktikute intensiivkursuse, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad sügavaid teadmisi ja kogemusi teadliku hingamise kohta. Terapeut või treener saab kursusel õpitut integreerida oma igapäevatööga ja saab selle kinnituseks ka vastavasisulise sertifikaadi.

Fotod: everydayhealth.com, GoodNews

 

Toimetas Ene Veiksaar / GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt