Kuidas me loome reaalsust, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. aprill 2022 kell 17:01Kas sa imestad, miks on elu kaootiline segu positiivsetest ja negatiivsetest sündmustest? Kas oled proovinud positiivselt mõtlemist, meditatsiooni ja palvet ilma käegakatsutavate heade tulemusteta? Kas muretsed arusaamise üle, et sul on oma elu üle väga vähe kontrolli? Kas pelgad, et enamik meist ulbib elumere lainetel abitult nagu plankton? Kas sa ei tahaks omada maagilist võimet muuta enda ja ennast ümbritsevate inimeste elu paremaks? Hea uudis on see, et tegelikult sa juba teed seda! Avaldame 2-osalise järjejutuna arutluse sellest, kuidas meie kujutlusvõime loob reaalsust. Tänases osas keskendutakse sellele, kuidas visualiseerida soovitud tulevikku – nii enda kui ka kogu inimkonna jaoks. Esimest osa saad lugeda siit.

 

Sinu olevik

Negatiivsed mõtted sellest, “kus sa praegu oled“, toetavad lõksus olekut. Paranda need ja pööra ümber ning asenda piltidega sellest, “kus sa olema hakkad“, võimaldades endal püüelda selles suunas, “kelleks sa saad“. Võid seda ette kujutleda nii avatud kui ka kinniste silmadega. Peamine on püüda ette kujutada nii elavat pilti, kui suudad. Sa ei pea olema see, kes sa alati olnud oled – see on sinu valik.

Täna on sinu ülejäänud elu esimene päev, sest just täna omandad sa vabastavad teadmised. Ela praeguses hetkes ning koge ja hinda olemasolevat, luues teadlikult veel paremat tulevikku. Sa ei saa minevikku muuta, kuid saad vältida, et see muutub tulevikus korduvaks mustriks. Õppides oma mineviku õppetundidest ning siis neid minna lastes saad teha ruumi suurepärase tuleviku jaoks – tee olevikus pidevalt parimaid otsuseid, kujutledes samal ajal ette enda tulevikku.

Kui hakkad oma minevikust üle saama, siis oled paremini käesolevast hetkest teadlik ning peatud sagedamini, et elu imetleda. Pea meeles, et millegi üle kurtmine loob sellest vaimusilmas võimsa kujundi, mis saadetakse kollektiivsele alateadvusele kui tellimisvorm sinu hinge allkirjaga. See loob tulevikuks ainult rohkem seda, mida sa ei salli.

Vabadus on võim

Ignoreeri seda, mis sulle ei meeldi ning see hakkab hajuma ja muutub taustaks. Selle kallal virisemine on nagu paraneva haava pidev lahtikiskumine, nii et see kunagi ei parane. Hinnates ja olles tänulik selle eest, mis sul on, lood rohkem seda, mille eest tulevikus tänulik olla. Võta aega tunda ja väljendada tänu. See levib nagu hea programmeerimine, pannes ka teisi sinu ümber nägema rohkem head selles, mida nad on korda saatnud

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt